Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

emiatt maradt el a motorozás, mert a kezeim is zsibbadnak
a thai masszázs állítólag jó, de csak ha van happy finish
persze ettől még nem lesz jobb az egészségi állapotom csak jobban érzem magam 😆
Ini ! A motorozás nem segít rajta ? Ha igen , szívesen kölcsön adom a bivalyt ! 🥺
Abs nem abs..........ezen is lehet vitázni😃 a mai technikákra már szükséges, az ujabb modelleken meg több fokozatban állitható mennyit engedjen.....aki versenyre akar kelni a képességeivel megteheti egy olyan beállitással ami azért már elég sokára fog beavatkozni
előtte movalist ettem a végén dupla adagot az nem sokat ért
az összes ilyen cucc méreg, a cbd csak ami "zöld" 😆
👍️
A fékre gondoltam , nem a gázra ! 🙃
Nem is arra gondolt.
ABS nélkül is boldogultam az összes vassal , de semmivel nem húzgálom jobban a bivaly szarvát , hogy van rajta ABS ! 😏
Ha már itt tartunk, szívesen megnézném hogy te egy ABS-es motorral,egy Marquez egy ugyanolyan de ABS nélküli motorral melyikötök állna meg hamarabb.
Tramadolor,venyes hatoanyagu.
Nekem kurvajo volt derekra,vigyorogtam tole,pedig terdig olyan volt mintha aram szaladgalna a labamban.
Tudom, sürün járok. Most két baleset két sáv elhuzás rengeteg autós és köztük jópár töketlen. Belsőből ki nem menne külső emiatt szakaszosan üres, nem mer kamiom mellett elmenni stb.
Szerintem egy szar az az amalgesin forte. Kaptam én is a kezemre mert az egyik bütyök megsérült, szedtem reggel este ahogy kell, második nap már fájt a hasam, negyedik nap véreset szartam. Akkor elolvastam hogy kb bármi lehet mellékhatása.
az
csak kissé későn lett "felfedezve"
már olyan a csigolya mint a bambusz
visszagondolva már 15 éve sem mozgott rendesen pl sosem tudtam a motoron ülve hátra nézni
azt hittem a hasam miatt nem tudom a zoknit felhúzni
stbstb
aztán egyszer kegyetlen bedurrant aztán lett röntgen+ mri és megvan a hiba sok mindent már nem is lehet vele kezdeni
mondjuk le is szarom az egészet, csak durván tud fájni traktorozás közben, az a linkelt kék tabletta meg egész jó volt
ok, akkor nem szóltam. 😆
bechterew?
Apámnak is az van. Aztán amikor leesett a padlás létráról hanyatt, egész jól elkezdtek újra mozogni a csigolyái....jó hát a gerinctörésből lassan épült fel, de utána büszkélkedett hogy milyen jól mozog a nyaka 😆
Máskülönben a fájdalomra neki az lett, hogy idegsebész kikötötte a megfelelő idegeket, aztán azóta eltelt 40év és azóta is egész jól működik.
Ja meg ilyen szarokra érdemes lenne egy lyme vizsgálatot is csinálni. Az is tud hasonlót okozni, csak azt lehet kezelni. Persze a szétcseszett ízületek nem lesznek jobbak, de ha nem romlik már az is jó.
M3 at javitjak,fuvaros mondta nem tud egy vezetesi idovel lejutni mateszalkara,sik ideg volt.
Horvátoknál vehetsz minden nap füvet :D
inkább az a baj hogy egyre jobban összenő a gerinc, aztán ha mozog fáj
a lipo cbd sol egész fasza de szűk 3 hét egy flakon
a gagyi cbd olajok meg szart se érnek
szóval nem csapágyazni kell hanem turbó maróval rendet tenni 😁
Máig rajta van a biciklimen az oldalkerek. 🤔
Mennyi idő alatt tanultál meg oldalkerék nélkül bringázni?
Annál egy kicsit több idő kell most már így vén fasz korodban, de néhány pályanap elég lenne. Közúton 1-2 hét.
Sajna nem......pestig illerve gödöllőig jó volt. Még mindig uton a sokadik dugóban az m3-on
Ezert irta a 10 percet,en is sokallom.
Bar a csuszashataron tartasra kell vagy 20 ev tanulas,vagy gp-king erzekek.
Lofaszt.
Talan nem egy hikomat szar motort kellett volna venni. 🤣
Megfogod a fékkart (Brembo-t 2 ujjal, a többi xart 4el 😁) és meghúzod... mit kell ezen tanulni? 😃