Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha ilyennel akarsz dolgozni akkor jobb lett volna jó helyre eltenni.
A csőkulcs nem egy túl keresett cucc,szóval passz.
30 éven belül teljesen megfelelt hogy kicsipkézte a lapot.
Mert egyszerűen lerendeltem a cégtől.
Ez a lehetőség most megszünt.Mint írtam nem vagyok asztalos.
Te szoktál kenyeret vágni?
Az elmúlt 30 évben levágtam a hátlapot,meg ami nem látszódó helyre mondjuk egy franciaágy vázába kellet belerakni bútorlapot a szövet alá és teljesen megfelelt a sima körfűrészes enyhén kicsipkézett bútorlap.Na azokat vágtam fel.
Ez kb olyan mint amikor lakk nélkül felfujsz egy színt egy ajtó belső felére és mindegy hogy nem polírozott lesz.
Remélem felfogod,de valószínűleg nem és rugózol a szavakon.
volt már jobb csak elveszett az a csőkulcs
és nem találok még egy olyat
gondoltam itt sok ember sok féle dolgot lát
Teljesen mindegy a végzettség,a 30 éven van a hangsúly.Ha 30 év után felmerül egy ilyen akadály,akkor felmerül egy kérdés,milyen lehetett az elmúlt 30 évben az amit csináltál?
A kepeken nem ugy tunik.
De ilyen sajtolt lemezvacaknal nem lesz jobb.
Sztem valami szűkre-mélyre kell benyúlni neki, vagy hosszú marad a kilógó menet... különben nóóórmális ember nem használna ilyet... 😁
Nem lenne egyszerubb egy fix behajto-crovafej?
kettespáca, körbebehegeszt, kész 😂
Nem azt mondtam hogy asztalos vagyok hanem hogy 30 eve vagok butorlapot.
Te tenyleg debil vagy.
Ugy kerdeztem mivel lehet ugy levagni.
Levi mondta makita,en bereltem egy festool-t az nagyon jo.
De draga.
Igy mivel levi mondta makita,es az is lett.
Te debil vagy vagy csak nem figyelsz?
Szerintem ugyanaz.
Úgy kezdted hogy mivel és hogyan tudnád levágni úgy hogy ne töredezzen ki!Levi vokt aki úgy kezdte hogy rakd fel a polcra a parkit és vegyél a kezedbe egy festoolt.Igen,volt kérdés a szórópisztolyról.Igen,volt már a kezébe,de teljesen más hogy volt már a kezébe vagy hogy 30éve azt csinálja.Ja úgy kérdezett volna ilyet hogy 30 éve fényező,akkor megkérdőjeleztem volna a szakmai tudását.
gagyi csőkulcs meg ilyen pár alkalom után
a lényeg
rövid szárra kell azért nem jó a cső
már a tizes furatban nem marad meg a 8 as imbusz mert kifordul
Biztos nem ... 🤔
Te igen,mert ebben az egyben profi vagy.Nem veletlen,csak ezt tudod,meg a macskakat lecsalogatni a farol.
Nem vagy eszleny,a festool volt a kerdes es hogy az olcsobbak is tudjak e ugyanazt.
Emlekszem volt kerdes szoropisztolyrol,akkor nem volt gond neked,pedig a kedezo hasznalt mar olyat.
Ezek szerint romlik az agykezdemenyed allomanya igy nem emlekszel.
Mond,van valami kulon allomanyjelzes a hozzad hadonlo fogyatekos agyhalottakra hogy a normalisok konnyen kiszurjanak vagy osszemosnak veluk hogy szopassak oket?
A hülye még ezt sem tudja.
a sorompónyitogatáshoz nem kellenek lábak(kezeit széttáró) Hiszen csak gombot kell nyomogatni...
Na igen,ez olyan mintha én azt kérdezném hogy a 3 rétegű gyöngyház festéket mivel fújjam hogy jó legyen.Szóval ha 30év után ezt nem tudod,akkor nem hogy nem vagy a szakma csúcsa,de még annak csak a közelében sem vagy.Mondjuk az eddig itt bemutatott bármilyen jellegű dolgod sosem az igényességről tanúskodott. Mi van,tegnap tanultál egy új szót és most ezt hajtogatod?Tiszta óvoda.
hát azt, hogy rádugja az állatja az imbuszkulcs hosszú szárára és növeli vele az erőkart 😅
De, hogy miért pont csőkulcsot keres hozzá azt nem tudom bármilyen vastagfalú cső megteszi 5000 ft-ért vehet egy 3 méteres félszálat ha akar 😅
Ezert vagy agyhalott,a butorlapot 30 eve levagom,a kerdes a geptipusra vonatkozott.kriterium az hogy ne cakozza ki a szelet,az eddigi korfureszek ezt csinaltak.
Bar mondhatom egy fogyatekos sorompokezelonek.
De meg igy is fenyevekkel jobb vagyok nalad te kvotanigger.