Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mikor engedik idén?
Holland. 😄
Amilyen nyeszlet vagy es gyorsan ehes komolyan aggodok a gyomorproblemaidon.
Egy honap.
Lehet, h láttalak is szembe jönni. Ma hoztam haza a kishajómat a Tiszáról. Még bugyborékoltunk napközben egy kicsit a vízen.
na mondjuk ez jó kérdés(gondolkodós) Ebből az összeállításból az néz ki a legjobban pedig az se egy nagy durranás 😅
talán nem kell már annyi(kezeit széttáró)
mit nevetsz látod a sót nem? 😅
Egyébként mekiben sózzák a krumplit meg kérhetsz még hozzá kiszacskós sót is borsot is ha ez az igény(kezeit széttáró)
És a tányér?Az honnan van?
Mi tegnap kerültünk, Csegén kompoztunk... 220km fért bele csak, de nagyon kellett.
5 után már gyorsan hűlt az idő, már csak 14 fok volt. De jól fűt két ventillátor. 🤣
Egészségtelen kaja, sós krumpli, dagadt vagy és oltott is. Infarktus a sarkon… 2hét
nem valami étvágygerjesztő(szemeit körbeforgató)
De mi volt az ebéd?
😂😂😂
Ehes voltam,utana meg nem.
Nem volt se hely se ido fozni.
Gyors ebéd itthon. Olasz Barilla tészta, olasz paradicsom szósz, olasz parmezán sajt, német érlelt sonka (az nem láccik, de benne van) horvát oliva olaj, magyar fokhagyma, tészta főzéshez magyar víz és orosz gáz 😃
kihagyható 🤣
Nem.
Sótlan a krumpli ?
téged miért provokálna? Szaladj el gyorsan kecsóra azt dobj be egy big mek menüt 😅
nyami. Na én most hekket sütöttem a családnak(meghajlós)
Agent provocateur. 😁
Meki. 🤣
Meki vagy olajcsere? Hol tartotok?😃
Remek idö lett pedig nem gondoltam volna reggel még. Ugyhogy el is mentem a tisza tó környékére, jól is esett egy kis motorzás
Kicsit mentem vele és melegen jól vált, holnap ha nem esik motorral megyek melózni, de utána végig esőt mondtak így majd a hideg próba akkor jön reggelente. Viszont motorral is foglalkoztam a téliesítéssel, lábtakarót tettem fel viszont a használt holmiban lukas volt a felfújható merevítő anélkül pedig 90 fölött erősen csapkod mivel nem vettem most újat a nej tanácsára polifoam csőszigetelést tettem bele helyette és majd próba. 🙂