Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

rá kell segíteni kurvákkal aztán gyorsabban elolvad 🤣
hát ja ihatnék egy darabig 😅
ez egy nagyobb előadás kis része de a pipire pont jellemző:
https://youtube.com/shorts/FIe...
az hát. Nekem van ágvágóm is ami kitolható 5 méterig. 10 éve volt vagy 250 ezer ft, szóval nem alsó polcos a cucc. A karburátor rá van írva, hogy made in china 😅
nincs nálatok piac?
nálunk van piac azt van ott ilyen mindenesféle emberke. Az árul mindent is. Múltkor berántót vettem rá 1500-ért(kezeit széttáró9 De nála van dikics kés is. Annak csak egy önzárós anya kell meg egy alátét(kezeit széttáró)
nekem van aluszálas damil. jól viszi a nagy füvet nádat még nem próbáltam vele(kezeit széttáró9
A múlthéten egyik motoros barátunk esküvőjén volt motoros díszkiséret , gumifüst , gázmarkolat tiltásig és a többi állatkodás , öltönyben egykerék stb ! 😂
Lemosom a robogo vázat.
A hétvégén merre kéne terelgetni a ménest ? Lesz valamerre program ? A RedBaronos túra az Győr -Dunaújváros-Győr , az nem őpció ! 🤔
Buzi, aki nem ment át ma a Transfogarason szakado esőben.. 4 medvével találkoztunk
En valami erdei egysavoson nyomultak 50 el,nem csuszott.
Tul sok a hodda a kepen. 😆
ezt nekem szántad ? nem vágom hogy jön ez ide !
elbaszol egy eret a csatorna parton aztán elvérzel mire odaérne valaki
szegény rókák hetekig fosnának a sok zsírtól ami rajtam van.......
Bánom is én , saját autója volt ! 😉
fene se tudja én tuti nem használnék ilyet amiben ilyen kis fém szárnyacskák vannak ha elszabadul akkor az pusztít
de a kör alakú tárcsa is ugyailyen közepű, csak nincs mire feltenni, kellene egy esztergált alkatrész aminek a belső fele a tengelyre megy a külső fele meg a tárcsába aztán leszorítani egy anyával
meg lehet csinálni csak gondoltam hátha tud valaki készen ilyet, mert amire megcsináltatom az a közbetétet vége az őszi szezonnak
Örülj neki, hogy nem tántorgott közben a kaszával hadonászva mert szélvédő, kasztni, hűtő is lehetett volna a havaria listán. 😆
Na, ki a buzi? 🤣 😎
Josipdol előtti 5-10km, ha a légibázis felől mész qwa csúszós az út... ki van fényesedve, mint a Salamon töke.
Apósom valami hasonlót szerelt a fűkaszára ,https://www.pandortex.eu/szers... mire körbevágta az autó körül a gazt , 3 kerék felnire ült ! Drága kísérlet volt , szerinte is jobb lett volna ha marad a damilnál ! 🥴
fakenews,a szélvédő nem volt meg.
a bútorboltos újra támad 😂
https://youtube.com/shorts/9G1...
a stihlnek tök fasza hevedere volt(lidl heveder egy vicc) én nem tudtam megoldani hogy tudjam használni, ekkor vettem az fs36-ost az megvolt több mint 10 évig
és nem a súly volt a gond mert egy honvédségi kulacs+gyalásó kb olyan nehéz mint a fűkasza hanem hogy visszafelé kellett húzni behajtott kézzel, és az kurva szar volt, és akkor még nem is voltam ilyem puhos lusta disznó mint most
amúgy ez az új 38-as egy vicc a régi 36-hoz képest minden eleméről lesír hogy egy ratyi kínai fos
Lehet ám állítani a hevedert is, azzal tudod beállítani hogy jó legyen. Igaz én csak 180vagyok de teljesen jó és kényelmes, párhuzamos a kés/bowden. Persze fárasztó mert nehéz a gép, nem tudom hány kg de nehéz minden ami nem súlytalan.
Basszus van egy vagon piaggio 70 es hengerszett 5 sarkos vizes,de mind hengerfej nelkul.20-22e ert,jo ra az 50es hengerfej?
Mondtam hogy egy pálcával fehegeszted és csókol anyád boris.
eddig 2 kasza volt nálam, egy stihl, és egy lidl
mindkettővel ugyanaz volt a gond hogy a vágó fej nem volt párhuzamos a földdel, ha előre toltam a rudat(vagy akasztó szem hátrébb) akkor már párhuzamos volt a földdel a vágófej de nem volt egyensúlyban és folyamatosan tartani kellett, és mivel a megszokottól eltérő kézhelyzetben fogod a kaszát és húzod kibaszott fárasztó már percek után is, kb mintha egy súlyzót tartanál a kezedben
az akkus sövényvágón is gondolkodtam de az kb 40 ezer aztán ennyit nem ér meg az évenkénti 30 perc használat, csak egyszerűbb egy 2 ezer forintos tárcát valahogy felmókolni a szegélynyíróra
végülis eddig évekig kaszáltuk kézzel, csak avval nem tudsz kis helyet kivágni hiszen meg kell lendíteni a kaszát méteren felüli beállók lesznek
emiatt tetszett meg az a kaszás vágás, mert minél kisebb a nyiladék annál nagyobb a ponty