Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mert ő ezt tanulta meg, és nem hajlandó idősen egy újat megszokni - neki EZ a kényelem, nem a teló simizése.
most is te kötöttél belém először ☹️
Nincs választás, de tudod mit? hagyjuk, sosem fogod megérteni, ha eddig nem sikerült.
Szerintem is illúzió ez a kényelem majd ha magának kell meg mozdulni meg itt az embernek ,akkor néz bután hogy kell csinálni . És simizheti a okos telefont 😂
Kéne egy olyan app hogy ha meg támadnak védekezés vagy gyors futás 😂 reméljük a támadónak nincs appja 😂 bicskás támadás 😂 😂 😂
Látod, ezért nem kell beugatni a felnőttek dumájába 😄
Kapizsgálod... kényelmes, ha minden OK, de sosem az. Leakad az app, eleve szar az app (erre számtalan példa van), épp nincs net, nem tudod a jelszót (nekem van úgy kb. 40)
Ott van pl. ez a simplepléj... indításkor kéri az ujjlenyomatomat, de azért utána még a jelszót is, amit valamiért nem jegyez meg... már átnéztem 20x a beállítást, nem tudom, valami el van baxódva benne. szopok vele mindig, mert nyilván elfelejtem 😁
Hát nagyon nincs jó egészségi állapotba,én már mondtam neki hogy adja oda és feladom,de az nem jó mert nincs ott a kézzelfogható bizonylat,mert az a biztos amit a postán felad. 😲
Hol próbálsz normálisan beszélni ?! Mindenre valami flegma lekezelő dumád van.
Amikor viszont a bmw-vel basznak át, azzal nem vagy átbaszva. Mindig csak mást basznak át, téged soha. Arc az van hatalmas.
Na látod,te vagy az igazi buta.Most ismerted be hogy bele vagy kényszerítve mindenbe.Senki sem kérdezett meg?Miről?Egy telefon a mai napig egyetlen egy dolog miatt nem nélkülözhető,az a mobil telefonálás.Minden mást el tudsz végezni nélküle,a kutya nem kényszerít rá,és van választási lehetőséged.
dehogy jáccok... csak újra és újra elkövetem azt a hibát, hogy próbálok vele normálisan beszélni, de reménytelen.
Ha elmegy a postára akkor hála égnek jó egészségnek örved és mozog 👍️ útközbe össze fut szomszéddal ismerősél köszönnek egy másnak netán váltanak pár mondat ott is 😁 él egy kis szociális életet ..............miért is lenne maradi ????
Ellenben a QR kódos ifjúsággal akik már így is vérszegény antiszocok 😂
Nem velem szórakozik, én reagáltam egy egoista fasz dumájára amit nem nekem szánt.
pedig kényelmes
a té számla befizetés kb 5 tapicskolás és megvan
engem a jelszavak basznak fel amikor kisbetű+nagybetű+szám+spéci karakter is kell
és ugye nem érdemes ugyanazt használni minden oldalon
én már ehhez hülye vagyok
Levente,szerintem te észre se veszed hogy direkt szórakozik veled és mert ugrasz rá, rájátszik?
Ez igaz. Látod, én is itt hülyékkel ostoroztatom magam 😂 de több más káros szenvedélyem nincs 😁
de én legalább felfogom 🤣 neked meg az se sikerül.
A körülmények. App nélkül lassan már egy teát se tucc melegíteni a mikróban... lehet, én is öreg vagyok, de engem zavar, hogy mindenre "rákényszerítenek" olyan dumával, hogy nekem az kényelmes... ugyanakkor senki nem kérdezett meg...
az a vicces hogy bárvbe lehetne fizetni a villanyt csekk nélkül is az mvm oldalán senki se akarja azt hogy ne legyen csekk
rábasznának 500 ft azért hogy legyen csekk egyből mindenki tudna utalni 😆
így csinált a tékom is +600 ért van csekk
Tehát te is át vagy baszva. Erről van itt szó. Csak az egoista beképzelt bunkó stílusod és mentalitásod nem tudja ezt lenyelni és mindig csak más van átbaszva, te mindig kivétel vagy. Ja nem, te is ugyanolyan vagy mint mindenki más.
mindenki függő
teljesen mindegy hogy cigi pia brazil sorozatok vagy bármi egyéb
az emberi szervezet ilyen
Ki kényszerít?
Ő nem nem hajlandó,hanem képtelen rá.Te nem érted a lényeget.De leírom még egyszer,azzal hogy én nem vagyok hajlandó elbattyogni a postára és sorbaállni,nyerek fél órát.Egyszerűbben hogy értsd,míg megfogom a csekkeket és magamhoz veszem a kocsikulcsot hogy elinduljak a postára,pont ennyi idő alatt fel is adtam a csekkjeimet.De téged megnéznélek mikor a kúton várod hogy megtankolják a járművedet és már 5percig nem történik semmi,te meg csak vársz.
Aki függőként nő fel, az később is függő lesz, max. az érdeklődési köre változik meg, ami természetes.
Van telefonom, meg netem, mert rá vagyok kényszerítve. Éltem olyankor, mikor még ez nem így volt... elhiszed nekem, hogy az nem volt rosszabb?