Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk ezért van minden az asszony nevén bár érdekes, hogy csak az egyik autóra van bónusz a második állandóan a0-ban van pedig vagy 14 éve van második autó baleset mentesen a nevén.
<iframe src="[vd-vm id=872299499]?h=b0d7aa8445" width="640" height="360" frameborder="0" allow="autoplay; fullscreen; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
<p><a href="[vd-vm id=872299499]
Eh, úgy sem...
Hm, vimeo nem megy itt?

_[vd-vm id=872299499]

Aha, első karakter, az alsóvonás nem kell, akkor jó.
[vd-vm id=872299499]
[vd-vm id=872299499]?share=copy#t=0

Egyszer keréken, egyszer meg hullámok hátán.
Ja fenntartás.... a kötelező 1.79 szorzó A0- ba a kora és a friss jogsi miatt.....nekem a fele lett volna A0-ba...... monyuk igy se drága az éves legolcsóbb unionnál 13600
😅 kösz a lány és a magam nevében is
Egy pár érdekes és számomra veszélyes jelenséget tapasztalok miüta a burgonyával járok melózni az m5-ön, ugye nem túl acélos jószág így általában 110 körül utazok és legfeljebb kamionok előzésénél van meg a 130 így általában a külső sáv jobb szélén evickélek és úgy tűnik bevezethették a pályákon a motorok sávon belüli előzését mert igen sokan előznek így meg sőt nem kevesen ahogy mellém érnek elkezdenek kitolni a leállóba ezért elkezdtem a sáv közepe felé andalogni, de ez sem mindenkit hat meg, simán kivezetnek a leállóba sőt van aki még mutogat is, a másik meg a stop vonal, a héten ketten akartak elütni az örkényi lehajtóban ahol egy enyhe kanyar után van a vonal ahol én igyekszem megállni, de a mögöttem haladók ezt nem annyira kedvelik és néha dudálva kerülnek ki balról bár stop táblák előtt a tükröt lesem vadul igyekezve kitalálni, hogy vajon a mögöttem jövő meg akar-e állni vagy inkább elütne? 😒 😅
Kellemes kis gépnek tűnik, grat hozzá a használójának és a fenntartójának. 👍️ 😉
Hát ja.....nem is sürgetem a dolgot. Jó vételnek tünt, majs kiderül
Nem mondom el milyen körülmények között beszéltük meg a válásunk. 😅
2 évig mindegy milyen az a motor, utána úgy is a2 és akkor már elég sok motor közül lehet válogatni
rá kell tenni egy helokitty matricát aztán jó lesz az úgy 😉
Szerintem hagyd egyenlore az idomot,nem varom,de kezdesre lehet lesz rajta tobb is.
én is, most lett elsimítva a beton (gondolkodós)
Tudtuk(kezeit széttáró)
Ő akkor egy jó asszony volt(gondolkodós) Kár volt elszalajtani(kezeit széttáró)
Lányé de a bicskakulcsot má elvettem tőle. A tank előtt van és kiáll vagy tiz centire. De van.két rendes gyárikulcsa is, használja azt.
Nem uj, két éves 1100 km van benne. Hagyatékból származik, állt több mint egy évet. A tankidomon van egy kis repedés meg a jobb oldal első idom karcos de épp néztem harmincezerből meg van a két uj idom
Na,lesz torott kulcsal akkut bikazos video is? 😆
Amugy jo ződ.Új?
Gratula ! Ellesz ott a nagyok között ! 😉 👍️
hát nem fog kazettát hallgatni az ziher mert 20 évet állt a padláson a deck, aztán elolvadtak a hajtószíjak, a nagyobbik olyan ragacs hogy az ujjaimról alig jön le
néztem az ebay-on kb 50 font a javítószett, és egyszer se biztos hogy hiba nélkül meg tudom csinálni
Az új szerzemény......
Én szerintem kihagyom !
Én ma már motoroztam, meg a gyerek is, nincs esőpara.......ha túrázni akar jobb ha már most megszokja😃
A transmitter nem gátolná ebben ! Szivargyújtó aljazat csak van a kotlában ?!