Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyik sincs.Mutass terkepet.
Linkeld be.
Pedig ott van.Az izé és a hogyishívják között félúton,ott keresd.
Ilyen nincs.
Aha,keresd meg a térképen!
Az a neve a telepulesnek hogy itt?
Hát itt.Segítek,az neked ott,mivel te nem ott tartózkodsz ahol mi.
Hol?
szerszám
8-10 es csőkulcs kellene ami minimum 15(18-20 lenne a kegjobb) centi hosszú és valami bitang anyag az sem baj ha kicsit vastagabb de bazi erős legyen
max 5 ezerig érdekelne
találkozott ilyennel valaki
sok éve volt egy ilyenem de valamerre eltűnt és kurva sokszor kellene imbuszkulcs hosszabbítónak lenne használva
aki esetleg marad 1000 évig az meg azt mondja majd hogy nem szeretne így élni mint most
szóval így is-úgy is szarul élsz 😂
Na vajon hol?
Még az itt-re sincs semmi.Hol az az itt?
Mondom én?Miért ki mondja?Zéro bizonyíték a létezésükre?Miért lenne zéro bizonyíték?Itt vannak teljes életnagyságban.Ennél nagyobb bizonyíték nem is lehetne.
Mondod te,de zero bizonyitek a letezesukre,siman kamuzhatsz.
Hát akinek nyúlagya van annak tök jó úgy élni mint az ősei többezer éve én viszont valamiért nem akarok úgy élni sőt még azt sem akarom, hogy gyerekeim úgy éljenek mint én hanem sokkal jobban, van ilyen haverom aki aszondja, hogy minek tanuljon a gyerek, legyen neki is elég annyi és olyan élet ami nekik jutott.
Mindig a gyengébbeket engedjük előre. 😁
Hogyne lenne,egy iskolába van,egy óvodába,egy pedig otthon.
Mondjuk semmi bizonyíték nincs hogy neked van......csak amit bemondasz.
Ezzel az erővel simán lehetsz transzi is.
Én nem értek semmit most már.
Itt mindenki Verhovinán meg Jawa Mustangon ül és motorozik, de ne vegyen senki "jót" mert azzal csak a problémáinak a számát növeli.
Ja, senki nem lakik saját ingatlanban, mindenki földbe vájt bérleményben.
Na a két töketlennél megint farok méregetés van.Inkább gyereket csinálni tanultatok volna meg.....
Szerintem meg nem.És mivel nem tudtál megelőzni a kanyartempom pont jó. 😆
Főleg az 1-es úton,az olyan sziporkázóan kanyargós.
és még hosszabb távon ez lesz a vesztünk
pl a nyulak ezer éve sem voltak se jobbak se rosszabbak mint most, elvoltak békében magukkal és a környezettel
és még 5 vagy 10 ezer év múlva se lett volna nagy vàltozás
mi meg az ipari forradalom óta eltelt 200 évben nagyjából mindent elbasztunk a kényelem miatt
Ne tőlem kérdezd, nem én terveztem. De a Ninja 650 blokkja ugyanez és azon van. Z650 dettó. Biztos volt rá igény, nosza, valaki nekiállt gyártani. Sőt, három cég is.
nem ez a lényeg
a minőségin hallod a különbséget a laptop hangszórón meg nem
amúgy így igaz mert ha van bármiből jobb az ember azt akarja megvenni mert azt gondolja neki attól lesz jobb
a tudjuk kik ezért találták ki a celebeket ők remek reklám hordozók
Attól függ milyen fékkel lassúl.
Oké, csak ER6-ra minek?
Se nem versenymotor, se nem olyan nyomatékos hogy gond legyen a túl erős motorfékkel.