Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A " szteroidos viziló " Dodor után szabadon ! 😉 👍️
Pénteken délután már lesz időm. Ráfér. 👌 ✌️
Elvittem hetfon egy onkiszolgalo mosoba,3 erme es fel ora.
Ult fenn nőnemű,de hogy el tudott volna birni akar csak 50 km-t azon akkor kinyirt volna utana.
Nem akar motorozni.
ki kell tenni az ágyra amit szeretne vinni aztán felülbírálod
2/3része marad máris egy kis táska is elég
napi egy gatya-póló-zokni heti egy nadrág aztán jónapot
ha nem tetszik otthon is lehet maradni 😂
amit a lehet és a hátha után mondanak az mind felesleges.....
Ez most némi takarításra szorul. 😏
Na jó,de a Zolinál ennek veszélye nem áll fenn.
Szép, meg kell hagyni, csak a nőnemű cuccai sok helyet foglalnak, ha több napra utazunk.
Egen.
Igazad van, mi a fenének? 🤣
Ritkán túrázol, akkor is egyedül, kevés cuccal...Arra felesleges lenne, valóban.
Felismerted a kizáró okokat. 👍️
Miért rángatná?
Okosan pakolva mi gurul egyik oldalról a másikra, hogy rángassa?
Ne higgy el mindenkinek mindent! 😉
És az természetes, hogy ha egyedül motoroznék, én se vettem volna ekkorát.
Ritkán van időnk motorozni, viszont ha ráülünk, akkor hosszabb túrákat teszünk. Arra meg ideális.
Sztem qrva ronda, hogy egy nagy gömb ott követ egy méterre, fejmagasságban 😃 meg az összes ismerős, akinek így fent van, panaszkodik, hogy kanyargósban rángatja a motort, ha van benne nehéz cucc. Nekem sosem volt ilyenem - én más kárán tanultam 😅
Persze tudom, 2 emberrel kell a hely, én egyedül megyek, minimál cuccal. Ha mégis sok a cucc, akkor két GIVI oldaltáska, max.
Kell a fenenek.
Az oldal doboz az még oké???
Zavaróbb nagy tempónál, mint a hátsó. De ha egy hétre, két főre pakolunk, akkor kell. Viszont akkor nem megyünk 160-170 fölé. Ezért ideális 👌
Próbáltad már? Nekem ideális. 🤣
Ja az ember háta mögött fél méterrel 40 literes, magasan lévő doboz tisztára ideális. Főleg ha bele van rakva 10 kg. Jó dupla oldal doboz, az még oké
Az a legpraktikusabb az biztos csak az nem vízálló és mindig takargatnia kellett fóliával
Kell egy ilyen és minden, amiről írogattok, megoldódik. Nem kell táska, nem kell hajolgatni 180-nál sem, nem mozog a kalap....... 🤔 🤣
Vagy a szamuveg vagy a sisak a hiba.En a sisakra tippelnek.
Nem ballonkabátba kell motorozni.....
Nekem sajnos, olyan 150-ig kezelheto a dolog, az folott mar zavaro.
Nem szokott.
Talan csövi borondje hosszaban az etalon. 😆
Nekem is csajna,sajnos barmit amit felrakok elorecsuszik,megprobalom varialni a szijakat,mert igy mind a negy elorehuzza.
Szemuveges vagyok, kicsit mozog a sisak, akkor is mozgatja szemuveget, elmegy a fokusz.