Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igazából simán...de a hülyéket szeretem magam előtt tartani, mert úgy nem sodorhatnak veszélybe...ezért megyek mindig én leghátul egy túrán 😋
De fizetem a Kakucsos pálya belépőt (~10rugó) ha bizonyítani szeretnél 😘
Tehat nem volt benned annyi tudas hogy megelozz. 🤣
Egyenesben Pipi is tudja húzni. 🤣
Én csak arra emlékszem hogy Bajna-Héreg környékén mindig a rossz oldalról kezdted a kanyart és feltartottál. 😁
Voltal rajta?
Na,az idei meleg felvonulás......
Az egyesen volt kanyar? 🤣
Pont te mondod? Csak egyenesbe merted húzni, aztán ha jött egy kanyar majdnem megcsináltalak hátulról annyira ráparáztál 🤣
A nagyobb baj az, hogy a túristák etetik a medvéket, azért van annyi az út mentén. Mi is láttunk legalább 4 helyen, volt ahol párban voltak. Augusztus végén jártunk a Fogarason, álltak meg az emberek fotózni és dobálták ki a kaját, volt olyan hogy szemből is állt a forgalom, az úton ételmaradékok, haladni nem lehetett, komolyan paráztam, hogy valamelyiknek letépi a karját, sokan nincsenek tisztában a veszélyekkel.
Én sokszor járok Medvén ! https://hu.wikipedia.org/wiki/Medve_(telep%C3%BCl%C3%A9s) 10km ! 😉
Ezek a medvék is szexéhes perverz állatok, lehet, hogy a helyieket is megcsinálják és azért van egyre több olajos bundájú. 🤔
kb 10 éve telepítettek a biharba 8 medvecsaládot, mostanra már kurva sok lett
a fogaras környékén meg mindig is voltak, messzebb meg sosem jártam még
Román becslések szerint (vagyis nem biztos hogy igaz) évente átlagosan nyolc tíz százalékkal nő a számuk, azért jönnek le a falvakba, mert elszaporodtak
Szóval 10 éve még kevés volt...
az a vicc ebben a medve témában hogy erdélybe 10+ évig mászkáltunk ki motorozni 2-5 alkalom/év (időben többségében földutakon, megtett méterben lehet kb egyforma az aszfalt/földút)
eddig még csak aszfaltozott út mellett láttam medvét, terepen sosem, lábnyomot többször is de medvét sosem
Igazából az... nagy szám.. csak a hülye emberek nem veszik elég komolyan. Pedig ez egy csúcsragadozó, mint a cápa vagy az oroszlán, Kb annyi esélyünk is lenne ellene, mint azoknál.
Ezt észrevettem, a 95%-ban benne van a virológia is.
Én nem láttam medvét. 🤣
Nagyszám.....mi is láttunk, meg mindenki aki veszi a fáradtságot és arra jár
Odaig SE. 😆
Még jó. Csak odáig motoroztam, aztán leszálltam a motorról, úgy meg elég nehéz motorozni.
Pedig eleted fotoja lett volna.
Hát motorral egy nyúlon is el lehet esni, de biztos vagyok benne, hogy medvén rosszabb! 😅 mert annak semmi baja nem lesz, csak épp zokon veszi 😓
Hát nem álltam meg fotózni... mint a parkolóban néhány idióta, de azok autóval voltak - és azt hitték, vissza tudnak ülni, ha a maci megindul, de erre ÉPP nem került sor.
4 bumival találkoztunk, ebből kettő 3 métern belül volt... duzzasztónál álltunk, mikor a szembe épp lejött motoros srác mondta, óvatosan, mert macik jönnek-mennek az úton 😃
A nyulon tul van a medve. :D
Mehh......
Mert már kikerülték.