Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rendben. Szeretném ha ezt a Triumphal is bemutatnád mit csinál, ha 45fokban ledöntött kanyarodás közben működésbe lép az ABS 😘
http://youtu.be/hHRWg91hv-M?si=UM1A7kC7cn8X8Uw7
Szerintem a 390-en is van offroad abs mód ami a hátulját kapcsolja ki. Vagy mindenhol vagy elől vagy sehol, 3módja van.
Ostobát hiába akarod meggyőzni.
Az első dolog amit az abs-nél mondanak, hogy nem azért jó mert hamarabb megállsz hanem mert a motor kétkeréken marad és irányítható marad. Lehet hogy nem áll meg olyan hamar, de el tudod kerülni az akadályt.
🐄 !
Sztem most ezzel a hsz-al lépted át azt a szintet, mint mikor Münchausen a hajánál fogva kihúzta magát a mocsárból 😄
Csak tudnam mi a fasze nem szedte meg ki az abs biztositekat?
Matrica a muszerfalra es a lampa se idegesiti,ugyis jobban fekez a nagy croll istentol is. 😆
Hiszterézis, amiről beszélsz, és a korszerűeknél már annyira kicsi, hogy azt lehetetlen kézzel még megközelíteni is.
Azt tudjuk, hogy a Tekla mindenben iS a legjobb, de ott sántít a story, hogy vészfékezésnél akkora tömegű autónál kb. 1500 kW a fékteljesítmény, és annyit a Tekla visszatöltése sem tud - vagyis fékez az is tárcsával.
Olyan rövidet fékez, mint te ABS nélkül? ne kamuzz, ezt nem hiszem el 😂
már a 390 adventure is kikapcdolható volt pedig az inkább utcai harcos mint terepgép
de ha kikapcdolod mindenhol kikapcsol nincs opció hogy csak hátul, nekem aszfalton se kellene hátul
Ezert is kapcsol ki az offroad modban az osszes turaenduro amit nem cicaharcra terveztek,nem te talaltad ki a forrovizet.
Ne mondd má, hogy még nem láttál kalodás tűzifát - na olyan 😅
Ha azt mondod kevesebb a reakcioidod mint a gepnek akkor jelentkezz a bosszualloknal.
En meg kirohoglek. 😆
9500 volt az 51B, 83-ban. Nehéz volt hozzájutni, én is hónapokat vártam, mire egy ismerős tudott intézni egyet valami elbaszott falu járműboltjából a jászságból.
Első kerék volt kivéve, te nyomi... meg a kormány lecsukva, meg a tükrök behajtva. Így fért be a kalodájába. A bótban beletették a kereket.
27 000 volt 85 tavaszán, az első tárcsás - képeim közt van amúgy... a bratyódé ha 88, akkor már csak tárcsások jöttek.
Emléxem, nehezen jött össze az ára, 23 500. Aztán mikor bementem a boltba, megjött-e, mondták, jött, de tárcsafékes 27 000. Addig ilyet nem is láttam. Ment a fejvakarás, a hiányzó 3 500 miatt, mert akkor az bő félhavi fizu volt. Aztán csak kisegített nagyapám.. elhoztam.
Nem örültem úgy még semminek addig... majd 3 km-ről vigyorogva toltam haza 😁
motoron nekem lehet abs de csak elöl, jobb szeretem ha a hátulját tudom csúsztatni
És ugye még mindig nem ezt mondta a csávó sem meg én sem. Hanem azt hogy tanulj meg fékezni mert az ABS egy hasznos, de ostoba automata, ész nélkül meg nem lehet motorozni....erre te vagy a legjobb példa, mi lesz a következmény.
Az ABS simán elvette a teljes fékemet ilyen esetben...másodpercenként 100szor 😆 Az volt a szerencsém hogy eszembe jutott visszabaszni a fokozatot és motorfékkel tudtam lassítani.
Ez meg pont az autókról szól, egy halom általad is hangoztatott demagógiával, nem érveléssel és nem motorról. Amúgy faszt tartja pontosan a határon az ABS. fékez, csúszik, fékez csúszik, nem a határon van hanem folyamatosan távol a határtól, csak egyszer felette, egyszer alatta. A Tesla féke meg pont ezért jó, mert az indukciós motorfék kattogás nélkül képes valóban a határon tartani. Ez az első autó amiben az ABS tud olyan rövidet fékezni mint én ABS nélkül.
88 ban ez 31 ezer volt erre emléxem. Ezeket a faládákat, hogy kell elképzelni? Faládák sorakoztak az üzletben egymás mellett?
Nálunk ez úgy volt, hogy viszonylag nagy alapterületű boltban egymás mellet volt vagy 10 etz meg 10 szimó a kormány le volt róla véve, hogy szorosan elférjenek egymás mellett a gépek. Egyébként nagyvonalakban össze voltak szerelve(kezeit széttáró)
Jó, valószínű a gumi nyomást is be kell állítani.
Az a baj, hogy még mindig nem erről van szó, csak mellébeszélsz.
Nézd meg azt a kibaszott videót, és ott elmondja miért tud rövidebbet fékezni annak ellenére hogy lassabb mint az elektronika.
Mondjuk nálad tuti nem működne, mert azt mondja hogy több esze van mint az elektronikának. 😆
A pórnép fiának nem jutott , denem is bánom , én 80-ban már apám 353-as Jawa-jával nyargalásztam ! 😊
88-89 körül 18 ezer volt a simson endúró
Én olyan 9500-ra emlékszem a Simsonra , itt is csak piros telefonnal lehetett hozzájutni ! 🤔
A simo meg tizenkétezer körül de kapni nem lehetett pult alól se. Csak téeszelnök fiának volt új😃