Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"Igy marad a farmer-csizma-borkabat combo."
Én túlnyomórészt így nyomtam végig az idényt. Nekem bejött. Egyre ritkában használom a kétrészes bőrt.
Eppen elferek.Eleg sok szarat is hagytak a bornadragnak a colopek,de azzal egyutt is.
Igaz a csizmat es a nadragot is be kell torni mert most meg fog rendesen,a kabat mar fasza de a nadragot es a csizmat talan 4-5x hordtam.,a kabat egeszeves,tavasszal tul hideg,nyaron meg rohadt meleg volt egy full szettre.
Igy marad a farmer-csizma-borkabat combo.
Az SMX6-nak mekkora a vádli része? Nekem az a sarkalatos pont. Volt már kb 6 csizmám, de a bőrnadrág csak a Probiker II-be fért bele.
Valszeg.
Nem akarok kaptart boritani.
gyenge vagy
egyszer megborítottunk egy kaptárt mire helyre raktam kb 50 fullánk volt az alkaromban
akkor az egy alkalommal fájt kb egy hétig 3 napig borogatni kellett
de ilyen 6-8 szúrásokat meg sem érzek ha nem az arcomba kapom
motorozáskor a nyakamba is repült már darázs, meg a ruha ujjba is, ágyon kell nyomni minél gyorsabban mert a darázs az geci szúr többször is meg harap is
Csizmabol van egy vanucci az rohadt kenyelmes,vizallo,de kezdi megragni a fem labtarto a talpat.Az alpi smx6 meg nem vizallo és abban maszkalni,ugyintezni........brrrr,be kene torni de meg nem volt rajtam annyit.Es az tuti nem fer el a farmer szaraban.
Valami,cipo kene,de meg nem talaltam megfelelot,neztem vagy 5 felet.
Hálós kabát nekem is kellene, de majd egy osztrák túrával egybekötött bevásárláskor megejtem. Csizma is kellene már másik. Próbáltam a Shox-ba a Speed Up csizmát, de nem a bőrnadrágban voltam. Talán ebbe belefér a nadrág és a vádlim is. De majd együtt kell tesztelni.
Tavaly meg mentem rovidgatyaban.
Combon harapott egy darazs,egy hetig a fel combom voros,gyulladt volt,es kibaszottul viszketett.
Iden nyaksalon keresztul,meg sisakon belul tarkon.
Azok mar csak sokaig viszkettek.
Beoltozok.Ezert szervezek egy konnyebb szettet.
Onnan van....... 😆
- Anyaaa, kimehetek cseresznyét szedni?
- dehát tél van, kisfiam...
- tudom, sapka, sál, kesztyű...
Nyáron is. Csak más miatt 😀
Bárcsak már ott tartanék. Nem ülök motorra soha komplett beöltözés nélkül. Engem már mentett meg, soha nem kockáztatok.
Ja,foleg most,winter is comming.
Sal,sapka,nagykabat,kesztyu.
Nem így értettem. Hanem arra, hogy mindig be kell öltözni.
De nem kötelező. 😀
Pedig a farmer fekete,a borkabat is.
Igaz ez a hálós cucc nem.
Jo,akkor otthon maradok,bebujok az asztal ala mint bogyo.
ritkán támadnak oldalról, aztán ha a motor nem terepszín akkor nem ütik ki alólad
én a helyedben jobban félnék attól hogy a gumi is fekete meg az aszfalt is szóval jobban beleolvadsz a környezetbe mint gondolnád
Fő a biztonság!
lemaradt hogy egy zacskó keksz volt mindig az oldalprotektor 😂
délután már meglehetősen keveset védett
Ok,de ha ebben megyek erdo mellett nem latszok es az autosok nem vesznek eszre,elutnek.
Jovanna,nem tepozaras van most,mi den felszallaskor beigazgatom mer hajlando elfordulni olyan nagy. 😆
én egy ilyenben toltam tizenévig, a seggén át kellett varrni a dupla anyag összevarrását mert elkopott a cérna, az egyik oldalzsebét letépte egy motor aminek véletlen nekimentem , de ezt leszámítva hibátlan
https://militaryszeged.hu/term...
Akosenemjo......
Dz teny,es az is hogy nem zavar.Szoval jovanazugy.
Nincs ket centi vastag.Nem is latszik.
Jo lenne tépozáras,sz jobban helyen van ha csak gyaloglok.
Ez az izé igen vekony,szinte nem latszik.
Nyarra keszulok.
Ingázni.Borkabat fasza,picit maceras 35 fokban napi 2x15km.
Elindulok,megallok,beszaladok boltba,postara,stb.
Egy held halos cuccot meg egy farmert.Ez utobbi olcsobb volt mint egy mustang sima farmer.
Cipon nyammogok meg.
Turistaskodni,egynapra gurulni meg bőrkabat.
Hátt a véleménybe azt irta egy user hogy gyűrődik mert lapos de őt nem zavarta..... ugyhogy nemjó....