Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom, mit majomkodtok állandóan ezzel a tempóval... hisz lófax tempót mentek úgyis, mivel közúton nem is lehet igazán menni. Vagy forgalom vagy traffipax miatt...Vagy mindkettő.
Mesz tempot ezzel a motorral? 🤔
Nekem kevesebb a majrem,pedig csak turista vagyok,annak is csapnivalo.
Tavaly nem tunt hullamosnak.
Na majd két hét mulva megnézem. Motorral én se voltam még idén, tavaly ősszel még elfogadható volt, igencsak durván mentünk rajta.
Ez igaz, viszont... ha nem fognak hozzá pár éven belül a javításhoz, lesznek bajok...kb 30 km után eléggé elkezd hullámozni az út, néha attól féltem, odaverem a gépet. Sajnos olyan helyen is, ahol az aszfalt már új/újabb. Gondolom, az alapja meg lehet már gyűrődve. Tavalyelőtt nem tűnt fel ennyire... Persze az is lehet, hogy azért, mert akkor a fiam még a kis CiBeRével volt, aztán az azért kicsit lassabb 😅
Nem baj, legalább lesz miért visszamenni :)
Nem... kérdeztem, mielőtt elindultunk, hogy ki mit ajánl megnézésre, akkor ezt senki sem említette.
Csak megkaptam egyik galériám alá , hogy a kanyar nem a barátom , mert a Z8 közepe kopott rojtosra , amire a gumis elmondta , hogy a nyomaték és a lóerő eszi meg így a gumit sajna ! Most a Racetec K3-at vittem táncba , nem kimondottan kanyarvadászatban ! Szerintem te jól tudod mit kel tenni egy ilyen bölénnyel , hogy 5mm maradjon a gumin ! Kapott rendesen nem sajnálós üzemmódban ! Azt mondták felejtsem el , ez a gumi max 3ezer kilómétert fog tudni ezen a motoron 100000Ft-ért ! Na de milyen 3000-et ?! Az a nem mindegy ! Mindent tud a K3 , sokkal de sokkal többet mint én ! 😉
Azé van még benne tartalék 😜
👍️ szépen adtad a guminak. Közúton nem is nagyon szabad ez alá menni a rinyacsíkkal, csak akkor ha ellenkező irányba ülsz ki 😁
Ritkán voltak ilyen számok azellenörzöimben ! Méghogy nem szeretem a kanyarokat !? Tudna erröl mesélni az uj Racetec K3 ! 😉😉
Tés , Dudar csodálatos panorámával !
Zavratnica öblöt nem is néztétek meg ?
Fuuuu,a táj szep. 😆
Hazafelé előtt még egy Senj-Karlobag kör reggel 7-kor oda-vissza 😎
Ma útra kelek , megyek egyet Csesznekelek ! 😑
Azért egyikben sem ültem volna szívesen , a mixert kivève ! 🙃
Óóó pipi!Ugye,számítógép világa csodákra képes.
itt pajtás egyes egyedül a ford explólerbe élték volna túl ezt a találkozást.
Nagy csalódás a bmw mx6m
a land rover és a hunyadi tucson. Annyi se maradt belőlük mint a daszterből(kezeit széttáró)
Mi húsvetkor voltunk idén, a tetőn kerek 0fok volt, este 9-10között valamikor. Nem volt olyan fasza de azért jó emlék lesz. Amikor a fatelepnél megcsapott a kb 5fokos levegő aztán szép lassan felment 10-re lent a parton 15-re jobb volt mint 3orgazmus egymasután. A szállásra meg amikor bementünk és megéreztük hogy utoljára akkor volt 15fok az apartmanban amikor ősszel becsukták az ajtót, rosszul esett, sütő, hajszárító és a csodálatos 20éves klíma tudott csinálni 20fokot de amikor hajnal3kor még mindig nem aludtam a zakatolastól és kikapcsoltam az amúgy 5percenként leálló klímát, kb 20perc alatt újra 15fok lett, pfejj de egy geciszar nap volt az.
A daytona csizmák az átlagtól jobban bírják a vizet
Ismerős endúrós csizmája 10 évesen se ázott be, nekem a középkategóriás alpinestars 3 évesen beázott
Persze nem is egy árkategória mert a daytona kb 1,5-2x drágább
Na,erre nem emlekszem.
Ez mondjuk hasznos info.....
Utánnanézek. Mennyire méret a méret? Nagyobbat kell.venni egy számmal.vagy a 44 az 44?
A da grande vastag vadlira valo,normal is van belole.