Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fosok az eső miatt , így ma is pihen a bivaly ! 🤔
Vagy csak igényes és törekszik az eredeti állapotra, odafigyelve minden apró részletre.
A lényeg az eredeti hangzás és érzés, ha nyúlik a szalag, ha bekapja a magnó, ha hatszögű ceruzával vissza kell tekerni stb. 😁
Vegyen pár ezer forintért egy transmittert , és halgathatja az mp3-számokat a régi szarral , a mixerbe is úgy szól ! 🤗
Remélem, 27db volt és szeretném újra bakelitről élvezni Feró Gyere kislány gyere című örökbecsű opusát. 😎
Ez egy üzenőfal így gondoltam üzenek itt is ha még él hátha olvassa és magába száll. 🧐
köszönöm az érdekes információkat
Valami csúcs találkozó vagy mégsem. :)
tudtátok hogy a bmw-s emberek idióták?
most volt nálam egy gyerek akinek az apjának a 90es években másoltam kazettákat cd-ről aztán azt mondja másokjak neki kazettákat mert vett egy bmw kocsit valami 90es évekbeli fost, rendbetették, szerzett bele gyári magnót és kazetával akarja hallhatni
mondom neki dobd ki a faszba a magnót, azok az idők elmúltak, azt mondja most vette 70 ezerért mert ez jön be neki...
A beton tilos... inkább szögek, meg 0-24 órás gumis műhely 😁
A hollók sajnos híresek, eme nemes tulajdonságukról. A sajt már nem divat 🤣
Holló Jacek nem vmi rokona neki? Az meg a melóhelyünkről a szerszámokat lopta, hogy mire kellett nem értem, mer' melózni sosem szeretett.
Holló Szilvia is itt lóg a fórumon, valószínűnek tartom. Így a lemezek is biztos visszakerűlnek. 🤣 🤣 🤣
🤣 ez mi? Azért csak jó feleség volt ha betolta a lakkos traktort. 😆
Ezek alá oldalhelyes lesz ! 🤔🙄
Üzenem egykori volt feleségemnek Holló Szilviának, hogy az általa 84'-ben visszatartott/ellopott bakelit lemezeimet vissza akarom kapni! Én akkor sokat motoroztam (csak motoros oldal), de ő soha csak a zaporozsecembe volt hajlandó beülni igaz azt rendszeresen betolta hisz az akksi zárlatos volt.
Sanyi ! Jegyet szedni , nem jutott eszedbe ? Jó helyen lesz az , úgy is mindíg gondolkodni kell merre legyen a terelgetés ! Viszem a bivalyt ahogy Pápára is a MIG alá ! 😉
Az jó.
Vagy sódercsirke.
😆
A beton jó mer van mire rakni a kabátokat
Mióta itt lakunk 2-en mentek át a körforgón, ezután hetente lesz annyi, közelítenek gyanútlanul és egyszercsak felkiált, hogy aztakurva egy ágyú és fék nélkül belerongyol. 😆
Betontirgis? :D
Fluelpasson má voltam de az csak olyan átnézés volt okadzból.
Kombinald a kettot. 😆
Én biztos nem, lesz majd elég hülye motoros aki szelfizni fog a kapunkban. 😒 Jelenleg két verzión agyalunk, betontömbökkel rakjuk körbe a kerítést, hogy ne parkoljanak itt a másik pedig egy büfé nyitása. 😅