Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A tudást inkább hagyjuk te kuncsorogsz itt szakmai tanácsokért,egy bútorlapot nem tudsz levágni önerőből.Egy teszetosza ötlettelen zsír kupac vagy.
Vicces hogy pont egy agy nelkul szuletett fogyatekos irja ezt.Sajat bevallasa szerint is sorompo kezelese az amit tud.
Szemre pont ugyanaz.Meg az e port fedése is ott van.Fogok fenykepezni.
Vicces hogy pont te emlegetsz fogyatékosságot.Néztél már tükörbe?Egy elhízott nemzésképtelen szarkupac vagy,és még igénytelen is.A társadalom szemete.
Zoli, erre rácsattan az sw-motech táska ? Valami qbag vagy ilyesmi van hozzá, de túl nagy.
Pont ezaz,felelmetes hogy igy is fenyevekkel jobb vagyok nalad.
Nem nehez egy ilyen agy nelkul szuletett kvotaniggernel jobbnak lenni.A sajat bevallasod szerint is csak sorompot nyitogasz annyira fogyatekos vagy,kell az ember.
De azert nyugtass meg,legalabb minden vegtagod megvan?
Durva lenne ha ekkora lenne a baj hogy csak az ilyen szánalmas hulyeken kivul mar labatlnokra is rafanyalodnanak.
Ahogy hallottam infokat rolad,hat nem észbeli kepessegeid miatt vagy a munkahelyeden.
Te,miben?Hát még a munkalapon is át tolod a csavart.Még ahhoz is hülye vagy.Egy fórumon kuncsorogsz tanácsért mert egy bútorlapot nem tudsz levágni saját tudásból.
Nalad siman jobb vagyok,te egy agy nelkul szuletett kisfiu vagy nagy egoval es szereny kepessegekkel.Ezert vagy kvotanigger.
Nem hát,mert alkalmatlan vagy rá.
Nem védek katasztrófát.Kvotaniggerkent te meg igen,soromonyitas-macskamentes szakon.
Látod,te meg még erre sem.
Az az elsodleges,de kiegeszitonek kell a macskamentes is.Keves az ember,igy bevetnek fogyatekosokat is.Te erre meg alkalmazhato lehetsz.
Én nem csinálok ilyet,én csak sorompót nyitogatok.
Hiszen így sem megy oda senki,mondjuk az ilyen bontásra ítélt épületek ma már csak drog tanyák szoktak lenni,gondolom azért sem mennek a közelébe.
Mivel egyreszt kozponti helyen van es a neve nem itt,nem talaltad el.
Keresd kemenyebben,ahogy a macskakat szoktad a kútban,vagy jarmu motortereben.
Abban profi vagy.
Meg a hazudozasban.
Azt hogy érted, hogy "imbuszkulcs hosszabbítónak lenne használva"? Imbusz csavarokhoz?
Nincs valami eldugodtabb? Ezt mindenki tudja, hogy hol van. 🙂
(Bocsi, hogy beleszóltam)
Ezt találtam,valami csöves tanya lehet.
Jobb lenne ha tekeresned,olyan profi vagy.
Keressél te!Te vagy úgy ráizgúlva a térképekre.
mit bánom én(kezeit széttáró) Csak én szedhessem a bérleti díjat 😅
Keress egy magyarorszag téképet.
értem én, hogy irigy vagy a nyulakra, nem is csodálkozom,hogy ezt hozod példának a nemi életük biztos élénkebb mint neked(fetrengős)
hát inikém én nem csak gondolom nekem jobb is az életem ilyen formán(kezeit széttáró)
Mondok egy egyszerű példát. x összegen vehettem volna magamnak ford furgont amivel járhatnék állandóan szervízbe meg lerohad néhány év múlva körülöttem a kasztni(kezeit széttáró) nos ezért az x összegért vettem egy pözsó tojotát és azóta sincs semmi bajom(fetrengős)
Úgy,hogy én nem csak gondolom, hogy nekem jobb lesz, hanem nekem jobb és könnyebb is az életem, hogy nem a szervízekbe járok az autómért ha autózni akarok 😅