Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyeneket hulladék vasanyagból meg a heggesztővel mindig megoldok(fetrengős)
Rengeteg egyszer használatos célszerszámot csináltam már utoljára épen tegnap 😅
Valahogy az öreg kettes golfokkal nem volt ilyen.Nem,nem az elektromos autó miatt tettem be.
https://index.hu/kulfold/2023/...
Uh, ennyire futja, ismételgetés?
A diagnózisom rólad: autizmus spektrumzavar.
Nem kérdeztelek!
Ne is. Csak akkor fogok valamit is, ha azt olvasom, hogy valami bődületeset nyilatkozol.
Csiki-csukis kanyarokban ez igaz amit írsz. Viszont egy normál szerpentin nem okoz gondot. Főleg úgy ,hogy ha fel vagyunk dobozolva,több napra, nem is őrületes döntögetés a fő cél.
Tényleg nem jáccottá ilyennel gyerekként? 😁 A motornál pl. lefelé dönti... haver 300+ kilós Kawájáról levéve a dobozt, sokkal könnyebb terelgetni a kanyargósban - ki van próbálva. Amikor meg az összes 2 literes PET-et meg kaját oda pakoltuk be, alig lehetett vele kanyarogni.
Lefelé húzza vagy felfelé állítja?
Hogy is kezdjem.. szóval... ez egy "kelj fel, Jancsi" csak épp pingvin. Jó stabilan megáll függőlegesen. Na most akkor próbáld a fején megállítani! 😁 - szóval mint a motor, egy magasan lévő, jól megrakott dobozzal.
Inkább a menetszél rángatja, nekem szinte minden motoromon volt doboz és adott helyzetben nagyobb sebességnél utas nélkül rángatni kezdte a motort, a mostani robogómat is rángatja 130 nörnyékén ha fent van a doboz, anélkül semmi sincs.
Az pozitívum te. Nem neked kell túlsúllyal játszadozni. 😉
Nem, maga a tömeg... bedöntéskor ugye húzza lefelé, fizika...
Ki volt az a két paraszt, aki beállt a villanyautó töltő elé a szaros robogójával? 😄
Nem kérdeztelek!
Úgy látom, a te agyadig nem jut el, amit az előbb írtam.
Na akkor legközelebb akkor válaszoljál, ha kérdeztelek!
Végre felfogtad.
Szerencse. Mi lenne itt, ha mg kerdztel is volna.
Nem kérdeztelek.
Nem vagy abban a helyzetben, amikor is egy nyilvános fórumon te szabályokat alkossál.
Dobozhoz nem adnak észt 🤣
Oldaldoboz,best off.

http://youtu.be/b424iGkWe0Q?si=1zuY1jN4zA77k1SJ
Ismét nem kérdeztelek és nem osztottam lapot! Mikor fogod már fel agyilag? Kértelek többször! Köszönöm.
Van, aki bankkártyával indul a zsebben, nem dobozokkal.
Ezzel meg nem férek el, ahol a mostanival igen.
Nem centikről beszélünk, de a kis mozgás éppen elég a kellemetlenséghez. Nem vagyok ezzel egyedül, ismeretségi körömben más is így van ezzel.
Ez egy jó trafi figyelmeztető, nem enged száguldozni.