Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pedig ha a fiadat is abban a maradi szellembe neveled mint amibe te is vagy,azért lesznek gondjai.Ahogy elnézem anyámat hogy egy csekk feladásért még mindig a postára megy,mert egy egyszerű QR kód beolvasás és fizetés is gondot okoz neki és ódzkodik tőle.Szóval azért annyira én nem örülnék ennek a dolognak.
Dehogy, a Parkside az isten, az tuti csak jó lehet 😆
na akkor ez nektek való faszság 😅
Inkább elviszem a gyereket kirándulni visegrádra ha a motorosok nem lehetetlenítik el a közlekedést 😅
ja én is nagyon le vagyok maradva(gondolkodós)
Asszem nekem ez így pont jó 😅
Fogsz egy nagy baltát , és rendet b@szol vele a lakásba , meg úgy mindenhol ! Kb ez a minekraft ! 🙃
Ha szerencséje van örököl eleget ahhoz, hogy elég legyen a noteszhez értés is. Nem feltétlen vagyont, elég csak a tehetséget. 😆
Senkinem mondott ilyet.
Na most akkor mégsem az éhenhalással küzdesz ?
Még nem cigizik és autókulcsa sincs....
Ja........részben igazad van, de aki nem veszi fel a ritmust lemarad........
Szerintem nem.
Vajon kapott már hasitasit karácsonyra?
Ez egy videojáték. Lehet nélküle élni.
Pedig kevesebb munkával több pénzed lenne 🤷🏼‍♂️
Na azok a csomó rajongó gyerek aki írni olvasni sem tud még az mind ilyen renátó,meg kánálás nintendó nevű gyerkőc(fetrengős) Az enyém tud írni és olvasni kitűnő tanuló(kezeit széttáró) ellenben az ilyen bárgyú baromságok, mint internet, meg telefon hála az égnek nem érdekli.
úgy kell elképzelni, hogy a nyári időszakban illetve még most is a jó időkben kb. annyit tartózkodik bent a lakásban amíg kajál 😅
Esze ágában sincs rongálni magát virtuális faszságokkal bent a szobában azt a tevékenységet meghagyja a hülyegyerekeknek 😅
amúgy én se pártolom ezt a túlzott telefon/pc használatot de a világ elment ebbe az irányba
aztán aki nem halad vele lemarad
még pár év és a pecás fogási napló is online lesz, sok technikai analfabéta (nyuggerek többsége) szenvedhet vele sokat
én úgy gondolom pont mellettetek megy el(kezeit széttáró)
Hát majd lesz neki is.kockás notesze és értetlenkedve néz a világra hogy elmegy mellette 🤣
9 évesen legalább 3 év késésben van már
úgy néz ki tőled örökölte a technika szeretetét 😁
csomó rajongó gyerek még írni sem tud vagy alig..
Mondtam hogy nem akarok ebbol a melobol rendszert csinalni?
Igen hulye tud lenni a vevo.
nincs még 9 éves tudni kellene? ha telefonnal, internettel kapcsolatos dolog biztos nem tudja szerencsére nem érdekli az ilyesmi(kezeit széttáró)
Ilyen van sógornak is, kis aranyos, ezzel marjuk az abs-t. Jó dolog a maró ha kialakítod magadnak a sablonokat, sokszor sokkal egyszerűbb és gyorsabb vele dolgozni na meg szebb is mintha bármi mással vágnád.
gyerekedtől kérdezd, ha nem tudja akkor nem vagy jó szülő
akkor tényleg nem(kezeit széttáró)