Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Baleset kurva nagy. Most épp bejöttem gödöllőre szopni
Micsinaltak?
Ezeket a bag tura aszódiakat mkért nem lehet letiltani az autópályárol? Kihajtókat lefalazni és kész.
Lászlo mondta hogy 10 perc tanulas utan megy.
És ki mondta hogy én ott tudom tartani ?
Az faszsag hogy pont csuszashataron tudsz tartani egy sima feket,foleg hirtelen helyzetben.
Erre vannak a vezetéstechnikai tréningek. Ami ugye szerinted faszság. Vagy erre van az, hogy képzed magad, megpróbálsz néhe nagyobbat fékezni, mélyebbre dönteni, kanyarba bele korrigálni. Ugye ezekre meg egy másik okos azt mondta hogy nem szabad utcán mert feszegetjük a határokat.
A ti gondolkodásotok szerint tényleg jobb ha a motor nélkületek megy el motorozni.
El nem hiszem , hogy van téma amit ne tudnánk megoldani ! Föleg egy egyszerű bogyó ! Ne Máá !
eddig cbd volt csak nehéz beszerezni ami normális, plusz az kb 10x ennyibe került, igaz nem rongálja úgy a szervezetete mint ez a kék tabletta, de a szervezet már úgy is szar 😂
Szivj fuvet.Azt nem kell felirni.
Csak van itt egy motoros aki az orvosláshoz IS ért ! 🙄
amúgymeg inkább ilyet szerezzetek nekem: https://www.webbeteg.hu/gyogys...
a doki már nem akar többet felírni hiába fizetek neki 5 ezeret egy felírásért maszekban, azt mondja 1-2 hétig lehetne csak szedni én meg eszem 2 hónapja, de még a trágyahordást ki kellene bírni de ha nem eszek ilyen szarokat lassan már mozdulni sem bírok
az a lényeg hogy az abs 1 másodpercben 100x vagy ilyesi nagyságrendben korrigál
ha én húzom a féket akkor meg folyamatosan, nincs egy tízezred másodperc korrigálási szünet sem sem, szóval az abs bekaphatja 😂
akinek abs kell az nem igazi motoros.....
ez olyan mint az éneklés, van aki tud és van aki szeret
ennyi
Ez így van elvileg, ill. a "szakirodalom" ezt szajkózza. Na de mi van a gyakorlatban?
Az itt jelenlévő márkmárkezeken kívül bizony az átlag motorosnál csökken a fékút is. Két eset lehet:
Rámarkol pánikból, kerék blokkol, kormányba belemozdít, eltaknyolás a blokkoló kerék miatt = fékút nő
Óvatos, fosik eléggé belehúzni, mert tart a blokkolástól = fékút nő
Ha van ABS, mindenki bátrabban huzigálja = fékút csökken 😁
meg a hülyék 😆
Is.....
Dolgozzanak a szegények 😁
Mondom. A KRESZ-ben benne van hogy a lámpánál a pirosra mindenkinek meg kell állnia csak a cigóknak, taxisoknak és a bringásoknak van pirosra elsőbbségük. 😆
Ez így van.Sokan nincsenek vele tisztában,az ABS nagy előnye nem a fékútban rejlik,hanem az irányíthatóságban.
Ha beszereled a bejárati ajtót még ma.
A fék a gyengék fegyvere.
Q...a annyát a kanárinak.Maradjon a seggén lámpánál,a futár azt tette. 🤣
BMW-s a hibás. Bringával át szabad menni a piroson 😁
Havernak BMW-je van nyugodtan jöhetsz. 22.7 fok lesz, és enyhén felhős szóval nem süt a nap sem szembe 😁
Ahogy mondod Fék Isten...nem Gáz Isten.
Lassulni tudok 😆
Amúgy a mátra ha közel laksz nem olyan rossz,Most egy picit több a jó aszfalt mint a szar.