Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor tudom is, hogy kinek a bőrét nyúzom le először és akasztom a kerítésére. 🤣
Mi,ha egy ilyen helyzet előállna,vagy maga a helyzet?Hát,magát a helyzetet pipi vázolta fel,ilyen szerintem nem lesz.Ha mégis lenne,arra viszont a válaszom igen.Biztos vagyok benne hogy nem jutna pénz a hitelekre albérletekre,láttunk már ilyet,és az még nem is volt ekkora gebasz.
Szó szerint igaz, amit leírtál.
És még az a szörnyű, hogy a magyarok még mindig elhiszik a sok hazugságot.
Így kerültünk ebbe a kibaszott inflációba is... mindenki úgy gondolta, most lehet emelni, mert van rá indok - és olyanok is emeltek, akiknek nem indokolták a körülmények. Szóval ezt eléggé magyarosan csináltuk meg... 😃 és ugye láncreakció...
Szóval egy év alatt mindenki eldobta a megtakarításának harmadát-felét. Oka: kormány, multik, mentalitás.
Szerinted lesz ilyen?
Hagyjuk már!
Mert nem lesz miből.Látod,saját magadnak megválaszoltad a második harmadik mondatoddal.Pont ezért.....
Miért ne fizetnének?
Ha odáig jutunk, ez lesz a legkisebb rossz.
Akkor már leeszik az emberek egymásról a húst.
Pipi,albérlőkből él,ha azok nem fizetnek akkor cseszheti.
Semmi mást nem fogsz csinálni mint a nap 24órájában a pénzed után rohángálni amit a fizetésképtelen albérlőid nem fognak tudni odaadni.
Nem mindenkit érint egyformán, ha tudja a bevételeit is úgy növelni ahogy az árak emelkednek akkor az élete nem változik.
ha kesz egy kis összeomlás akkor te sem csinálsz semmit egy ideig, még akkor sem ha szereted.....
Viszont majd ha 30ezer lesz az állatkert akkor majd nem hordod el.Mert hát kibaszott jó apa vagy,de a szarrágóságod mégiscsak erősebb tulajdonságod.
én eldolgozgatok akkor is azt fogom csinálni amit szeretek(kezeit széttáró) Vagy mire gondoltál? A játszóházba járás meg az állatkert, a mozi, cirkusz meg a strand és hasonló millió hely ahová elhordom a gyereket az álmaim netovábbja? 😅 Elhordom a gyereket mert kibaxott jó apa vagyok azt ennyi(kezeit széttáró)
Nem azzal van gond, hogy nem lehet vele dönteni.csak többet kell vele technikázni és melózósabb. De majd leírják a hozzáértők! Nekem mindegy 🤣
Siman elfer 6 zsomle,tej,ket kola,akcios teliszalami (1290 volt egy hetig a lidlben,neszeneked nemetorszag),a kesztyu,vesevedo,szemuveg,egy szendvicskesz,40 deka parizsi,30 kemenceben sült pulykaszalámi, meg asszem 4 reggelizőkeksz. 😂
Igaz csak 170 volt a kerrpesi domb vege,rsáz az a kramac hodda eleje ilyen szihopata sebessegnel,nem a fek. 🤣
Na gondoltam hogy a két profi versenyző is előkerül 😁 Egyébként Senki nem mondta hogy nem lehet felső dobozzal menni csak azt mondtam hogy én nem szeretem ezért pakolok az ülésre a seggem mögé, nem hátra fel a faxba a fejemmel egyvonalba
Igen,ez igaz. Ehhez kell a segítség/tanács,egy kis youtube.Nem egy bonyolult dolog,van mit tanulni de utána már csak a saját rutin és tapasztalat.Nagyobb macera a jó előkészítés
Hát ha a szállóport a bogarakat meg a festékködöt minimalizálni kell akkor az hagyján. De nem mindegy,a konzisztencia, egyszerre fujható vastagság, következő réteg mikor jó stb
Egy sima garázsba is lehet tök faszát fújni egyébként.
Persze hogy nem,de így pont te is ugyanúgy otthon fogsz rohadni.
Jó szükebben fordul erre én is rábasztam most mert egy kukával összecsikartam mert épp gyökkettővel laviroztam a járdán de autók közt forgalomban ritkán adódik szűk fordulás. Ha.meg mégis azt kivárom legfeljebb. Sorok.közt nem gond.
A kormányvégétől kicsivel beljebb van a doboz széle de jóval kevésbé befogadó is. Egy V43-ba is többet pakoltam, kipu oldali meg aztán végképp lófasz. Topcase viszont elég jól pakolható.
Neked mekkorák az oldaldobozok ? Volt msot velünk 3db v4, azoknak tényleg nem széles a doboza, mondjuk nem is nagyok. Kíváncsi lennék mennyire szélesek.
Nekem a ktm-en széles, szélesebb mint a kormány, lemérem majd. Meg nehezek is, cserébe elbírta amikor álló helyben elborultunk 😂
Ez nem igaz hogy ahol a kormány ott a doboz is mert a hátulja szűkebben fordul.
ha annyi lesz más sem megy ez ilyen egyszerű. (kezeit széttáró) 4 tagú család nem fog beülni 100 ezerért a winettura valószínű az állatkerti állatok is éhen fognak pusztulni mert 120 ezerért egy család sem megy látogatni őket 😅
Engem az elejének emelgetése jobban zavar mint az összes többi. A gyári dobozok nem.szélesebbek mint a kormány ergo ahol az eleje elmegy a végének is el kell férnie
Na de most gondold végig van egy gyári narancsos autó,egy ajtó van javítva ami meg tükör sima,az úgy jó szerinted?Nem,ha tetszik ha nem,törekedni kell a gyárival megegyezőre.Egy teljes külsőnél már más a helyzet.