Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

evvel tuti meglesz az 55
Motoros temat kene csak belokni.

Amugy az xlite menbyire tartos?
Lehet akkor is ha nem kapják el. 🤔 🤪
Németben-Osztrákban azok lehetnek SMKP-k, amik nem tudnak 45-nél többet menni. Tehát az autós példád nem jó. Inkább olyan, mint motornál az A2-es 35kW/48LE-s fojtás. Ha vizsgáztatás után kiveszed belőle a fojtást, megbasznak ( ha elkapnak).
talán a régi yamaha mint nevű robogó nem tudott volna menni csak ilyen 40-45 körül
a jog már simán 50 felett hasított
szerintem nincs az országban 100 robogó ami ne tudna 45 felett menni
enyém is full gyári aztán ha nincs szembeszél akár 53-al is hasít
padon a nagy seggem nélkül tuti meglenne a 55 is
Osztrákoknál is megy ez,sőt azok az ostobák azért is büntetnek ha 45nél gyorsabban tud menni az smkp,mondjuk ezt nem tudom jogos-e,ilyen alapon akkor az autót is kéne hogy 130nál többet tud-e menni.
Ilyen van itthon? Jó régen a németeknél mintha csinálták volna, de már itt is?:https://infostart.hu/belfold/2...
atom motor is szívhatná akkor sem tud mélyebbről szívni mert elszakad a vízoszlop
Ezt a nagyon okos pipit küldjétek már valami blogot irogatni, ugyis mindenhez ért, ráér és kirva sokat tud magyarázni, itt meg legalább nem kéne hat oldalakat átugrani 😅
én is ezt lelkeltem neki de hajthatatlan volt 😅 Ugye 10 méterig képes felszívni egy villanymotor. Mondtam neki amikor megfúrták a kutat rátettek egy 90-es pedrollót a szomszéd ház faláig ellőttek vele olyan bővizű a kút(kezeit széttáró) Azt mondja, hogy szabadon igen de amikor szűkítjük a kimenetet akkor változik a teljesítmény.Szóval a 90-es szivattyú 3,6-os nyugvónál 18 liter/percre képes a felszínről akna nélkül. Ezt mindenféle táblázatból nézte. Hiszek neki,mert okosnak tűnt(kezeit széttáró) Egyébként nem is ezért mélyítettem meg az aknát.(ujjával nemet mutató) Hanem azért mer mire az aknába összeszerelvényezek szivattyú, szűrő ,osztó a két mágnes szeleppel. Ennek a szerelési magassága 80 cm a vízáramlás szabályzó miatt mert az a motor tetején helyezkedik el és onnan ágazok tovább, meg az, hogy a szivattyút az akna aljától illik megemelni legalább 15 cm-re. Kanyarokat lefelé meg nem akarok benne. Az udvar eléggé lejt az utca felé, majd még mérek egy szintkülönbséget bár gondolatom szerint talán nincs 1 méter szintkülönbség. Ugye nekem a kpe csöveket az aknába kell lejtetnem, hogy a téli fagytalanításkor a szűrőházon keresztül le tudjam engedni a vizet(kezeit széttáró) Szóval 1,3 mély aknánál 80 cm szerelési magassággal lenne max 50 cm játszani az meg valószínű nem volna elég mindenhonnan lejtetni a kpe csöveket. Most lett 1 méterem az 1,8-as aknával ez 6 óra lapátolásomba került mert már szikrázott a csákány olyan kemény volt a föld 😅 Ha akkor amikor ott volt a markoló és több eszem van ezt a műsort karba tett kézzel végignézhettem volna, mire egy cigit elszívok végzett is volna 😂
8 méterről felszívja, ásson akinek 2 anyja van ha 3,6 méteren ott a víz 5 fölött már érdemes kicsit kaparni lefelé
látszik hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal ....
én meg ma kiástam a vízaknából vagy 80 cm-t a gép után 😅 Az öntözés technikai szaküzletben mondta a faszi, hogy legyen a motor minél közelebb a nyugvó vízszinthez. 3,6 méteren találtam meg a nyugvót, kb. 1,8-on lesz a motor remélem szektoronként elbír 6 fejet a 90-es pedrolló, mert már hólyagos a kezem 😅
Erről a kőmüves ügyről egy régi kasztis ismerős mondása jutott eszembe, hogy mindig mutatta, hogy mit hova fog tenni és provizórikusnak nevezte és a vége mindig az lett, hogy az már a végleges taknyolás volt és nem csak povizórikus. 😒 😆
Mikor írtam olyat hogy a napelem szar?Én azt írtam hogy én nem fektetek olyanba aminek legalább 5év a megtérülése.Elektromos autó?Írtam,jelen pillanatban nem tart ott ami az én igényeimnek megfelelő lenne.Parkside?Ehhez nem tudok nagyon mit hozzáfűzni,te bizonygatod folyton hogy milyen fasza.Gondolom a kőműves keresésnél is a pénz volt a fő szempont.Kispénz kisfoci.
