Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem mozdul el, DE az, hogy amikor ra kell hajolni a tankra, a kabat tuti mozgatja valamennyire. En ezert kerulgetem mar egy ideje az ulestaskat, csak azt nem latom, ha valami tortenik.
Én sosem nyalogattam a motorjaimat.De tényleg nem cseszte össze,mondjuk rohadt erős mágnes van benne,az felcsattant és meg nem mozdult a tankon.
Persze mert te fényező vagy.
Nekem se karcolta össze,pedig sokat használtam.
Csak a felirat màs ! Harmad àrért nem is érdekelt volna hogy esetleg nem igazi ! 🙃
Sarló+kalapács? 🤣
Egy aliexpresszes ekecs fele givi koppintasa most 7300+pk,akkor talan 3-4e ert van meg, azt kikotom.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! HUF7,330.92 43%OFF | Fuel bag motorcycle Mobile Phone Navigation Tank Multifunctional Reservoit Package Wallet card bag Motorcycle Fuel Bag mt 10
https://a.aliexpress.com/_mLcCSYI
Mondjuk én sose kötözgettem mig volt....megállt
Talan egy magneses tanktaskam volt.
De az a lom honda bontott tankjan hasznaltam.Kizarolag tanklockos tanktaska volt hasznalva hosszu tavon.
A karcok egy dolog,a masik az egyszeru hasznalhatossag.A vaznyakhoz kotozgetes eleg nagy szivas.
Hát pedig meg fogja. Jó, a te motorod szinte nincs is használva de ha lenne akkor összeszedi a mágnes a koszt és megkarcolja a fényezést. Nem ez lenne az első.
Pedig de.......nem a mágnes, a tanktáska anyaga meg a tank közé kerülö por mikro karcokat csinál és ott ahol sűrűn van a mágnes a tankon bemattul.
Érdekes, munkaeszközöket soha, senki nem tartott a feje fölé, hogy így mutassa meg, hogy mit tart fontosnak.
Egyikre sincs szükség.
A barátkozás , vagy a tetleges bántalmazás ? 🤔
Nem járok ilyen helyekre,számomra semmi értelme.
Nem hát.
Nekem nem karcolta meg. Persze gondosan le szoktam takarítani, de ilyen rücsi gumis a felület a mágnes alatt.
Mondjuk a műanyag tank önmagában is elég jó indok arra hogy ne mágneses tanktáskát használj 😁
Nekem régebbről volt, aztán még mindig jó, de én is nézegettem már ezeket a gyors csatlakozós cuccokat, mert csak kényelmesebb.
Én mondtam nekik hogy ne buziskodjanak. A bringás demonstráción is a bringát tartottuk a fejünk fölé, szóval tessék csak kinyomni azt a motort 😁
Nem csináll semmit a tank festésével , be is sírnék ha megkarcolná , pedig nekem 4 mágnes van benne , vettem 2 meodymium mágnest bele pluszba ! Az b@szna be ha megkarcolná ! Minnyá bőőőőőgők má előre is ! 🤨
Nezem a dodor oldalat,kezd bejonni a biznisz,vasarloi keres lesz a sisak feltartos polo. 🤣
Karcállo folia kell ra.Csak a ceg akit kerestem az 3 nap es valami 60e forintot mondott,a madik meg eleg gyoker volt.
Nyugi,a kupec is eljott,nem te vagy az elso. 😆
Mit gondolsz? Miért van itt név és mindenféle adat nélkül? Nem vállalja magát az ilyen. Csak arctalanul tud zaklatni és rászállni mindig valakire. Csak ugye Zolival emberére akadt, mert ő meg szeret trollkodni az idiótákkal és nem szokása megunni (mondjuk ez sokmindent elmond róla is 🤣)

Nem is tudom melyik volt az a blődihez hasonló hülye, aki megígérte hogy kimegy hozzá és megveri. Mármint a Zolit, csak aztán jött mindig azzal hogy túl meleg van túl hideg, nincs benzin a motorba, meg ilyesmi. Senki nem vette komolyan röhögtünk rajta, meg felajánlottuk hogy küldünk neki buszjegyet, meg hívtuk találkozóra is, mert igazán senki nem haragudott a kis hülyegyerekre a bunkóságai ellenére.

Na egyszer fogtam magam odamentem motorral a bútorboltba és komoly arccal mondom hogy Zolit keresem a motoros fórumról, mert jöttem beváltani az ígéretet. Sajnos túl gyorsan elröhögtem magam, de fotózni kellett volna az arcát 🤣
Ilyen volt az elozo motoromon a bukócsöre kötegelve, jó volt. De tankra nem tennék mágnesest, egyrészt mert műanyag a tank, másrészt széjjjjjel bassza a festést.
Nem jött még le hogy ők ketten barátok? 🙂