Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap terelném valamerre a bivalyt , csak még az irányt nem tudom ! 🤔
Az jobban bosszant hogy a prémium jelentősen drágább, holott ugyanaz az anyag csak adalékolva. 20-30 ft különbséggel megbékélnék
Nem is írtam hogy ne értsd.
Jó azért engedd meg , had ne értsem ! 🤫
Már rég nem az előállítási ár határozza meg az eladási árat,nem csak ebbe.Ezen nincs mit nem érteni.
Ezért nem értem , a gázolaj a benzinhez képest mindíg csak szemét volt ! Most meg ?! Mert sok fogy ? Pont annak szokott lefele menni az ára amiből sokat vesznek !? 🤔
Inkább kevesebbet gyártanak, és ehhez képest nagyobb az igény.
Szóval mesterségesen baszakodnak.
Magyarul nem tudtak , csak mikor szadisztak , és rezzenéstelenül tűrtem a faszságokat , mindíg mondogatta : strong strong én meg : az , anyád ! 😂
magasabb leszel, nekik meg az jön be 😉
Nyújtogatni az izmot , de az újperceket meg a térd ,boka váll , csukló izületet ?
a nyújtás fontos dolog, ha nem nyújtasz egész be tud szűkülni a mozgásod
sok éve amikor még kicsit gyúrtam akkor is nyújtogatni kellett minden izom csoportot ha nem akartál örökké dinnyehordó pózban közlekedni
pl az újperceket is húzogatja szét !
A bivalyon lehet nem lenne időd elzsibbadni ! Lenne helyette mivel foglalatoskodni ,bőven ! 😉
inkább nyomogatnak mindenféle pontokat, a csontkovács durvább ott sírni is szoktam
Igazi Thai csaj csinálta , de ellenőriztem elötte , hogy anatómiailag is csaj-e ? 🙃
De miért rángatják szét az izületeket ? Az tetszik valakinek ? Vagy csak a happy miatt kénytelenek elviselni ?
az a lényeg akkor csináld amikor vagy nem otthon alszol vagy az asszony nem alszik otthon
mert azt az olajat az isten se mossa le rólad még másnap is érezni a szagát
és még a cif elnevezésű súroló folyadék se hozza le
szappan, tusfürdő, sampon, mosogatószer, cif... ebben a sorrendben és még mindig gyöngyözött a bőrön a víz mint a kacsa tollán....
Azért drágább mert több fogy ?
Nem ! A happy feledteti ! 😉
Kettővel ! 😉
És nem jó? Sose próbáltam de lehet kéne......
Most az fogy jobban.....piac törvénye, kereslet határozza meg az árat. Előállitani valamivel olcsóbb mert egy lepárlási folyamattal előbbre van.....
Az sem jobb a happy nélkül , széthúzogatta az összes izületet a thai qrva ! 🤔
Azt kérdezném tőletek , valaki írja már le , mitől lett drágább a gázolaj mint a benzin ? Mindíg drágább volt a benya , nem kevéssel ! Most ? 🤔