Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

...mert van időkorlát a kreszben a vezetés közbeni telefonálásra?
Hat mit csinaljak ha jo vagyok na,mint rossi..... 🤣
15km-en belül ma 3 traffival gyűjtötték az etikát 🤣
De ha egy negro családhoz kérünk rendőrt, nem tudnak küldeni. Kevés a járőr. Persze, ott ül a persely mögött. 🤣
Szerintem ez a telefonos csesztetés amúgy is baromság.
Persze vannak balfaszok, akik bele feledkeznek és csinálják a balesetet, de valami brit tudósok kimutatták hogy a kihangosítóval telefonálva sem jobb ez semmivel.
Szerintem a vezetés közben telefonálás simán tanulható lenne, mint a tolatva parkolás. Oktatni kéne a jogsihoz, és nem lenne ez olyan nagy gond.
Amíg nem terjedtek el a mobil telefonok URH rádióval végig picsogtuk a komplett horvátországi utat, és akkor még autópálya sem volt.

Azt meg úgy sem látják a rendőrök ha facebookozik valaki az ölében, pedig az tényleg veszélyes.
🤣
ismerős milyen jól járt
vezetés közben felvette a telefont, annyit mondott az anyjának hogy vezetek majd visszahívlak
a yard pont meglátta 3 pont meg 10 ezer, hiába mutatta hogy az autolsó hívás 2 másodperc, ezeknek nagyon kellett a bevétel
persze jogszerű de nem etikus...
Azért naaaaaa, ez túlzás hogy nem vetítesz :D
De nem is vetitek a kepessegeimmel mint te. 😆
mondja ezt a szaltóbajnok aki nem tud megállni egy kocsisor mögött 😅
Pipikem,te is egyenesben üttetted el magad,meg azt se tudtad kikerulni,pedig tuti csak biciklizrel azon a kawan.
A 3kerék neked lett volna praktikus, kettőn nem tudtál megmaradni.
Egyenesben meg minden hülye gyors.
de lehet(kezeit széttáró) Mondjuk amilywen balfaxok vagytok nektek csak lehetne(fetrengős) fingom nincs nektek minek a motor a 3 kerekű verolex testhezállóbb lenne 😅 Bár a 350 jawa motorral az is tud vagy 120-at nem hiszem, hogy ki mernétek motorozni 😂
Jókor kell menni. Most már nem sok forgalom volt a 8-ason sem, és az is inkább szinte mindig szembejött:)
Nekem volt olyan jó mint a 8-as,és forgalom szint nincs rajta,nem lakóautósok tömege.
Igen, pénteken a Zoli által ajánlott Légibázishoz tartva mentünk rajta, aztán annyira megtetszett, hogy szombaton toltunk is rajta egy oda-visszát Karlobag-Gospic között.
Nagyon tuti az a szakasz, ott nagyot nem lehet hibázni, ilyenkor meg már szinte autó sincs.
Igen, arra gondolok. Mondom, lehetséges, hogy 2 éve még "gyengébb tempót" mentünk a fiam kisebb gépe miatt. Mi is le szoktunk menni Tribanj-ig, de az most elmaradt (Karlobagtól délre kb 20km-re volt egy baleset és olajos lett az út ez egyik motoros szerint). Inkább a 25-ösön mentünk Gospic felé, az tényleg fasza.
Ja, értem 😁
Nem tom, nekem az angel st vált be rajta, az nyolc körül elmegy de néha többet is. A ducatin tiz körül futott mindkétszer a hátsó scorpion.
A road5 azt is tudja. 😆
Mondjuk ez is igaz.
DE, általában azért vesznek az emberek tapadósabb gumit, mert nagyobb biztonság érzetet ad, nagyobb a mozgástér és hibázási lehetőség, nem azért mert feltétlenül ki is motorozzák teljesen.
Karlobagnál pont nincs nagy forgalom se trafi, de nem is lényeg. Azért ha valakinek egy ilyen gumin van 2centi, ott lehet tudni hogy nem azért van 2cm mert a válla is leér a kanyarban, pláne hogy 180/55, a 150/70-en vagy a 170-en mas lenne a helyzet.
Szerintem az már 5-6éve olyan, Karlobagtól északra, Senj irányában az elnyújtottakra gondolsz ?
Mi ha megyünk inkább Karlobagtól lefelé szoktunk menni, ott majdnem végig újabb, de az elmúlt 5-6 évben én nem vettem észre hogy romlana.
Gospic, Korenica arra szoktam menni jönni végig elég jó.
Mondjuk az enyémnek a rossz is jó.
Ekkora majréhoz egy road5 is jo lenne aztán az kibír ezen is legalább 6000-et, de nálad inkább 8-at.
Ez kérem szépen a farok méregetés.