Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Talán "hosszúdolgokról" (gondolkodós)
Mit hisztizel, tényleg dagi vagy 😂
Az alföldön akarsz menni körbe ? 600km… neked is kb max 300 és olyan helyen vagy ahol már amúgy sem pályáznál. Azt megértem ha az m7-esen lecsapatsz hogy gyorsabb legyen de az se 500km 🤷🏼‍♂️
Visegrád tüntetésre van idő, elmenni motorozni már nem jó.
Ha megteheti és így érzi jól magát......
Es telen is nyitott ablaknal alszik.
Ja,elfelejtettem,balatoni varosban lakik es szemelyisegzavaros.
Na látod,mondtam én.
Egy latens homar abberralt tuzolto-autofenyezovel.Jah.
Valakivel keversz dagi.
Huhh,a legutolson sikerult ugy osdzeutnom az utvonalat hogy nem volt ilyen.
De te tudod.
Jovore tervezem a dolomitot furgonnal.
De a gazolaj rad eso reszit fizeted,es gyuhetsz teszlaval,viszed a tobbieket,mondjuk szardiniara.
Addigra tuti befuccsol a fonok biznisze.
Utsna nem akarsz kakucson szüttyögni tobbet.
Mondjál fel a geci főnöködnél ha nem enged el 😁
Hát a 600km faluról falura 50-el sem vonz.
Azért gondoltam hogy a faszán felújított furgonoddal kivihetnéd a motorokat, én megyek repülővel a te kontódra, aztán meg is van oldva a probléma 😁
Matra egy fokkal jobb.De kizart a hetkoznap.
Hagyd már ezt a kretént. Túl ostoba ahhoz is hogy érdemes legyen sértegetni.

Jól van menjünk akkor a Mátrába, csak vasárnap amikor ráérsz túl sok a hülye ott. Hétköznap lenne érdemes menni.
Nem azon kell menni.Nem kotelezo.
Szerpentinnel nincs bajom, csak előtte az az 500+ km autópályával.
Te nagyonhulye,sorban megyek.Mindkettot napi szinten emlegeted.
Nem is tunik mar fel neked.Ez baj.
Nezz vissza napokat hosszu honapokon keresztul.Beteges a mentalhigeniad.
Pinki?Hát,végülis.......most is te hoztad szóba,nem én.Most nincs gondom a pinkivel,mert gyakorlatilag nem látom,a kéribarom haverod meg számomra egy szinten van egy csótánnyal.
Magangepet?
Hol elsz te,az ut a lenyeg amit motorral jarsz be.Szerpentin-szerpentin utan,nincs ugyanolyan kanyar,mindet elsore kell bevenni,gyakorlas nelkul.
Nem egy km unos untala korbe-korbe mint eger a kalitkaban.
Hááát ha fizeted a magángépet, akkor lehet róla szó. Én is fizettem volna neked a Kakucsos beugrót, szóval ennyit megtehetnél 😆
Gyava.... 😂
Nekem mindegy, de az messzi van. Annyi időm nincs.
Amúgy meg mindegy. Ha nem akarsz majd keresek más balekot 😁
Egy lavamund,dolomitok kor,pordoi sella, nem a hungaria,nem nezegetek csak ha megallok a tetejen.
Nem kakucs.
izgi, de máshogy. A technikázásra nem jó, a nézelődésre, meg halál közeli élményre valóban jó az utca.
Én pl. a Hungária körútra szoktam kimenni autók között csapatni, de az más stílus.
Mondom, kimegyünk, nem fogsz unatkozni, az erkölcseid sem kerülnek veszélybe, és talán még tanulsz is valamit.