Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy tenyleg, ha nincs vonal.
Elobb irtam. Megiscsak nalatok a baj.
Szóval lusta vagy.......... 😆
Ha van vonal a vonalnál ha nincs ahonnan belátni. Ilyen eccerü. Tábla vonalában a vasúti átjárónál van
Biztos voltam benne, hogy kiszolgált munkásörként nem fogod érteni, mi a problémám... egyébként képzeld, automata váltósban még gondot sem okoz, csak mint anomália tűnt fel, és tettem szóvá.
A baj nem velünk van, de ezt te soha sem fogod beismerni.
Kérlek magyarázd meg hogyan lehet teljes párhuzamba hozni egy operációt az autópályás önvezetéssel ?
Nem hát. Ha beszélne, holnap már repülne 🤣
Ez a szólásszabadság. 🤣
Meg hát van az a pénz, amiért már elhallgat az ember 🤣
Nekem csak a rendőrséggel van kapcsolatom, katasztrófást is ismerek, közvetve. Gazdasági igazgatót de ő túl diplomatikus, nem beszél. 😂
...mert le van irva, hogy ilyen esetben a vonalban vagy a tabla vonalaban, utana elire lehet gurulni amig kilatsz.
A baj a ti fejetekben van, mart ha ti akkor jo, ha veletek akkor mar nem tetszik.
Gyalogoljanak a szegények, meg az Opelesek...bár lehet neked a kocsiban is nyitni kell az esernyőt annyira szar 😆
🤣 Ez sem rossz, és annak ellenére hogy az ilyen szemét leborogatókat iszonyatosan rühellem, rámutat arra is hogy a felesleges csesztetés helyett mivel is lehetne foglalkozni.
Nem csak a rendőrség van nyakig benne. De minden rendben. 🤣
Nincs,csak annyi hogy ha nem viszel magaddal esernyőt vize leszel. 🤣
Nem, az esőnek van értelme...
Egyébként még nincs dél, de csak ma eddig 2x kellett ott elmennem, most nem voltak kint.
Van hogy a rendőrség sem fizeti a gumicserét. Vagy csúszik vele a következő cseréig, nagyon nagy szarban volt a rendőrség ilyen szempontból.
nekem is az volt a meglepő hogy ismerőst ennyire megvágták
kb olyan mint én hogy alig megy sosem volt pontja se büntetése
egy rutinosabb simán beszél útközben mert leszarja sz ellenőrzést annyira ritka
neki elég lett volna 5 ezres hünti hogy ne felejtse el hogy 2 másodpercet se beszéljen, rendőr is büntet szóval boldog a vezetőség hogy hatékonyan dolgozik a beosztott és dől a pénz
a gumicserét is mi fizetjük... egyébként haver nője a közlekedési előadó, kijött parancsba, hogy ezért most ilyet kell osztani. Se ő, se a kiállított fakabát nem tehet semmit, ha akarna se - más kérdés, hogy nem akar...
Én alapvetően szabály követő vagyok (csak a gyorshajtás kivétel) de bosszant, mikor teljesen értelmetlen és életszerűtlen egy szabály - és azokat baxtatják, aki ezeket rugalmasan kezeli... nem akarok demagóg lenni, de tudjuk mindketten, hogy eközben miket meg lehet úszni kvázi büntetés nélkül...
Adott helyen, ha 4 m-el előrébb festik a vonalat, nincs gond - megáll úgyis mindenki. Csak egy kis értelem kellett volna a hatóságtól, kétszer: mikor szar helyre festették, meg mikor ott szedik a büntetést azoktól, akik amúgy meg is álltak...
Nálunk van 2-3 hely ahova napi szinten kiállnak trafizni abból egy buszmegálló, kettő meg földutas behajtó. Na a kettő behajtóhoz valaki leborított 1-1utánfutónyi törmeléket. Tudom hogy nem szabad de én nevettem egy nagyot amikor haver állt volna be trafizni és nem tudott 😂😂
Miért,nem kapcsol magától?
Gyalog van elötted ablaktörlő..............asztaaaaa.................eddig is hülyén néztél ki....................de most...... 😆
Nem én csak bekapcsolom az ablaktörlőt 😁
Ja,elindulsz,nem veszed elő,otthon hagyod,és esni kezd,de szidod az esőt.
Értelmes. 🤣
Az biztos hogy szidom az esőt, de nem fogom elővenni 10perccel az eső előtt, mert a meteorológia azt mondta.