Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor ez nevenicsmédinhungáribetömömapofámba lesz (le is védetem gyorsan mielőtt még ebből is pipi gazdagszik meg ) 😂 azért hitem hogy pizza ,mert a tésztarecept pizzatésztának írta 😁
Igazából a túlsúly mindennél rosszabb. Akit nem idénybetegséggel esz be a fene (nátha, influ) annak a bajában legtöbbx ott van egyik okként. A túlsúly viszont leginkább a mozgáshiány miatt van 😁(+ugye a zabálás)
Erről a cukormentes coláról ez jutott eszembe.
Egyébként hívhatjuk melegszendvicsnek is teljesen mindegy.Legyen jó és lakjon jól az ember.Mi sokszor csinálunk itthon olyan kaját hogy igazából neve sincs,de csupa ehető dolog van benne és jó is szokott lenni.
Villany cigi kb annyira egészséges cukormentes Cola 😆
Mellesleg ha iszok colát akkor legyen eredeti cukros ☺️
Oooooooo hogy Pipi b@szodnál meg 😂😂😂😂😂 teljesen képpel kell bizonyítanitanom közösségi életem 😂😂😂😂😂 alulról felfelé ........... tészta, valami mázolmány ,sonka, kolbász, lilahagyma ,eröspaprika ,kukorica és végén gazdagon sajt 😃 ha valaki azzal jön hogy ez nem pizza leszarom akkor is megetem 😂😂😂😂😂 és akkor ez a valami volt jó 😍😋
Ízületnél melyik a rosszabb - ha már választani lehet - a mozgáshiány vagy a túlsúly?
B.szemesen a Kistücsökben- https://kistucsok.hu/michelin-... hoztak hasonlót , nem szemérmes áron ! 🤫
Te ini arra nem gondoltál hogy szeretnek tányért koszolni 😂 😂 😂
Mondanád nekik hogy neked nem gond ha falatonként hozzák ki a kaját ,csak két falat között max 4 másodperc telhet el 😂 😂 😂 és most igyekezzenek 😆 hopp hopp hopp gyorsan
nekem van egy kis plusz súly
190 centi és kb 160 kg 😁
de olyan izmos 160kg mert a pöcsömön kívül mindenhol van 5 ujjnyi zsír réteg
szerintem a rendszeres pia fogyasztás kb mindentől rosszabb
persze nem a 300+ kg túlsúlytól
de nemnagyon ismerek 60+ évest aki rendszeresen fogyasztott nagyobb mennyiségű alkoholt
és ez most nem a full alkesz kategória
Azt elhiszem. De egy 180 cm--es 82 kilós ember, szerintem nem túlsúlyos. Ezért is írtam, hogy szerintem vicceltél. ✌️
El nem hinnéd mennyi betegségnek a forrása a túlsúly... jönnek hogy minden bajuk van, közben csak kövérek, nem cukorbetegek, nem pajzsmirigy bajok 😄
A sok ízületi nyűgöt nem is említve
Hát én soha nem dohányoztam így fogalmam sincs milyen váltani (hazudok, 1 szál mentolos sophit elszívtam 17 évesen és jólesett így ettől megijedve többé soha 😆).
A belekutyult aromákra gondolsz?Biztos nem rákkeltő.
Egészséges lenne? Inkább csak trendi... az meg majd évek multán derül ki a dohányfüsthöz képest ennek a langymeleg fingszagú szarnak milyenek a hosszútávú hatásai.
Tényleg, miért szoktál át a villanycigire? Vejem is vagy 2 éve, jobb is vagy csak az egészség?
Dehogy helytallo,pipikem,te nem csak pizzakeszitesben vagy rossz,elrmzesben is csapnivalo vagy,meg vehettel volna teslat,az nem romlik el.
Pár éve vettünk szilveszterre egész malacot és megsütöttük, nagyon jól nézett ki, bőre ropogós csudálatos, de mikor szétbontottuk a húsa ehetetlen volt mert a szövetek közt tele volt puha rezgő zsírral csak a combjaiból tudtunk valamennyit enni a többit odaadtuk a szomszédnak a lényeg, hogy húsa válogatja, lehet, hogy valakinek a bmi-je tök jó, de amúgy el van zsírosodva mint állat míg egy kigyúrt szálkás fickónak a tömege miatt szar a bmi-je, de valahogy mégis arra szeretnék hasonlítani. 😆
Győrbe leszakadt az ég ! Dörög villámlik , özönvíz ! 🤔
mamlaszék családi vállakozása az pont úgy működik mint a mienk. 4 en vagyunk benne egyedül dolgozok az alaklmazottakkal, ott ők ketten vannak benne a felesége egyedül dolgozik az alkalmazottal 😅
Ini pénzéhes lett(kezeit széttáró) Élete alkonyán akarja megváltani a világot(gondolkodós)
kb,. arra reagáltam amit az ölembe hullott vállalkozásról, meg örökségről írtál, annyi különbséggel, hogy az én elemzésem helytálló a tieddel ellentétben 😅
szeretem a parasztokat szívatni 😂
utálom az összeset 😄