Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A v2....ez kicsit simábban dehát nem jött be a metódika.......
Mindig olyan infarktusos hupp hupp szutty epphogy indulnak.
Gyari akkum van,lassan 6 eves. 😆
Hülyevagy 😅
Igénybevétel leginkább indításnál van, a többi lófütty. A vibráció ellenben lehet baj, mostanság elég vékonyak a lemezek az akksikban.
Ezt igazából csak a lítiumos tudja félvállról venni, de az ára is ott van.
Elhiszem. 10 ah v4-hez
Igy kell inditani a dukátit es mindig elindulna. 🤣

http://youtu.be/YN_PWX7uDSw?si=xhdwgeCHMEKTetLX
Elmész egy normális kulcsmásolóhoz és megoldja.Én egyszer elhagytam a kulcsomat,nem volt pótkulcs.simán csinált hozzá úgy egy kulcsot.
Bocs m6 de szerbia volt a kezdés
Nem az akku a gond,hanem a szarolasz tul nagy igenybevetel es tul kicsi akkut tervezett bele.Egy dupla meretu jobb lenne.
Ne kúrj fel hogy montenegróba te az m7-esen mentél 😂😂😂
Mondjuk elsőre azt gondoltam volna hogy japán ami kínai,mint minden más.
Ha másnem veszek.egy másolt kulcsot aztán lefaragom a tetejét és belekendácsolom. Volt másolt kulcsom pont azé hogy azzal nyitogassak mindent de fasz módom.kedden elhagytam a benzinkuton az m7-esen
A 1190-ben a gyari akksim 15-ös. A 990-bbe vettem valamikor 22 aug elején egy exide akkut, a 990-et leraktam, az akksiját megcseréltem a 1190-nel. A kb 13-14hónapos exide megadta magát, a 15ös yuasa meg jó. Csak gyengül.
Szar az összes akku.
9-25000huf, talán a bmw több.
Tudják másolni,az biztos.
Egyébként valóban, a ducati kurva fasza megy mint a barom.....ha beindul mostanság.......az akku meg hát nem merném mondani hogy jappán mer miskolcon is van már yuasa üzem.saját házibolttal ahol vehetsz yuasa akkut amit ott gyártanak
Igen..... de a yuasára már régen.is több ismerős panaszkodott..a jappán motorjaim egyikében se az van/volt....
Ugyhogy most is másban gondolkodok majd.
Az hogy rohaggyonmeg 😅
Kulcsház nem kell mer kurva drága , a kulcsrészt egy hengeres szegecs fogja, cserélhető. Elvileg némelyik kukcsmásolónál elérhető.
Nem ducati hibásodott meg,hanem az akksi,ami japán.
A dukáti?
Szerinted?
Amúgy meg japán,nem?
Mondjuk az angolnál csak jobb lehet.Angolból se autót se motort se nőt.
Fuuuuujszarolasz. 😄