Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem erről szól a dolog. Simán csak azt vizsgálják hogy milyen támogatásokat kapnak az államtól a kínai autógyártók, és beszállítók. Mert úgy könnyű olcsón gyártani az autót ha kitöm állambácsi pénzzel, ezzel helyzetbe hozva a saját iparát. Ugye ezzel nem tud versenyezni európa mert minden pénzt elbaszott a sok buziságra, migránsokra, meg ukrajnára.
A bistei bezzeg kicsomagolhatott.En nem.

http://youtu.be/9Aosqhwt1dI?si=NMpfj3i21aHTT8c4
Nem hülyeség csak te vagy béna. A verseny ABS egészen más. Nem általános utcai motorban.
De igazából a videó erről szól hogy elmagyarázza, de én vagyok a hülye. Pont ugyan úgy nem fogtad fel mint amikor én magyaráztam el ugyan ezt 😆
Mintha Blődinek próbálnám az oltás működési mechanizmusát elmagyarázni 🤣
Jobb is, bakker. Arrafelé crate-bontás után egy azonnali LS-swap sem lenne elképzelhetetlen! :D
Warti fasza nemet tekknika volt,ment egybül.
Nincs első kézből tapasztalatom, de elbeszélések szerint gyújtótrafót, megszakítót, effélét nem volt hülyeség egyből cserélni azokon sem.
Ja tudom. Nálunk szigorú szabályok vannak. Van egy összeszerelés ( kicsomagolás ) és üzembehelyezés. 2 munkafolyamatra 2 dokumentumot kell kitölteni ami a hondához is visszamegy.
35 re tuti nem lesz kibanyaszva,de allitolag kurvanagy keszlet.
Viszont 35 re csak szintetikus uzemanyag hozhato forgalomba.
Igen,csak az rohadt kevés az elképzelés megvalósításához.Gyakorlatilag amit terveznek 35re ahhoz egyenlő a 0-val
Az nem csak a dacia-nal volt alap?
Sőt, abban az időben nem volt hülyeség szétszedni és összerakni rendesen :D
Svedeknel talaltak mindent.
Lacanak nincs MZ-je csak darabokban.Idomos hornetje van.Az kb a zx9 szintje csak konnyebb annal a dagadt teherhajonal.
Sorolhatjuk még hogy mivel lövi magát tökön,de itt egy adott téma van most.
88-ban a bratyó a keravilból kitolt egy zsír új mz-etz 250-et(kezeit széttáró)
Szóval nem mondták neki, hogy otthon nem rakhatja össze 😅
Hogy ejrópa mivel lövi tökön magát, az ukrajnai jenki befektetések védelmével vagy az elektromos autóval, nem mindegy?
Magadnak nem is rakhatod össze. Honda nem engedi. 😳
Európa alapból tökön lövi magát az elektromos autóval,hisz Európának nincs hozzá alapanyaga,kínának meg van,így kínától kell azt megvennie.
Gondolom... nekem már az egyéves háromezer km is egy olyan álom ebben a kategóriában amiben nem nagyon biztam. Egyszer egy uj xr-be majdnem beleugrottam de aztán elvetettem.
Nem,azért tiltották be mert a lehető legkevesebb vezetéstámogatót akarnak hogy jobban érvényesüljön a pilóta illetve annak hibája.
a trómf legyűrte az mz-t autópályán(gondolkodós) Hát... talán(gondolkodós) De ha lett volna egy enyhe ívű kanyar laca úgy ment volna el melletted,hogy leszálltál volna a bringáról mert azt hitted, volna, hogy állsz 😅
Akkor mivel kezdje kína, hogy az ipara megegyező feltételekkel rendelkezzen az európaihoz(gondolkodós) Kezdetnek állítsa le azt összes atomerőművét, majd az orosz gázt a bolygót megkerülve vásárolja tízszeresen áron? Végül kezdje el bőszen támogatni ukrajna belső katonai cívódását? 😅 Vagy mit rongáljon a saját gazdaságán, hogy lecsússzon az európai szintre???(fetrengős) Vagy európa szerint az a tisztességes verseny, ha a futóversenyen a balfasznak szalagszakadása lesz a bemelegítés hiánya miatt akkor az ellenfélnek is vágjuk át a ínszalagját, hogy fer legyen a feltétel 😅
na kezd kapálózni európa, hogy sok az olcsó kína elektromos autó(gondolkodós)
Szóval annyi a kínai dákó állami támogatásnak mostantól(óranézegetős)
A hülye állatja leírja, hogy egyenlőnek kell lenni a versenyfeltételeknek 😅
Azt már nem írja, hogy európa az elmúlt 2 évben mindent megtett azért, hogy ne legyen versenyképes a világon 😂
Most akkor azt várja el európa kínától, hogy az is méreg drága energiából és alapanyagból állítson elő méregdrága végterméket(kérdőjeles)
Ez kész 🤣
https://uzletem.hu/europai-uni...
Nem en bontottam,de jo erzes maig.