Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja, kivéve, ha az ellenérdekű fél erőszakosabb és vannak is eszközei az akarata érvényre juttatására, főleg, ha gátlása meg fordítottan arányosan csekély.
Hát, ha még egyszer születek, ügyvéd leszek vagy pszichomókus.
Nőgyógyász semmiképpen sem.
ismerősnek feltették az ingyen napelemet
ahogy számoltuk 3 naponta hoz egy alsó polcos sört, ha kicsit jobbat szeretne akkor 4 naponta jön be egy sör
persze ingyen jó a sör akár hetente is 😂
Ez igaz.
Még!
maradjunk annyiban hogy a választásokig jó eséllyel megmarad
10 évre előre kár gondolkozni
Csak igazad volt, most olvasom a hírtv-n szalaghírben, hogy marad a 10 éves szaladótok. És nem tudni van-e köze a totyának hozzá. 😅
ezért nem ügyvédezek
amit az erőszak nem old meg oda még több erőszak kell 😂
tuti recept, évmilliókon át működött.......
Hát ha ezer fő akkor igen,ha 5ezer akkor értelemszerűen ötször annyi.
Nem olvastam vissza sokat, meg altalaban tettem megjegyzest.
25 misi?
Már kétszer leírtam,leírom harmadszor.1000fő felett 25ezer/fő,ennyi a díj,ha nincs 1000fő akkor %-ot kér.
De munkadij az lesz.
Még nem tudom.Jelen állás szerint inkább nem felé hajlok.
Itt nincs sikerdíj.Illetve akkor van ha nincs 1000fő.
Látszik, hogy te örökké megmaradsz a kocsmai politizálásnál. Egyáltalán nem hiba sem embernél, sem semmilyen szervezetnél, ha egy korábbi döntését újravizsgálja és megváltoztatja azt.

A hazaáruló ellenzéknek mindegy, ha változtat a kormány akkor döntésképtelen, ha nem változtat akkor meg fafajű, közönyös, stb. ha kék az, ha sárga az, ha zöld akkor meg az.
Az ügyvéd általában NEM sikerre szerződik, hanem képviseletre. Van sikerdíj is, de az alap munkadíjat így is, úgy is ki kell pengetni.
Fogsz?
Írtam hogy pereskednék?
Akko minek pereskednél ha nem tudod?
De téged mit érdekel mit talál ki,leszerelsz és boldog leszel nem?
Hogynelenne,kifordítottam az első féknyereg meghúzása közben a fékcsap torx menetét,használható simán még de jobb lenne cserélni a csapot.
A gyári oldalon mindent lehet kapni,csak a fékcsapot.Brembo M4 nyereg.
Kersgélek de nem találok oldalt ahol lehet ilyet venni.
Amúgy nagyátlagban egy héten mennyit vonultok?
Olvass figyelmesen! Lecserélődni úgy tudna az állomány, ha lenne új felszerelő. Mivel, hogy nincs, így majd kiokoskodik valamit a főni és a ragyás.
Dehogy sok.Én konkrétan azt sem tudom mennyi időről beszélünk.
Annak viszont én tényleg örülök, hogy neked nincs. Soha 🤣
Sok a problémátok.