Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De én nem konkretizáltam a megszerzett vagyontárgyakat sem mivoltukban, sem értékükben.
Felhívom a T. társaság figyelmét, hogy a "drága" egy okos embernél NEM a számosságában jelenik meg, hanem a vagyonáshoz képest értendő. Egy 30 milliós merci drága, akinek ez mondjuk az öt évi teljes jövedelmével egyenlő, de aki mondjuk havonta, vagy kevesebb idő alatt jut ekkora jövedelemhez, annak már nem annyira.

Vonatkoztassunk már el egy kicsit a saját szűkös életünktől, nem úgy megyen a világ, ahogy mi alakítjuk a saját kis életünket.
eddig is értettem, de úgy gondolom ez kurvára lényegtelen egy bizonyos szint alatt
zsenge növendékeknek mindegy mit nyomkodnak, a villanyost meg hangolni sem kell
Na látod, EZ volt a baxakodás...
Ő is biztonági őr? Már hogy ilyen jól eldumáltok... 😂
De nem a 30 milliós Merci az alapból hibás. Hanem az a hozzáállás, hogy ha nem veszek új kocsit, akkor szart sem ér az élet.

Abban igazad van, hogy az is egy erősen kérdőjeles szemlélet, ami nagyon sokakra jellemző és mindent az árral jellemeznek. Amikor megkérdezed a szomszédot, hogy melyik ülőgarnitúrát választották a boltban és az rá a válasz, hogy "a nyóccázezrest" és nem az, hogy mahagóni lábú sötétbarna plüss. Tiszta sor.
Milyen különbséget hallassz te meg 😂 jutyúbról, mp3 minőségből, kínai PC hangszórón 😂 vagy egy 20 éves sony tornyon 😂
Két drága zongorát akkor se tucc megkülönböztetni, ha 5 méterre állsz mellette 😁
nekem nem kell elmenni otthonról, hogy ne baxogassanak, nyomi... 😂
Na.
Én írtam már egyszer, az, hogy van "jobb" és az, hogy "alapból hibás" a kettőt egyszerre nem lehet értelmezni ebben a kontextusban.
Az ini mindig pénzben mér mindent, neki nem lényeges a típus meg semmi, 30 milliós merci a "típusmegjelölés", tehát attól van drágább. Attól meg megint egy drágább. De a 30 milliós miért lenne "alapból hibás", csak mert van nála "drágább"?
De miért jó nem otthon lenni?
Ugye azt írja:
"szerintem én sosem montam hogy ne legyen semmid, csak annyit hogy nagyjából mindenki azt gondolja hogy attól boldog ha vesz valamit
ami alapból hibás hiszem nagyjából mindentől van jobb termék, és azért bánatos az ember hogy nem tudja azt a jobbat megvenni"

Átfogalmazva:
Nem azt állítja, hogy attól leszel boldog, ha nincs semmid sem. Hanem azt, hogy szerinte emberek sokasága él abban a tévhitben, hogy adott tárgyak és dolgok tulajdonlása teszi jobbá az életét. Szerinte ez alapból hibás elgondolás, mert hiába engedhet meg magának az ember valamit - ha meg is veszi, akkor is ott motoszkál majd a fejében, hogy azért ennél a tárgynál is van szebb és jobb. Fogyasztásra vagyunk frusztrálva, röviden.
Ini ezek szerint nem tudja a kalapács mechanika meg a nyomásérzékeny billentyűzet közti különbséget. Ez nem baj, mert ezt nem is kell tudni mindenkinek.
én szerda péntek voltam 2 napot is pecázni(sípot fújó)
Hát ha neked a zenélés nem megy akkor arra gondolok, hogy a zongorát eddig dugásra használtad ha már lehet rajta azt is ahogy írtad(fetrengős)
Ja, akkor várjál, megkérdezem tőle viberen, hogy egy pc-összeszerelő/zsinóros net viszonteladó véleményét elfogadjuk-e.
..
Azt mondta: nem.
mer te hülye vagy a pecához 😅
Úgy ahogy ini is írja. A férfiak horgászata egy jó alibi, hogy ne legyen otthon az ember 😅
Azt az üszkös ecetágy boch borodat ott is tudnád inni, közben a szabadban szalonnát sütögetni stb.
Mondjuk ezt egy olyan pojáca mint te sosem fogja megérteni(fetrengős)
AZT A villanyos zongorát persze, hogy nem, hiszen a te szomszédod.

De mondom, nem értesz te ehhez. A zeneiskolában sem a milliós dolláros zongorát adják a gyerekek kezébe, mert a hangzás a fontos, hanem a KALAPÁCSMECHANIKA érzete miatt, mert zongoristákat szeretnének belőlük.

Érted már így sokadszorra?
Ebben mi volt a baszakodás? Te dobtál fel egy újy témát, én meg rákérdeztem a folytatásra...
A héten már csütörtökön kimegyek mert kevés volt a péntektől-vasárnapig tartó megnyugvás
Most pár hónapig nem nagyon van meló haveréknak etetek meg pecázok amíg nem fagy le az opel teteje
Márpedig?
tudom mi a különbség a rendes zongora ès a villanyos között
kb annyi hogy a zongorán lehet dugni is
a szomszéd asszonyának testvére zenetanár, annak az anyja meg énektanár volt
nekem nem megy a zenélés, hülye vagyok megjegyezni a leütési sorrendet, a szamárinduló ment még régebben, de ettől bonyolultabb nem megy
de ha megfordítjuk a dolgot te még nem hallottad hogy szól az a villanyos zongora azért degradálod a villanyos szekciót
amúgy a rendes zongorák között is kurva sok különbség van, bár ha fos a hangcuccod akkor te ebből nem fogsz sokat hallani
http://youtu.be/xd2TL88T9_s?si=ywmxyV_A8zLufnoh
...deee,én idiótának nézem, aki a parton ül 24-72 órát - és nem is tévedek nagyot! 😂
Van realitása annak amit mond.
Mert neki nincs olyanja?
Alapból hibás hogy azt gondolja.......Értsed már!
minek? 😅
Idézlek:

""...csak annyit hogy nagyjából mindenki azt gondolja hogy attól boldog ha vesz valamit
ami alapból hibás ..."