Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az abs és az összes többi biztonságtechnikai cucc kipótolja egy picit az agyat
semmivel sem lest jobb az ember csak tovább lehet hülye mert nem dobja el az első kanyarban a vasat
Itt az elrettentő példa 🤣 ezt én fotóztam a gyártó standján... a GS 1200 LC eltörpül a dobozok alatt 😂
https://www.sportmotor.hu/foto...
Neked? Minek? úgyis jobban tudod... mint mindent 🤣
Ezt aláírom. Nem mondom, hogy márkás cuccaim vannak, Shark Evoline sisak, Arlen Ness gúnya....A motorom viszont mindig tiszta, lehetőségekhez mérten. Ez nem árul el a doboz tartalmáról sokat. De ezt már kiveséztük. Bármi lehet a dobozokban, de csak arcoskodás is lehet. Nem látunk bele a dobozokba, ezért kár pálcát törni bárki feje felett is.
Én meg azt hittem, 30 éve, mióta már nem kuriózum az ABS, kihaltak már azok a jószágok, akik azt hajtogatják, ők jobban fékeznek, mint az ABS 🤣 - de aztán eszembe jutott, hogy itt csupa expert márkmárkez van 🤣
Jutyúbos komád igen szépeket fékezett száraz úton egyenesben, de ha lett volna kis ív vagy nedvesség, máris dobta volna a vasat 🤣
..de nyugi, mingyá jön kawa70 meg Levike barátod, és megerősítenek, hogy ők a bizony jobbantuggyák 🤣 (Jar-Jar Binks után szabadon)
Hát legtöbbx már ránézésre kiderül... fényes új GS, tele tuning kiegészítőkkel meg persze a legnagyobb alu kofferrel, drájveren legújabb Vanuccsi, meg egy 300 ezres sisak, persze minden csillog - na ezek csak a fagyizóig mennek.
Erdélyben láttunk német meg holland GS-eket, új modell, de ütött-kopott, a drájveren is minden ruha márkás, de viseltes - na azok nem jáccósból visznek dobozt magukkal.
😅 ✌️
Béjemvé géesekről beszéltem, nem rólad. Na az egy külön társaság... ismerek párat, leginkább fórumról, de elég is annyi belőlük.
...én amúgy nagyon hiszékeny vagyok, már ez volt a jelem az óvodában is 🤣
Igen. Ugyan ilyen a saru, ez van a műanyag alatt eltörve.
Ahol ontott eleve, ott lehet ujat onteni vagy a torottet osszeilleszteni es ujraomleszteni.
De van ez az ujhullamos akksi tipus, ahol a polus egy rez fulre van kivezetve es a kep jobb oldalan lathato kerek kupak alatt van a rez a kivezetesre forrasztva. Ezek szoktak a forrasztasnal toben eltorni. Gondolom Janinal is ez van.
önteni szokták a sarut, még az indító áramokat is kibírja
Medvénél még nem próbáltam, embernél már bevált. 🤣
Már rendeltem új akkut, holnap itt is van.
De sajnálom a régit mert az se régi 😆
De ilyen kókányolás nálam is kizárt.
Köszi
Van. Gondolom olom csapon rez akkupolus a felallas. Csak megfelelo paka kerdese. Kicsi pakaval neki se allj, mert elobb olvad meg a haz, mint a forrasz, 100W-os paka minimum kelleni fog szerintem. Nedves rongyot vagy vizes zsepit tehetsz a polus kore, hogy kevesbe melegedjen a plasztik a polus korul.
Medvénél be szokott válni. 🤣
Motorakku?
Az szopás,a targoncán többször csináltuk,ott működött,de azok baszomnagy vastag hengeres olom pólussal rendelkeztek,autó akkunál sem lehet nagy dolog.
Motorakkut én kizárnám,hogy férsz hozzá,az üreges.Legalábbis a pakiknál van hercsegelés. 🤣

https://www.youtube.com/shorts...
A Fortnine a keves ertelmes csatornak egyike.
De jó, hogy helyesírási lexikon is vagy. 🤣
Forrasztás.
Visszariasztás?
Kiabálj hangosan és fenyegetően,Tedd fel a kezeidet magasra hogy nagyobbnak látszódj. 🤔
Fogadjunk, hogy nem tudod megmagyarázni.
Hol tisztességtelen az, hogy a törvények adta keretek között a legnagyobb hasznot érje el?
Azt értem - ne is vitatkozzunk rajta - hogy te azt szeretnéd, hogy a neked kellő dolgok előállításában szereplő emberek 1960-as árfolyamon kapják a fizetésüket.
csak hát... maradjunk az életszerűségnél.
Írtam, hogy én csak akkor teszem fel, ha szükséges, egyébként leveszem. Értelmetlen.
Inkább abban segíts, hogy szerinted van lehetőség az akkumulátor sarujának a visszariasztására?
Ki-be kapcsolt a navi, ezért megnéztem az akksit és észrevettem, hogy a pozitív saru ki van törve az akkuból. A műanyag fedél rögzítette csak.
Úgy könnyű, hogy pl. a sékel, mit sékel, még izrael sem volt sehol. Apám-anyám idősebb, min t a zsidók rabolt országa.
Hogyne,töküresen értelmetlen a városban.
Te mit viszek a dobozokban vasárnap déllelőtt szemmel láthatóan egy guruláskor?
Nem munkába,nem anyóshoz virágot ültetni stb.
Épp te érlelődsz, hogy ugyan, minek is a doboz vasárnap délelőtt egy túra motorra.
De legyen igazad, semmi szükség nem volt rá! 🤣