Azért mert folyamatosan ezt csinálod(fetrengős) A napelem szar, a villanyautó nem jó a parkszájd meg gyagyi 😅
Téged így tudtalak jellemezni(kezeit széttáró) Most, hogy mértem az ablakkávákat a redőnyrendeléshez a kőműveseket meg úgy tudom jellemezni, hogy alapvetően csak 3 dolgot nem ismernek(kezeit széttáró) A függőlegest a vízszintest és a derékszöget (szemeit körbeforgató. Egy kávám sem lett egyforma 7 azonos ablakméretemnél, pedig eps-sel kellett kiraknia 😅
Miért szurkolnék?Te,engem az sem érdekel hogy én magam többet fizetek pár ezerrel,szerinted az majd fog érdekelni hogy te mennyit fizetsz,hát mi közöm van nekem ahhoz?Én ezen megállapításaimmal csak realista vagyok.Csak neked az agyad szüleménye hogy ha nekem van egy véleményem ami téged történetesen hátrányosan érint,az csak irigység lehet.Most őszintén,mire kéne irigynek lennem?
ezt taglalgattam én is(kezeit széttáró)
totya nem fog velünk kibaszni, szóval 6 év az tuti ha utána szűnik meg akkor nekem csak kettő év marad bent már most is bőven pluszos vagyok ezzel a befektetésemmel(kezeit széttáró)
tudom te nagyon szurkolsz, hogy legyen annak rossz aki több nálad(kezeit széttáró) Mondjuk nálad nem nehéz többnek lenni kb. az országból 8millió kilencszázezren többet érők mint te.(kezeit széttáró De csak ezért ennyien mert a külhoni magyarokat nem számoltam bele 😂
nem volt igazam(kezeit széttáró) Vagy is nem állítottam 100%/-ra,hogy ez megmarad majd nekünk eléggé nem erre hajlott a dolog.(kezeit szétáró) Csak annyit mondtam, hogy egyenlőre miniszteri szinten egy tik-tok videón keresztül üzengetnek a népnek, mondtam azt is, hogy lehet holnap meg a napiszar.com-on lesz róla miniszteri nyilatkozat. utalva arra, hogy nincs még eldőlve semmi. Szóval igazam nem volt legfeljebb csak bíztam benne, hogy nem baxnak ki velünk(kezeit széttáró) Totyának, hogy van e hozzá köze talán van talán nincs, szerintem nincs, de most jól mutat a portfóliójában(kezeit széttáró) Politikai haszonszerzésre egyedül ő tudja fordítani akormány saját hülyeségét. Most totya joggal verheti a mellét, hoy bizony meghátrálásra kényszerítettük a kormányt és egységben az erő 😅 Jó néhány szavazatot biztos hoz majd neki a későbbiekben. (kezeit széttáró) A fidesz tolvajbanda meg ahogy Pesty laca fogalmazta ORKOK.
Remélem a hónapban felborítja a szarosbidlit(meghajlós)
soha ne legyen nála tűz(gondolkodós)
nincs már ilyen ügyvéd ini(kezeit széttáró) A motorbalesetemnél /2010-ben/ találtam egy sikerdíjas ügyvédet mondta, hogy mindent kijár én semmit nem fizetek neki. Majd amikor megkapom a lajvét 20%-a az övé. Ez így teljesen korrekt. A mai időkben már nincs ilyen ügyvéd. legalább is én nem találtam amikor a biztosítót akartam egy kicsit megszorongatni a tűzkár kapcsán mert ingóságra lófaxt fiztet nekem ott lett vagy másfél milla mínusz(szemeit körbeforgató) Szerintem vagy 4 ügyvédet is felhívtam nagyjából úgy kezdődött, hogy 80 és 100 ezer ft-ot kellett volna kapásból azért fizetnem, hogy 1 db levelet megírjanak a biztosítónak. Már ez sem tetszett de ennyit áldoztam volna rá a siker reményében. Aztán most kapaszkodj meg 🤫 55-85 ezer forintig mondták azt, hogy a levél elküldése után minden megkezdett óra amit az üggyel eltöltenek ennyibe kerül nekem 😂 Szóval hetente ír két ímélt arra ráfogja, hogy ez egy óra meló volt és hetente pengessek nekik 55-85 ezer forintot(fejét fogó) Aztán neki ilyen esetben nem is nagyon sürgős, hogy megoldódjon az ügy és fizessen nekem a biztosító(óranézegetős) lehet mást kellett volna tanulnom és el kellett volna mennem biztosítási szakjogásznak naponta 4-5 kilót kereshetnék(fetrengő) Aztán úgy voltam vele az ilyen történetnek mindig az a vége, hogy amikor már kipengettem az ügyvédnek vagy 5 kilót a következő héten már én fogom megkérni rá, hogy ejtse az ügyet 😅 Szarházi mindegyik egy kanál vízbe fojtanám meg az összeset.(napszemcsis) Amikor rákérdeztem, hogy sikerdíjért vállalnák e volt amelyik kinevetett azt úgy tette rám a telefont, volt amelyik teljes fel volt háborodva, hgoy én mit képzelek a boltból sem viszem haza ingyen a kenyert(kezeit széttáró) Arra mondjuk én tettem rá. volt amelyik azt mondta ha lenne a káresemény legalább 600 millió akkor vállalná sikerdíjba 🤣 Amikor ezeknek elmondogattam, hogy ha sikerdíjért nem vállalják el akkor tulajdonképen nem bíznak a saját tudásukban és abban, hogy lehet még a biztosítótól pénzt kicsikarni(kezeit széttáró9 ja igen azt mindegyik nagyon mondta, hogy ők megszerzik a lóvét a biztosítótól ne aggódjak de azért siker díjba egyik se merte elvállani 😅
rohadt féreg mind(kezeit széttáró)
aki nem tudja az erejét felmérni az meg is érdemli hogy fusson
mindig a gyengébbet kell verni, az erősebbel csak a hülye kezd ki
...és az, hogy szégyen a futás, de bassza meg a kurva anyját, aki kerget?
ez vele jár
aki kardot ragad, az kard által vész el...