Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pipi szokás szerint Hülyeséget beszél Szerintem most olcsóbb a jogsi, nekem 87 ben 11000 Ft volt ami akkor több volt mint két havi fizetésem
Ja mindenen átmentem elsőre és akkor még eü se volt. Az 500 rugó most is két havi szar fizetés, vagy kevesebb, illetve Szerintem itt legtöbbeknek egyhavi
92-ben volt még mhsz jogsi? Nekem még az volt, de 10 évvel azelőtt.
Akkor megint az igazolvány segített, ha kivesznek mindenképp vesznek el pontot gyorshajtásnál 3-6-ig még ha csak 1km/h is. Asszonytól 57-nél pár éve 2 pontot vettek el ez mára növekedett.
De az csak az MHSZ-es támogatással.
Már akkor is háborogtunk hogy 50ezer forint egy jogsi 😁
Nem hétvégi sofőr vagyok.Mondjuk ahogy a futárok közlekednek,nem is csodálkozom.Az a baj hogy arra is már ráül boldog boldogtalan és csak egy dolgot képes megjegyezni "nyomd neki mert nem érünk rá"
Mondjuk ez tipikus hülyeség. Villanyautót sokkal olcsóbb üzemeltetnie egy oktatónak, ugyan akkor a tanuló pont az autókezelés legnehezebb részét nem tanulja meg és még többet is fizet érte. Én még a dízeleket sem engedném, jó kis TSI, tanuljon azzal. Van egy fiatal kolléga aki most tanul újra vezetni mert nem tudja kezelni a Fábiát 😁
De sajnos Pesten kb. ez az ár. nem verték át.
Ezek szerint te nagyon jó vadászgép pilóta lehetsz, de pocsék sofőr 🤣
Büntetés aránya (hogy kit hányszor büntetnek meg )azért attól is függ hogy mennyit vagy rajta .
Én a úton élek mert vagy szálitól voltam vagy futár . Így amikor Teve utcai rendőrségre nézel csak tud hogy abból 3 emeletet én szponzoráltam 🙂 🙃 😂 De viszont kizárt hogy repülő baleset érjen ........................mivel még soha nem repültem 🤪
Miért?A 62km/h miatt?Semennyit,elengedtek.
Hány pontot vettek el?
engem tavaly kiszedtek 50 helyett 62 miatt,de hogy előtte mikor.....fogalmam sincs.Motorral volt egy olyan hogy azt mondja kopott a gumim,aztán szemrevételezés alapján megvitattam vele hogy ott a kopásjelző még csak el sem éri a futófelület.Az ember körme pont megakadt benne.
én semmit szerintem már 5 éve meg se állítottak(kezeit széttáró)
az első 110 volt a második valami 170 körül a 3-ik olyan 130 körül nemsoká érik a negyedik(fetrengős)
nekem 92-ben valamivel szűkebb volt az összeg (gondolkodós) Asszem úgy volt 12 ezer, hogy egyszer megbuktam(fetrengős)
azt legfeljebb csak neked (fetrengős)
Nem tudom, volt e még olyan marha aki rajtad kívül felvette 😅
én minden bizonnyal most is kovidos vagyok elkaptam ezt az eris nevű nyavaját 😅
A tünetek minden esetre megegyeznek torokfájás, orrfolyás, enyhe láz(kezeit széttáró)
Na de majd meggyógyulok, mint az előző 3 kovidból is(meghajlós) Ez most annyiban hátráztat, hogy ma reggel mentem volna a szomszéddal pecázni a nyaralójukba 1-2 napra. (óranézegetős) Vittem volna birkahúst. Aztán a rohadt náthától nem érzek ízeket-szagokat szeszelni nem esik ilyenkor jó a halfogás meg rohadtul nem érdekel úgy, hogy elhalasztottam a jövőhétre 😅
