Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Persze, mindent meg lehet magyarázni, de látom, magát az ELVET nem értetted meg, mint ahogyan Levike sem (ez sem lep meg 😁)
Anyádnak sokkal több esze van - ő nem hajlandó beállni a sorba, más helyett és másnak ingyen dolgozni - és ezt fejlődésnek nevezni.
mi már jó régóta toljuk a jutuberkedést, sok ismerős rajongó gyerek is van, kivétel nélkül kinövi mind
ez is olyan mint a mese, van egy életkor ami után nem nagyon érdekli a gyerekeket
pl a digi meg a tékom ad kedvezményt ha utalom a pénzt, elkor csekket sem küld hanem alkalmazásban fizetem vagy simple
de ha a többi szolgáltató erre lusta akkor baszakodjanak a csekkekkel, én se kínlódok a qr kódokkal meg az utalásokkal
ami ugye még pénzbe is van mert küldi az sms-t aztán az nincs ingyen....
én ehhez nem nagyon értek, de szerintem még mindig jobb ez a kraftolós játék mint a gta ahol ha taposod az öregasszonyt a járdán akkor ad pénzt....
Mondjuk ha nem lenne ekkora egod, nem mondanál ilyen baromságot. Átbaszták?! Na és téged ?! Téged nem basztak át?! Van telefonod, neted. Tessék, te is ugyanilyen butuska vagy.
Telefont amúgy is veszek,szóval az nem a csekkek miatt van,mint ahogy a net sem ezért van.Feladom a csekket kb 10mp alatt,vagy ezt a postán teszem meg fél óra ráfordítással,akkor hol is van a plusz idő?Valójában azzal bukok ha a postára megyek.Igen,ugyanez van az önkasszánál is,vagy sorba állok és elbaszok 10percet,vagy megcsinálom magam és végzek másfél perc alatt,az idő pénz.
Látod, ennyire butuska vagy, azt sem érted, hogyan basztak át 🤣 de ne aggódj, több100 millióan vagytok.
Szóval te csinálod meg (ingyen)* azt, amit eddig egy ember csinált, akinek ezért fizettek.

*valójában nem ingyen, még fizecc is önként érte: telefont veszel, internez elérést, plusz időt szánsz rá
Engem miért basztak volna át?Saját döntésem hogy így fizetem.Nekem meg marhára nincs kedvem a postára menni ott sorban állni,a telefon szolgáltatónál sem állok sorba.
Pedig anyádnak van igaza... nehogy már neki kelljen alkalmazkodni a világhoz 60+ évesen... téged meg átbasztak 😁 önként kell megcsinálnod azt, amit eddig a postás kisasszony csinált az ablakon belül 😅 és ugyanúgy fizecc érte 😅 (mint pl. a tecsóban az önkielégítő kassza 😅)
Igaz, így nem kell sorban állni a posta ablaknál, helyette a T-mobil boltjaiban állnak sorba a birkák - semmivel nincsennek előrébb 😅
Ezt mondd egy tízévesnek 🤣 aki egész nap rágja a füled, hogy kell neki, mert minden barátja azzal nyomul.
Na végre valami, amit jól próbálsz csinálni 😄
Az a baj, hogy semmit sem érsz el, mert a kortárs minta erősebb lesz. Ha nem nyomja azt a szart mobilon egész nap, akkor tényleg le van maradva kicsit. Nem baj, hátráltasd, amíg lehet, hátha előbb kifejlődik az agya, mielőtt beszippantja a tömegszartenger, akkor megúszhatja, hogy agyatlan zombi legyen.
Hátrány? Nekem csak előnyeim vannak veletek szemben 😂
A kinti játszást én nem erőltetem ez nem divat kérdése egyszerűen a szaadban érzi jó magát nem egy szobában szaros telefont nyomkodva. Pedig van neki lapostelója már legalább 2 éve(kezeit széttáró)
biztos(kezeit széttáró)
ammen
nem rossz cuccok(kezeit széttáró)
Na azokból lesz az igazán hülye felnőtt, akikkel már 6 évesen minekraftos jutyúbereket nézetnek... lehetőleg napi minimum 6-8 órában ☹️ de őket legalább könnyű lesz átültetni a valóvilág, a sztárbansztár meg hasonlók elé.
Igen, ezt nevezik zsarolásnak 😆

Azért gubbaszt meg anyázik, mert már későn zavarta ki, és függő. És persze nem tini korban kell elkezdeni nevelni, mert akkor már késő.

Igazából Pipi meglepően jó apa, hogy ennyit foglalkozik a gyerekkel, és nem csak belöki a TV és számítógép elé, hogy csöndben maradjon. Jó hát az informatikai ismereteket nem tőle fogja megtanulni, de ez nem számít. Azt megtanulja magától, ahogy én is, mert ugye nem nagyon volt számítógép előtte.
nekünk nem kellett zsarolni csak simán meg kett mondva neki hogy ha szarul tanul nincs pc
általános suliban focizott is, szóvak nem volt függő csak nem a tv nézte hanem játszott
én sosem tiltottam semmitől se ha késeket akart dobálni akkor kést dobált ha motorozni akart akkor motorozott
de ha pc/xbox akart játszani avval játszott
sokan meg zavarják ki az udvarra a gyereket az meg gubbszt kint meg anyázik
Hát engem sem fogott meg, csak a mai fiatalok oda vannak ezért a retro érzésért. Én meg ebben nőttem fel, én jobban örülök hogy megvan a full HD és 60FPS 😆
Nem az a baj, ha számítógépezik a gyerek, hanem a mértéktelenség.
Ha nem fér hozzá folyamatosan, akkor zsarolni is lehet vele 😁
ez a kint játszás már 20 éve sem volt divat, nekünk még elment, de mágy a mai huszonévesek se így nőtek fel
majd kiderül mit hoz a szemléleted
de az biztos hogy hátrányban lesz ha olyanná válik mint te
Hát ha nem egy kavics alatt tartod a gyereket akkor igen.
Persze az nem feltétlenül baj, ha nem számítógép függő, de az osztálytársain keresztül biztos tudja mi ez és irigykedik.
én úgy mindanám hogy ez a pc világ legója
nagyon durva cuccokat lehet vele építeni
volt aki megépítette a földet, több évig tartott a dolog
nekem nem jön be mert eléggé pixeles, kb mint a 90-es évekbeli játékok
Tőlem kalmárkodhat ilyen szarokkal. Nem ő a hülye, hanem az a ki megveszi 😆
🤣