Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát azt nem tudom, a dobozszett ára viszont rá volt írva - nem sokkal volt kevesebb, mint akkoriban a motorom értéke 😅
de volt GIVI is, olcsóbbjánosoknak 😅
https://www.sportmotor.hu/foto...
Igen, bele-bele húztam, bevallom... 😁 sok ilyen zsenit láttam már - a legtöbb önjelölt.
"Csúszás határon fékezz mielőtt még működésbe lép az ABS és azzal jobb az eredmény" - ez eleve hüjjeség, mert ha nem lép ba az ABS, akkor nem csúszáshatáron fékeztél, hanem előtte 😁 de amúgy értem, mit moncc 😁
Igaz, 100ad mp-ek alatt reagál az ABS már adott szögsebesség lassulásra is, de ugye a profi drájvereknek ez jobban a kezében van 🤣
...de most, hogy írod, emléxem! azért tiltották be az ABS-t a F1-ben is, mert olyan szarul fékeztek vele.
Azóta átfestette. Jól megy a pizza 🤣
De.......ilyenem sose lesz, mármint énbontomkimotor, de nem is baj😃
Mas volt a szine.
Honnan tudod, hogy nem az a motor?
Ja , tudod és kész.
Értem 🤣
A kepen levo bemutato motor nem ugyanaz mint a blahan latott pasmag es a csaja.
A pizzakemence a kepen levoben van.
Akkor nem pizza és kemence? Amit helyben süt? 🤔
🤣
Mondtam hogy tudom mi volt bennuk,semmi. 🤣
Na, legalább már tudod, hogy mi lehetett s srác dobozaiba. A csaj meg volt a pincér. 🤣 🤣
Pizza?Viccelsz,pizzakemence es helyben suti. 😆
Nehogyaszond az MZ kupa markezt nevelt beloled.
Megcikibb hogy nem tudtal megelozni. 😂
Az egyes uton.Az pipinek valo autopalya. 🤣
Megrendeltem az új akkut, holnap itt van. Azt is írtam. 😉
Pont ez jutott nekem is eszembe,ez pizzafutár motor.
1931-es kiadás, Veterán börzére készül?
Pedig nem fog szebben kinézni ha forrasztod.
ezekbe mennyi pizza fér el? Mi a kapacitás(kérdőjeles)
Valószínűleg nem érted a videót. Ő is pont azt mondja, hogy ne kösd ki az ABS-t csak ne arra bízz mindent, mert az ABS alapvetően hülye. Csúszás határon fékezz mielőtt még működésbe lép az ABS és azzal jobb az eredmény. Ha meg elkúrod, akkor még mindig ott az ABS.
Csak ugye te elhatároztad (Zolival együtt), hogy ez szuperman képesség (pedig nem az) és meg sem próbálod, inkább lehülyézed aki vette a fáradságot és begyakorolta.
A forrasztást nem tartom kókányolásnak. De az a kiálló vezeték az akkuból, elég veszett.
Nem figyeltél eléggé.
Nem a forrasztásra értettem a kinyílást, hanem a pakisztáni megoldásra, amit a képen láthattunk.
De köszönöm a forrasztásos tanácsot!
Ha kizárt a kókányolás akkor meg minek kérdezed? 😆
Ólomból van. Forrasztó pákával szerintem vissza lehet óvatosan építeni, a tövét meg kinyomnám szilikongumival.
De, nagyon ütős... mi errefelé ritkán veszünk ilyet 😁
Hát nem gyönyörű? SP változat, öhlins, brembo stb stb. Friss ropogós.