Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs medve.
Nyuszi vagy... itt vannak az ideális körülmények pl. a Transfogaras hágó átszeléséhez: kiváló minőségű, száraz út, kellemes meleg, és még az út szélén álldogáló 300 kilós medvét is egy könnyed mozdulattal ki tudtuk kerülni! 😃
Látod mennyire bánt! 🤣
Helyes,legyél is szomorú. 🤣
Vasárnap reggelig ismét szolgálat. Úgy bánt, hogy csalódnod kellett. 🤣
Jó duma. És jól döntöttél. Viszont én is jól döntöttem, mert én éjféltől aludtam 3-ig utána váltásig lakóház tűznél voltam.
De ezt majd eldönti mindenki, hogy mikor és hová motorozik. A hőmérséklet nem befolyásol, mert az osztrák túrán 35fok fölött volt a motorozás. 😉
És nagyon jó volt. 👌
Ebben teljesen igazad is van ! 38C fok volt akkor ott !Forraltuk a vasakat rendesen !Arról nem is beszélve hogy menni sem lehetett , így egész úton a fekvötámaszt .nyomtam ! Hazafele Szlovákiába már tudtunk hasítani ott már kényelmesebb volt , tartott a menetszél ! 😉
Mondjuk az amit csináltál akkor és ott az nem motorozás volt. 🤣
18-20. 🤣
ez csak duma, nekem nem kell mondanibén is rutinos vagyok abban hogy mit miért nem csinálok meg
volt hogy este 11 kor még a motort szereltem és másnap reggel 5 előtt indultam a 3 napos túrára, de csak mert nagyon akartam menni
Tudom, 20 és 23 fok között motorozunk csak 😁
Egy világ omlott össze bennem,És már nem tudod korrigálni a hibát mer levették a táblát,pedig szombaton vonulni kéne. 😆
Thanks for this!
Ssjnálom 😇
Haaaat,nemigen,kemenyebbnek hittelek,foleg az ÜGY erdekeben. 😄
3 óra alvással nem szeretek. Felelőtlenségnek tartom.
előző nap?
akkor el tudtál volna menni ha igazán akartál volna 😉
Ugye-ugye. De legalább már belátod.
Előző nap szolgálatban voltam és a munka miatt elengedtem a felvonulást.
Remélem megbocsájtod? 🤔
Ez igaz.Szeretnek fagyizni februarban,visegradon.
Csak kerdeztem hogy voltal az elso megmozdulason.
Erdekel.
Fuggetlen kerdes,felfogod?
Beszélsz már megint badarságot.
Nem te akartál menni februárban fagyizni, mert te hatalmas ínyenc vagy? Belekavarodsz. 🤣
Igen,nem esik utba.Tehat rosszul gondolod.
Nem,nem kapartak ki semmit.
Te voltal vonulni ?
Motorral visegradon?
No,utananeztem.19 aug 21 es 50 eurot dec 9.-en fizettem.
Ezek szerint gyorsultak.Most eddig 3 het telt el.
Akkor Visegrádot elkerülöd?
Gondolom nem. Kikaparták már a többiek a gesztenyét. 🤣
Szeretem,nem,nem a fagyi,lusta vagyok,csak ha utbaesik.
Ennyire szereted a fagyit, ami meg is látszik rajtad, mégis lusta vagy tenni egy métert a cél érdekében. 👏Pompás. 🤣