Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem bocskorkodik, kerüli a nyilvánosságot amennyire csak tudja
minecraft van még de egyre kevesebb
Eh, akkor nem a fiad volt reggel a bocskoréknál, mainecraftozik amúgy?
Egyszer a kezemben szétrobbant egy tesco-s flex hajtóműve , fogaskerekek szanaszét repültek , szerencsémre nem talált el semmi ! Na azóta csak kék Bosch szerszámgépeim vannak ! Kerülöm a Tesco-s Lidl-s szemetet ! 🤔
ilyen fiúról nem tudok, de lehet betalált pár patron a múltból szóval még az is lehet hogy van 😁
Tényleg, nem Gyurinak hívják a fiadat?
nekünk van valahol, utoljára akkor használtam amikor építkeztünk, huszonötösével vágtam a 10es betonvasakat vele
utálatos egy dög, nem szeretem, inkább vettem helyette egy gyorsdarabolót, sokkal jobb cucc, igaz a korong ehhez drágább
Semmi konkrétumot nem írtam, ahogy te sem. Akkor akár te is lehetsz! Te is elég sok mindenhez is értesz. 👍️
Jo lenne te lennel,megkapod a szavazatomat.
Mindent IS jobban tudsz. 👍️
Ha megtenném, én lennék a belügyminiszter. Neki kellene megtennie, addig amíg le nem telik a két hét és késő lesz!
De sok a ha......
Nagy flex kéne, de nem kell akkus abból elég a kicsi.
Prémium!!!
Ami erdekes lehet mar megvan.
Nagyflex nem kell,a kisebbik siman mukodik tobb mint egy eve,marogep se kell.
Na indulhattok a lidibe!
Hát ha egyszer neki megy a cigó csürhe mit csinájon? Türje karbatett kézzel?
Tegnap azt mondták hogy jogosan járt el.Legalábbis a cég ezen az állásponton van
Igy van.
Helyi szokások okán😃 pozitivum😃
Hamar rövidrezáródnak a dolgok és nem pofázunk meggondolatlanul 😅
Pedig mindig megteszed.
Ám legyen! 🤣
ezek igénylik, ösztön lények és csak a negatív megerősítésből tudnak tanulni
Nem pofozkodni kellene. Ezt gondolom te is tudod. De a Sanya fejével nem tudok gondolkodni, hogy ő mire gondolt megoldásként?!
Pipi.
Szerinted ha momentum,lmp,dk beszelo fej lenne sanya helyen akkor rogton pofozkodna a rendor?
Pipi? Vagy Sanya?
Na jó, mindketten. 🤣
Ha minden egyenruhás,járőr, biztonságiőr így járna el, már mindet utcára tette volna Sanya. Pedig, ha jól láttam a retek ment neki az egyenruhásnak. Azaz önvédelemből termtette állba a házaspárt?!
Azóta lehet, hogy már ő is fel van függesztve.
Jelzem hogy tobb eve tullepted a ket hetet.