Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt még egész fiatal a satya(óranézegetős) Hát a 2 hétre még várunk, mint a zotya kovidoltás elhalálozásra(óranézegetős)
az tény, hogy jogszabályi változások történtek azóta 3 csapás miegymás. De szemmel látható javulás nem történt a kistelepüléseken. (kezeit széttáró) Ha minden járőr, biztonsági őr stb. a miskolci videó szerint járna el már rég jelentős lenne a javulás 😅
annyit nem értek, hogy ezt negatívumként vagy pozitívumként írtad 😅
Szerintem az, hogy az egyenruhás állon vágta a félmeztelen kötekedő részeg cigányt meg a ribancát az példaértékű
és minden egyenruhás szervnél követendő példa(meghajlós)
A sötét borsodban még igy mennek a dolgok, esély nincs anyázásra......pedig sokat enyhült a dolog gyerekkorom óta.
Sikerülni fog. 👌
https://www.msn.com/hu-hu/hire...

Na miskolcon úgy látom elkezdtek rendet tenni 😅
Íme egy követendő példa az egyenruhásoknak a sok hülye papírozgatás helyett 😅
A vidit egész nap tudnám nézegetni(fetrengős)
az érdekes(gondolkodós)
Azé kár volt beinditani
Eléggé ijesztgettek , a szélbe csak a garázsig jutottam , ahol elindítottam a bivalyt , megvártam míg 2-3 szor bekapcsol a venti , aztán hagytam inkább tovább aludni a kicsikét ! 🤫
Hát igen, ha sürün cseréled a rendszer bezavarhat. De ha bemész a biztosítóhoz az előző adásvételikkel éd igazolod a jogfolytonosságot megoldják, mert hát folyamatosan van második autó
Papírkutya! 😆
Csak ijesztgettek a felhők, elég kellemes motorozós idő volt úgy 16óráig. Utána meg behúztam a szellőzőket, azt éppen nem fáztam még hazafelé.
nem kell egy komplett év ha jól emlékszem ha van 9 hónap már ugrik egyet
amikor 2 rendszámos motorom volt az is bónuszos volt, bár a másodikkal ilyen b3-b4 körül értem csak
Ah, akkor a gondunk az lehetett, hogy általában a második általam használt autót többnyire 2 éven belül cseréltük és soha nem érte el egyik sem (talán 1) az A1-2-őt így mindig A0-ból indult a következő és az előzőre meg nem adtak ki bonus igazolást hisz nem érte el a fordulópontot.
Tokmindegy,pofozz fel random embereket. 😄
Most nézem már a ducati is b1-be van......b10-b3-b1 ugyanarra a járműkategóriára az évek.mulásának megfelelöen
Kizárólag a biztosítón. Az alkusz tök süket sokszor. Meg nem is érdekli.csak a kötés.
A0-ba indul.de lépnie kell az idő mulásával. A kawa B10-be van honda asszem B3 a ducati A0.....de ha elmegy a honda megy rá a b3
Ezt is mondta más is ezért vagyok tanácstalan, hogy kin és hol verjük le a bonusokat.
Nem. Nekem a motorok is különböző bónuszban vannak.
Ezt mondták az alkuszok is.
Csak egy mehet bónuszba ha az ő nevén van több is az adott kategóriába.
Meg igy sem'........
Nálunk meg minden az enyémen, de már nem kell több lom. A bonuszt a biztosítónál.kell ütni mert valahol elakadnak a kártörténetivel.
De jó kis gép!