Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ó, te nyomi... szóval a suliban csináltad a tanfolyamot, akkor szinte csak a vezetést kellett kifizetni, persze hogy akkor kevesebb volt. Én így az A-t csináltam, az olcsóbb volt, szomszédtól kőccsön nagy Szimóval 😅
Középsuli alatt nem mehettem autóra, mert nem volt rá pénz, én nem nagykulák famíliából származom...
Te nem emléxel, mert neked apuka fizette 17 évesen 😅 Én saját (szinte a legelső) keresetből csináltam meg a B-t - hidd el, bevésődött, mennyi volt 😁
Egy embernek mindegy.
De amikor köszönés után megkérdezi, hogy mennyiért adnám ki, az már elgondolkodtat.
egy embernek nem mindegy mennyi négyzetméter? amikor a gyerek vette ki kb az volt a legutolsó amit kérdezett, ha egyáltalán megkérdezte.....
az első kérdés menyire halk a légkondi 😆
este nézte meg a lakást mert akkor meg a szomszédokat tesztelte, mondjuk meglehetősen drága volt nem putris cigó volt a szomszéd
hiába mondtam hogy a 7. kerületben kell albérletet nézni, csak ott tud gyorsan pesti gecivé válni 😂
Neked ingyen akartam, de már mindegy 🤣
Nem feltétlen,tudom,volt ilyen kitétel,de a bátyám is így szerezte a jogsiját.Megszerezte,majd benyögte hogy lelki okokból nem fog fegyvert,majd elment psz-esnek a tűzoltóságra.A kutya nem kereste ezzel kapcsolatban soha.
Nem,de add olcsóbban,mert tuti nem reális.
Mondom,pipi leszek.
Meg se kérdezed, hogy hol van, hány négyzetméter.....?A hasonló érdeklődőknek szoktam illedelmesen megköszönni a hívásukat. 🤣
Mennyiert?
Csak szólok pipi leszek.
De mennyiért?
Ez a része igaz.
Nem önszántából hajtanak úgy ahogy 😉
Tudod mit halassz egy nap a legtöbbet ha futár vagy
Hol vagy ?????????????? Mikor érsz oda ??????????? 😤
Sofőrséggel nincs gondom csak a szabályokat kell rugalmasabban kezelni a hatékony kiszállítás miatt . De ezt meg a rend éber őrei nem osztják ....................... itt a súrlódási pont 😬
rossz hírem van (kezeit széttáró) Minden ki van adva(meghajlós)
elméletileg idén még elkészül egy pecó majd szólók ha jöhetsz(meghajlós)
lehet akkor is átbaxtak megint(kezeit széttáró)
Bratyónál annyi volt a feltétel, ha valami oknál fogva nem vonul be katonának az egész költséget térítenie kell. (kezeit széttáró)
Persze hogy ezt mondta,hogy ne azt mond "köcsög rendőr" hanem azt hogy "de rendes,csak a minimumra büntetett",hidd el,egy két esettől eltekintve(ilyen pl az ittas vezetés)a rendőrnek joga van mérlegelni.
annyiiért ja. kínálhatom 500 ezerért is havonta nem fognak megkeresni az ügyben 😅
Ha meg 50-ért kiteszem 15 perc múlva ott az új bérlő azt bukok rajta havi 50-70 ezret(fetrengős) ezért mondom, hogy a piac szabályozza.(kezeit széttáró)
Te is magadnak árazod be a bútoraidat hiába rakod ki a sarokkanapéra, hogy kétmillió nyolcszázezer 😅 Az örökkévalóságig nézegetheted az árcéduládat(fejét fogó) Ha meg kirakod rá, hogy 56 ezer elviszik az egész készletet azt buktál rajta de legalább rendesen 🤣
Mindent a piac szabályoz kereslet-kínálat függvényében(kezeit széttáró)
Épp nekem lesz kiadó. Akkor vágjunk bele! 👌
Miért ne?
A-B 1992
C 2005
E 2006
Kecskeméten szeretnél? 😉
Kíváncsi vagyok,amúgy ja,kéne.
1700 ft volt. 1988- ban csináltam
Mindent tudok.
Nem, ugyan figyelmeztethet ha nem pontot érő a dolog, de ha pontos akkor azt és legalább egy tizest ki kell szabni legalábbis nekem ezt mondta legutóbb.