Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A festészet jó téma, azt szivesen megtanulnám hogy kell hibamentesen.........bár helyem sincs hozzá de kisebb darabokat hátha sikerülne háztájiban is....
Faszság. Nekem is szoktak okoskodni hogy nem jó a topcase. Nem a faszt nem. Keskeny marad a motor, a sorok között tudsz menni könnyedén. Van amikor belepakolok 20kg-ot, érződik hogy ott van de ha valaki erre fogja hogy balfasz a kanyarokban az hülye. A két oldal dobozt csak végszükségben rakom fel, egyrészt dupla tömeg, oké alacsonyabban van, attól még dupla tömeg. Széles, nem lehet haladni.
Egy emberes mósban a legtutibb egy kis topcase és elé egy zsák az ülésre.
Kétemberes módban mi simán bepakolunk 4-5napra a topcaseba.
Tavasszal végignyomtuk 3dobozzal a 2500km-t, a faszom tele is volt a széles motorral és a felesleges súllyal.
Topcase és két kicsi kriega vagy hasonló zsákot fogok felkötözni a doboztartóra hogy ne legyen szélesebb a motor mint a térdem.
Ja, jöhetnek dobozok nélkül is 😁
Na de hova fogsz menni?Pipi,te szarrágó vagy,de ezt te is tudod.Ha 5500 lesz 1liter benya,akkor az állatkert 30ezer a mozi 25 per fő,annyit nem fogsz érte adni.
na mondjuk téged sem 😅
Jut eszembe ebből még időben kimaradok, itt a fotelmotorosok jobban vágják ezt a témát..........
Mondjuk egy haladósabb dolomitok túrán szivesen tanulnék tőlük.......
gyárilag nem ettől okádék narancsos minden új autó de nektek szebben kellene dolgozni azért mint a gyár(gondolkodós)
Mondtam hogy nem azon van a hangsúly,hanem a kibaszott elektronikán ami meghülyűl.
Csiki-csukiban sem.......milyen gondot okozna? Le biztos nem ér ha meg a sulypont a gond akkor az nem az lesz......az utas többet befolyásol mint a dobozok, de azzal is fel tudok menni a stelvióra dobozostól......
de de 😅 ezt az elektromos autó fikázása miatt tetted fel még lyen idióta cikket(fejét fogó) na mind1 akkor is teszegessél fel ilyeneket amikor 10 font 5500 forint lesz egy litya benzin én meg megyek az asszony ingyen áramról töltött vellanyautójával 😅
akkor ez kelj fel pingvin? hová fajult a világ jancsi már nem is lesz?
Hát, virtuálisan meg plakáton esetleg. Másképpen én még nem láttam (ha volt is).
😅 na kérivel már írtam ma ugyan azt most meg veled 😅
elég egy bankkártyával menni és se táska se semmilyen cucc nem kell(kezeit széttáró)
Engem nem,engem itt senki nem tud .
A narancsosságot nem szoktuk polirozni,pont azért hogy a gyárival megegyezzen.Akármilyen hihetetlen,de ez a nehezebb része,hogy ne legyen simább mint a gyári.Mivel fényező kamra van és forgatós álvány,így elég csekély a szennyezés,ha van,akkor ki van polírozva.
basszus te mennyivel szoktál menni az erőgéppel?
Vagy levetted a gyári plexit azt felraktál egy svarbiét?(fetrengős) Nekem az állam mindig a tankon volt mert letépte volna a fejem a szél. 160-ig volt szélvédelmem onnantól már érte a sisakot. 160-al meg nem sokáig mentem csak míg odáig gyorsultam 😅
Nem ,nem kell ha nem indokolt.Nem szokták polirozni az autókat gyárilag sem.Mindegyik narancsos.
hát ez nekem is eszembe jutott(fetrengős)
sarló, kalapács? dereng még?
Na az is tűzoltó volt debrecenbe 😅
először debrecen atis néven majd alfa néven volt jelen de szerintem az idegei nem voltak teljes rendben(kezeit széttáró)
Bár zotya mondjuk rajtam kívül bárkit ki tud idegelni 😅
á szájhős ez mind 😅
hogy ne legyen narancsos(kezeit széttáró)
meg tuti nem gyári műhelyben festetek,mint az óudiéknál, ha apró porszennyeződés megy bele, mert megy bele a polír eltünteti(kezeit széttáró)
festés után kellene polírozni nem? (gondolkodós) Az én autóm gyárilag nincs polírozva narancsos is, na mondjuk én xarok rá 😅
na ez köll nekünk. 4 font adóztatva 10 font lesz egy liter benya
Akkor 40 ezer forintért fel is tudok menni pestre aztán koldulnom kell még ugyanennyit, ha haza is akarok jutni(fetrengős)
Ezt én már holnaptól bevezetném aztán kb. nulla lenne az üzemanyag használat a világon a gyártók meg strandolhatnának a rajtuk maradt szintetikus lében 😅 Vannak hülye elképzelések(kezeit széttáró) Mindent annyiért lehet adni amennyit még hajlandóak az emberek megfizetni. Én Bogácson pl. az 1000 forintos hekkre azt mondtam, hogy nem(ujjával nemet mutató) Akár merre jártam tudták adni azt a kibaxott heket tisztes haszonnal 550-ért akkor én 1000 ft-ot nem adok érte egye meg a büfés(kezeit széttáró) Tulajdonképen a fagyival is így vagyok mondjuk az a nagy szerencsém, hogy nem különösebben vagyok fagylaltos. de 500-550 ft-ot nem adok egy 40 forintból előállítható szarért. Szerintem tartottam kvótát kb. 8 gombócot pusztítottam el a nyáron. Ha adnák 300-ért lehet 20 is lement volna(kezeit széttáró)