Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig ket emberen jart az agyad,lacin es a pinkin.Eleg aberralt vagy.Ennyit foglalkozni veluk.Ez nem normalis.Keress fel egy szakembert.
Pedig utcan izgi,ez a kakucs nem.
Probalj javitani az iraskepeden,mert igy hiteltelen ezt mason szamonkerni.
Vagy legalabb ne irj telefonrol.
Unalmas, ha nem tudsz motorozni. Ezért mondtam hogy kiviszlek fizetem is a beugrót ha ezen múlik (komolyan)
Motorozunk, meg dumálunk egyet, szórakozunk. Egyedül lusta vagyok na.
A normális külföldi szerpentíneket is szeretem, de közúton ezer más dolog van ami bezavar a kanyargásba, és nem lehet a motor határait kitapasztalni. Utcán jobb esetben is csak 70%-ot lehet kihozni a motorból, ha nem akarsz öngyilkos lenni.
Szerencsére annyi közöm sincs ahhoz az oposszumhoz mint pipinek az igényességhez.
Mert nem használok pakisztáni javító programot.
Kuldj.Voltam.Unalmas.
Menj el egy normalis kulfoldi szerpentinre.Tudom mz blabla,valami motornak latszo targyal.Hoddaval.
Teged meg arrol hogy keri lacival kelsz es fekszel.Mindig rajta jar sz agyad.
Szerencsecsomag,csak az elobbi mondatodban ket hibad is volt.
Jo hat te nem tudsz irni.
Miér? Hogy lehet még azt leírni szépen hogy "majdnem telibe basztalak hátulról" 🤣?
A portás meg még mindig nem meri felvállalni, pedig ideje lenne már, lehet lenyugodna.
Tehát nyuszi vagy kijönni Kakucsra? vagy küldjek buszjegyet? Ja de 20-25fok között csak 🤣
Lehet,de elmondása szerint a javítóprogram tehet róla,az javítja át a valamit erre.Aztán lehet én vagyok tudatlan és ez egy sima pakisztáni javítóprogram.
Embert barátjáról.....
Dörrögzultán irrta 😄
Javítóprogram? 🤣
Akkor te vagy az egyetlen akinek a helyesen írt szót kijavítja helytelenre ,pontosabban értelmetlenre.
Miről?Hát, maximum az emeletről.
Te szerencsecsomag,en irtam le?
Az a hulye javitoprogram.
Szajer es te mirol csusztok le?
Teny hogy nem,iden oravicabanya-bozovics kozti szerpentint lattam.
"ó is hoddzudolgokrol",ez egyébként mi?
Hét nem tudom,én sosem írnám azt egy férfinak hogy "majdnem megcsináltalak hátulról",de végülis ez a ti dolgoztok,ahogy érzitek.
Rendesen kéregetni mennek az ut mellé. Bocsostol ha van mer akkor még hamarabb kap ennivalot 😀
Me nem.jársz arra mostanság 😄
Tudod nagyon jol hogy nem ez van leirva,csak te belekepzeled mindenbe a buzikat.
Az hogy ezt titkolod eleg ffusztralta tesz.
Van nemi hasonlosag te es szajer kozt,ó is hoddzudolgokrol csuszik le.Talan ez az amitol mindehol a sajat vagyaidat akarod betrljesiteni.
Ti csinálgatjátok itt egymást hátulról a kéribarommal.Szóval ez a ti asztalotok.
Aha,tehst azert vagy lassu mert nem akartal megelozni.En is ezt mondanam.
A nap nem sutott szembe? 🤣