Szerencsére dolgozni azt tudok(meghajlós) Ma végeztek a bádogosok a csatornával. A járdát átvágtam mind a 2 lefolyónál, 110-es 90-es könyökkel elfordítottam, és megtoldottam 110-es pvc-vel a vízelvezető árokig. (meghajlós) Aztán a gázvezetéket sárga kpe cső amit a gázosok a hétvégén leraktak félig betemettem az árkot majd fölé elkezdtem kitelepíteni 20-as symalen csöveket a kapunyitónak és a kerti kiülő áramjának. Levezetésként 12-es betonvasból csináltam az akna tetejére kb. 1,5 m2 betonhálót amit hévégén építünk majd be.mondjuk vagy 30 elektródám bánta(kezeit széttáró) Holnap kihúzom még a csövet a garázsnak az aknában a pedrolónak és az öntözőrendszer mágnesszelepeinek(meghajlós) Aztán visszahívatom a markolóst, hogy ássa ki az árkot az locsoló rendszer gerincvezetékének. Majd berakom a 32-es zöld kpe-t mind a 2 szektornak és visszatemetem az árkot, így minden cső a földbe van ami fölé az autóbehajtó térbetonja fog kerülni(meghajlós) Mind ezt kovidosan(kezeit széttáró) szóval jó ez a kovid csak tudni kell vele élni(fetrengős) Szórakozni ugyan nem tudok elmenni miatta, viszont nagyon jókat eldolgozgatok a hatása alatt(fetrengős)
Na de hát saját magát hogy büntesse meg?Mondjuk volt nálunk egy rendőr,az a saját sógorától elvette a jogsit.Ő képes volt utánunk dobni a gumibotot mikor nem álltunk meg simsonnal.De azért ezek már kihaltak.Én nem tudom ti mit csináltok,engem életemben négyszer büntettek meg,három gyorshajtás,abból 2 ausztriába egy út alatt,egy itthon autóval.Meg volt egy autóvásárlásom ahol nem lett időben megkötve a biztosítás és megállítottak.
Akkor sokallom az 550-et egy kicsit. A KRESZ tanfolyam vizsgával 50-55 körül van. Az eü. tanfolyam vizsgával a drágább autós iskoláknál is 30-35 max. Az orvosi alkalmassági 7200 Ft. A gyakorlati / forglami vizsga 11 ezer asszem. Ez fél millába bele kellett volna férjen.
Utólag igazából mindegy, megvan a papír, az a lényeg.
nekem igen(kezeit széttáró)
héra drága is mostanság nem is olyan jó(kezeit széttáró)
kérhetsz is mert geci rendőrök. (kezeit széttáró) Figyelj amikor direkt rámennek egy olyan dologra aminek semmi gyakorlati jelentősége nincs mert a kereszteződésbe úgy is megállsz ezek meg szőröznek a táblával mert a kresz hát ugye(kezeit széttáró) Az anyját baszná meg mind1-ik. Mondom ezt úgy, hogy van egy halom rendőr haverom. És a rendőr az hogy közlekedik a saját autójával??? Pont ugyan úgy mint mindenki más(kezeit széttáró) Ezért se lenne pofám elmenni rendőrnek. (szemeit körbeforgató) egyenruhában azért büntetnék meg másokat amit én magam is elkövetek. Fasza nem? Mert, hogy a rendőr ezt csinálja(ujját lefelé mutató)
Az még a régire vonatkozott, az csak hat liter olajat igényelt. Ez meg tízet. Az meg is.állt, azóta emeltek is meg az olaj is több lett. De te valami kétszáz közeli számot emlegettél......
A száznegyvenet én vállalom de te ezeket gondolom kihagyod mert opcionális........ ugyhogy 107 a kötelező......assistance eddig se kellett sose, de igy vagyok vele hogy amint kihagyom rögtön kéne....
Amugy nem röhögtem csak.az addigi gyakorlattal ellenkezett.
de most akkor nem úgy volt, hogy 100 alatt megáll 80 körül? (kezeit széttáró)
Amikor mondtam, hogy nekem 110 ezer az első 20 ezres szervíi úgy röhögtél, hogy majd elnyelted a nyelved(kezeit széttáró)
Balekoztál jobbra-balra közbe meg kifizetsz 140 ezret? (szemeit körbeforgató)
Nálunk mostanság az a divat, hogy a kispipás kereszteződésnél a járdán egy széken ül kint egy civil ruhás rendőrt és azt nézi kinek nincs az öve bekapcsolva és adja le a drótot a kollégáknak már állítják is meg a delikvenst. 😅
Hely... ha ezek a derék rendőrök ilyen szervezetten a bűnözők ellen is tudnának működni (szemeit körbeforgató)
40 órát vezetett , 10e Ft volt egy óra !
Ez má régi vicc és nem is veled történt 😅