Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most már motorozzunk ! Ki megy Visegrádra hétvégén ? 🤔
Leginkább pumpával dolgozok , és sajna elöfordul hogy eltörik a gém ! Ha szerencsés vagy észreveszed , és akkor senkit nem b@szok agyon vele ! Én észrevettem !
Egyszer mixer , máskor billencs ! 🤔
6,5m/3-t vihetek a nehéz cserefelépítmény miatt nehéz az önsúlyom ! 😇
Annyi lehetne , van amelyik 32T ra van vizsgáztatva ! Hivatalosan a keverőbe a számítógép tudja a rendszám alapján melyikbe mennyit lehet rakni ! Ja és egyébként amelyik tiszta belül mint pl. az enyém , a 12köbméter gond nélkül belefér , és nem folyik belőle ! 😏
A 4 tengelyes mixer mennyi,30t körül?
Abból lenne ám roncsderbi a városba.....
Nem vagyok portas a laktanyaban,nekem nem szabad.
60T-ás Mérleg
15 évig gabonáskamionnal jártam ! A 20T-ról sokat tudnék mesélni ! De inkább arról , hogy a 60T-ás sem tudott lemérni ! 😉
Bútorboltosnak az meghaladná a képességeit.
Mondjuk aki motorral sem tud megállni inkább ne üljön 20tonnára.
Dehogynem, csak jobban oda kell figyelni 🤣
Dobd fel a kéket! 🤣
Ahh,tul nagy.Nem lehet cikazni sitty-sutty.
Dehogy, tökjó.......
Nagy auto szivas.
Motor jobb.
Sokrétüek vagyunk.......több lábon kell állni. Bár soförnek már nem szivesen mennék vissza, viszont vezetni igen. Szarok lettek a munka körülmények, de a nagyautó még mindig élmény, nem is hagyom ki ha alkalom adódik....hobbiként kezdtem aztán kicsit ott ragadtam, de hobbibol nem mindig lehet megélni. Akkoriban nagyon sokan soförködtek tanulás mellett vagy másodállásban, pénzt szerezni a célok eléréséhez.
🤣
Nehézvízre is?
Éjjel és nappal bármilyen vízre érvényesen ! 😇
De volt könnyűbúvár vizsgám is mindenre érvényes , palackkal , és IP önmentő készülékre is ! 😉
90-es évek elején már lejárt az első nemzetközi jogosítványom ! 😉
IS ! Nem figyelsz eléggé ! Itt nincs olyan téma amihez nem értene legalább 95%-unk ! 😉 😂
bakker, itt mindenki teherautó sofőr? Hova kerültem... 😅