Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi köze ennek a szövegértéshez?Egy vicces utalásnak semmi köze a szövegértéshez.És 70 évesen bőven elég egy 20éves autó.
Nekem mondod? 20 éves korom óta minden évben mentem... többx is, pedig akkor még anyagilag sem álltunk úgy
Nem, de én írtam 3 új autót. Ő meg azt, hogy 50 felett már nem akar ilyenekre költeni.
Ergó, 70 évesen 20+ éves autóval kell járnia 😅 (a PD csak egy vicces utalás volt)
Te megint szövegértési problémákba ütköztél 😁
Menni kell még a gyerekek elött,gyerekekkel,meg amikor már a gyerekek kirepültek.Mindhárom másról szól.
Nem is írta hogy a mostani pd-vel akarja kihúzni.
Arra készülj fel, hogy utána a plebs állandóan azzal fog basztatni, hogy "miért nem dolgozol?" 😅
Mellesleg a gyerekek akkor értek abba a korba, hogy lakást kellett nekik venni, autót meg ugye venni kell 6-7 évente, ha 70 évig akarsz élni, akkor nem húzod ki a mostani pumpedűzével 😅

Ui: kirándulni, nyaralni 25-től kell... 50 után is lehet, de nem érdemes addig várni. Amit kihagytál, akkor azon már hiába elmélkedel vén korodban
én 30 éves koromra elértem mindent amit szerettem volna
felépítettem egy házat, gyerek is meglett, ültettem egy csomó fát stbstb lett kocsi is kettő motor is
aztán szóta csak fenntartani kell mindent, most 50 felett meg építek le mindent amit csak tudok
épp nézegettem hogy összepakolok minden szerszámot aztán meghirdetem vakami garázsvásárnak, meghagyok egy lidl akkus fúrót letekerni a damilt az orsóról aztán ha nincs szerszám nem kell csinálni semmit
aztán a szerszámok helyére mehetnek a pecabotok 😁
(Én 50évesen már nem szeretnék ilyenekre költeni, mennék kirándulni, nyaralni, pihenni. )
Azért ez nem teljesen így van... a legtöbb jó pozíció akkor fordul termőre. Persze itt most nem gyári melósról beszélek, hanem politikusról, vezetőkről, vállalkozókról.
Mi pl. 50 éves korunk óta vettünk 2 lakást, 3 új autót, meg min. két üveg Bock bort 😁
Könnyen elsorolja.
Leginkább abból is csak a youtube.
Azt szokták mondani amit az ember ~50éves korára elért az van. Na hát ő ezt érte el 😂
Hatalmas tapasztalata lehet ebben hogy melyik hogy néz ki 😂
Netes tapasztalat…
Boldogok a lelki szegények.Az a helyzet hogy én csak szánom az ilyen csődtömegeket mint te,a pipi már a múltkor leírta a hitvány kis életedet,szóval ebbe nem nennék bele ismét,de az biztos hogy rohadt szánalmas mikor egy 50es embernek az okoz csak örömet hogy egy fórumon szorakozik.De mint már írtam,én az ilyen csődtömegnek mindig próbálok segíteni.Attól függetlenül még gáz hogy itt tartasz 50évesen.Kicsit gondolkozz el hogy hol és mit rontottál el,ha még nem tetted meg!
Nem is tettem róla említést.
Hát az semmit nem számít hogy te mit láttál es hol.
Szerinted?
Sarkon lakok és mindenhonnan jönnek az autók és gyengén bár, de közvilágítanak is néha. 😁
Egyébként arról sem tettem említést hogy láttam egyáltalán és hogy hol láttam.
Csak basztatni akarod, vagy beleszólhatok a témában? 😆
Az tök jó.
Nekem,semmi.
Neked mi kozod?
Mi köze a balatonhoz?
Az is erdekes hogy a balatonon sarki feny?
Az nem inkabb balatoni feny lenne?