Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem ez komolyan hihetetlen hogy a tv adást nem tudják még rádiojelen vinni kis kütyüvel. Pedig tud jönni rádiójelen a digitális adás is… na mindegy.
Akkor olyan tvadás kell ami netes.
Na eriggy, menj baszogass mast.
szakértőktől kérdezném , motoros ágyrács motorrészébe milyen célt szolgál a 9V-os elem ? 🤔
Hülye kérdésre hülye válasz.Ha nem kábelen megy ,akkor nem kábeltv.
nem fog menni a dolog kábel nélkül...................pláne a teljes sávszélesség......
Tudom, rá is kerestem. Ami kapható, az egy adott audio/video jelet tud továbbítani (amit pl. Ini linkelt), de nem a teljessávszélességet a koax kábelből. Úgy látom az, ami neked kell, az nincs.

Ezt a linkelt cuccot pl. egy set top box kimenetére ráteszi az ember, a másik szobában levő tévére ráköti a vevőt és ott a hang és kép, de csatornát váltani ugyanúgy a box-szon kell. Ezek olyat nem tudnak, hogy a kábelen futó összes jelet, az összes csatornát meg kutyafaszát továbbítják, amit majd a másik TV "kicsomagol", csak egy adott kész A/V jelet.
Valami olyasmira gondoltam mint egy kis router 🤔
Na hát ha ez most benned maradt volna, kitudja mi lett volna veled…
léteznek ilyen eszközök de szerintem ami jó az drága, ami olcsó az meg nem feltétlen szereti a vastag falakat
https://www.fruugo.hu/av220-24...
Gondolom koax kábel. Tudtommal nem létezik ilyen eszköz sajnos.
Hát......benne van a nevében"kábeltv"
Szakik! Valaki tud bármi olyan eszközt amivel a kábeltv nem kábelen zsalna hanem a levegőben ?
Nem akarok már falat vésni és át kellene vinni a kábelt a lakás másik felébe de nem lehet a falszegély alatt mert nem. 🤔
Aztán lehet hogy keverem valami más típussal.
Pedig úgy rémlik levegős,amit háromszor tud újratermelni.
De esos,es koszos lesz,area jo a lom hodda is.
amíg nem felejtem el
valami technológiai részletet nem tudsz hogy mérik ki a geológusok a fúrt kutakat akár messzebbről is?
mert erről nem találtam sehol semmit
egy pólóban szedtem ma fel a tigrismogyoró termést aztán izzadtam is
szinte nyár van
20 fok van, most kezdődik a szezon 😁
Hát nem szaroztál vele ! 🙂
Asszem elrakom a szurket jovore,januarban meg egy nagyszerviz,addig cseptoltes az akkunak.
A hoddanak meg van hatra.
Nem, kis benzinmotor. A tank indul levegővel. Is.
A harckocsinak ! 🙄
Ha jól emlékszem pneumatikus az indítása.
Az az igazi motoros aki ma megy egy motoros ágyrácsért ! Csak azt nem tudom , akkor bukósisak kell éjjelre ? ! 🙄
Elég szarul indulnak ezek, nem tudom honnan veszik az energiát a percekig tartó forgatáshoz. Mondjuk az orosz lánctalpason egy kis benzinmotor volt a megoldás..