Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😂 ez kész. A csávó nagyot szakít a sok hülyéből(fetrengős)
Mert az, hogy elmennek kinyílvánítják a nemtetszésüket a visegrádi önkori ellen teljesen rendbe van fogjanak össze azt baztassák őket a hülyeségük miatt. De az, hogy a főszervező kalmárkodik ilyen pólóval , bögrével, kulcstartóval, matricával az már vicc 😅
Nem tudod esetleg betelefonálós nyereményjáték is van? (fetrengős)
Nem rossz az, hajtóművel lehet hogy jó. Makita van, 10,8V-os kicsi, 8-as kések mennek bele, munkalapnak nem àllok neki de 18-as bútorlapot viszi simány
Na meg van egy makita rtm valami 100,madzagos.
Nem akarok butort szerelni. 😆
Meg jo hogy vót ez a hulye visegradi polgi.
Pedig ha elkezdesz összeszerelni bútorokat, kelleni fog az a maró 😂
aha úgy más(kezeit széttáró)
Hát ha valaki végképp nem akar dolgozni, csak keresnie kell egy réteget aki eltartja
tavaly elég sokat darabolgattam 230-as flexel. A nagy dolgokhoz kiváló cucc szaros 10-es betonvasakért be sem indítanám(kezeit széttáró)
Ahogy írod a vékony vágókoronggal a kisflex másodpercek alatt átvágja(kezeit széttáró)
Játék, de nem fontos.....
mi a faxom az a minekraft?
És én? Én nem lehetek? Egyébként minek is kell lenni elvesztettem a fonalat 😅
egyébként furi, mert a kisflex a 3 generáció. Én néhány hónapja a 4-ik generációsat vettem ennyiért(gondolkodós)
szüret...
Mondom hogy dodor jol lepett.
Szia uram Motoros összefogás csomag jóáron? 😆

https://motorshow1.hu/motoros-osszefogas-csomag
na ez az én is így gondolom 😅
hát ezt mondom én is(fetrengős)
a pintér is 😅
Hogyne,legfokepp a parkside-hoz.Kerdezz. 😆
Mindenszarizmus. 🤣
nekem már össze kellene gyűjteni ezeket a kacatokat aztán eladni mindet a picsába, max a sarkamon a bőrt akarom már csak csiszolgatni a sarokcsiszolóval, hiszen ez a neve 😁
Hát ha nagyon sokat kell vágni, meg nem számít a kosz meg a zaj, akkor én is előveszem a nagyágyút 😄 de a 125-ös AEG a kedvencem, az kézre áll. Faxom bírkózik a 2 kW-ossal, meg aztán láttam már 230 milis korongot szétrepülni - ill. pontosabban csak a nyomát a vakolatban 😅
25-ös kötegekben hoztam haza a betonvasakat, úgy lett vágva kötegben , a 20as kismegszakítót leverte ha nagyon toltam neki bitang cucc volt, pedig csak valami 2400w vagy 2600w vagy ilyesmi
akkoriban csak ezek a kisebb 600w körüli 115ösök voltak, azok azért nem szerettek ilyeneket csinálni
de kötegben egyszerűbb-gyorsabb volt vágni, minden sarokra kellett ilyen 1 méteres összekötőket csinálni, aztán van vagy 50 ilyen összekötés alap+födém+magasítás, a fasz kivolt már annyi betonvasat szereltünk az asszonnyal
nekem a 125ös már 1400w a kisebbik meg 1200w, ez már lehet jobban vinné mint a régi 600as
10-es betonvasat a 125-ös flex 1 milis koronggal hamarabb átvágja, mint a 230-as a vastaggal... persze normális 125-ös, nem ilyen játék akkus.
akkus felsőmaró, na az egy jó nagy szar lehet... annak kéne forogni 30 ezret... ekkora teljesítményt akkuról...