Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nyugi,csak a varoson keresztul menni.
Ini dolgozni?
Zolihoz? 😆
Na akkor vissza szívom....izé ez rossz kifejezés. Törlöm az ajánlatom. Zoli soha nem fog megtanulni fékezni, nehogy hírbe hozzanak vele....bár már mindegy itt ugyis mindenki buzi ezt tudjuk 🤣
10perc alatt megtanítom hogy kell. Utána már csak gyakorláson múlik hogy elég jól csináld. Ezt mondtam.
Ahogy Levi is mondta. A kanyarban mélyebbre döntést is óvatos gyakorlással tudod csak kipuhatolni, és begyakorolni, hogy hogyan csináld.
Ha nem gyakorlod, akkor amikor vészhelyzetben le kell dönteni akkor valószínűleg nem fogsz elég pontosan irányítani, túlreagálod és el is dobod a motort kisebb döntésnél is, mint az aki gyakorolta. Intenzív fékezés ugyan ez.
Nem tudok. Lassú tempónál ahol kevés idő alatt kell megállni valószínű az ABS jobban működne, mert a fékezés elejét minden ember elbassza. Csúszás érzékelés garantáltan jobban és pontosabban működik már egy átlagos ABS-ben is, mint az én érzékeim, ezért nem is tudom pontosabban a csúszás határon tartani. Csak jobban mint az a lassan daráló szeleppel rendelkező ABS hidraulika, amit a legtöbb motorba beleraknak. Meg aztán még van egy pár trükköm amit az olcsó ABS nem ismer.
Az eredeti linkelt videóban is pontosan ezek miatt tudott rövidebb fékutat venni a srác is az ABS nélkül.
De akárhogy is, az a tudás amit ABS nélküli fékezés gyakorlásával meg szerezhetnél, mindenképpen hasznos akkor is ha a világ legjobb ABS-ével motorozol, ami tényleg jobb a legtöbb embernél, köztük nálam is.

És korrigálnék. 10perc alatt megtanítok egy motorost rendesen fékezni, ha hajlandó tanulni. Aki nem hajlandó, azt nem tudom megtanítani.
Simán. Meg is műtjük. Van fasza SKF csapágy, az sokáig fogja bírni a szétkopott ízületei helyén 🤣
Hát gyakorlatilag igen. Krónikus fájdalomnál még az is jó alternatíva lehet, és attól kevesebb baja lesz mint ettől a szartól amit szed....bár dolgozni tuti nem fog ha még füvezik is 😆
Hát pedig igaza van. Ott van leírva hogy tönkreteszi a beled, májad, szíved.
Kérj más fajta hatóanyaggal fájdalomcsillapítót. Esetleg ne a háziorvostól, hanem olyantól aki tudja is mi bajod.
Különbség az, hogy ez simán tanulható, legalább is aki megtanult két kerekű járművel nem felborulni, annak megvan a képessége hogy ezt is megtanulja. Ugyan úgy működik, csak nem a dőlés alapján kell jobbra balra egyensúlyozni, hanem a fék és gumi visszajelzése alapján egy kar húzásával egy jól érzékelhető fizikai jelenség határán egyensúlyozni.
Eleinte nehéz. 4 évesen én sem gondoltam volna hogy menni fog a kerékpározás valaha, de aztán mégis sikerült, és most már az lenne a kihívás hogy felboruljak azért mert nem egyensúlyozom a járművet. Aztán mégsem gondol engem senki egyensúlyozó művésznek, csak egy átlag embernek aki megtanult bringázni.
Komáromból nem rövidebb szlovákián keresztül? Nem néztem így nem tudom csak azt, hogy pár kolléga arra megy inkább mint az m1-m0 szívása.
Gödöllőre általában szopni jár az ember. 😒
Az a bevett hely,feljebb nincs hol megallni,az uj hogy ketten a varos felr alknak.
Gödöllőn is hülyék a rendőrök. Itt trfiznak a domb tetején ugy hogy mindenki inkább áll mint halad
Azmá leküzdve
Mármint pestről haza. Bár most komáromból jövök.....hétfő reggel pestre szar péntek.du hazafelé
A hev elment,de gyun vissza.
Soseszabad delutan errejonni,balesetkor tura fele kerulok.
És még ez a kurva hév is......... sose érek haza. Pedig már megfogadtam pénteken nem jövök délután erre.
Itt vagyok a bótod előtt😃
nem érted ugye?
van aki tud énekelni és van aki szeret......
Akurvaannyukat,mennem kell egy matraccal pont aszod fele,de akkor kerulok inkabb.
basszátok meg, ezek a kanárik mindenhol ott vannak
Kifelé. A m31-en a sor vége azt kikerültem gödöllő felé de itt is hosszu a sor és ahogy nézem már aszód környékén is
Megjobb,kifele vagy befele pestre?
De itt is tele a hármas ugyhogy nem biztos jo ötlet volt