Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A shoei a legmasszivabb plexi es mehanika,soha nem tekeredik,pedig nem kozepen kell nyitni.Az RS3 jonlenne,de annak ahogy nyitom valtani kell kozepre.
Viszont a shoei D szija rovod,az RS nel csak meglazitom es leveszem.Shoeinel meg ki kell fuzni.
Nem, nem kell kamuzni. A plexije nem hulladék, a gumikéder túl merev. Kis agyad felfogja ezt vagy kezded a mellébeszélést. Gusztustalan amikor rám hivatkozol de hazudsz.
Mar gyerekmunkara is kenyszerited?
Ha nem zar mert a gumit becsipi akkor jó?
Akkor bukott az összes Simó?
Enyém 70et vitte, 50es hengerrel, de 60at szerintem bármelyik tudott.
Máskülönben egyetértek ezzel. Kicsit elpofátlanodtak az smkp papíros 125ösök, vagy néha nagyobbak is.
A gyártók a normális embereket célozzák nem az olyan problémás kocamotorosokat mint te.
Ne hazudj, nem azt mondtam hogy hulladék a plexije hanem hogy nem zár, és azért nem zár mert a gumit becsípi.
X803 ultra carbon-t neztem.Szerencsere gyartanak ertelmes, vackok nelkuli sisakot is,nem kotelezo azt megvenni ami levinek van.
De levi szerint hulladek a plexije.
Szovan lapozhatunk.
Shoei tényleg az eddigi legkényelmetlenebb bukóm. Minösége amúgy fasza, csak 1 óra használat után nyomja a fülemet. A szivacsot már átalakítottam hogy passzoljon a fejemre, de eredetileg azzal is gond volt. Ezek meg nem derülnek ki egy bolti próbánál.
A Shark az nagyon kényelmes, csak annak a plexije egy szezont bír, azt letörik a C zár egyik nyúlványa, a plexi záródás sem olyan jó mint a Shoei, meg a napszemüveg mechanikája sem esik kézre.
Szóval venni kell egy olcsó gagyit, azért az árért nem zavarnak ezek a hibák 😁
Pedig kicsit fogyna ,simán lemenne a fejéről egy, karbon bukó súlya, aztán nem kéne annyit költeni 😆
Akkor azért nem haladtál, én pl. soha nem ások fejlámpával mert tele megy körmöm alatt földdel, jól kezdted a csákány, ásó kombóval, de miért fojtattad a fejlámpával? 🤔
támfal? Szikrázott a csákány amikor tegnap mélyítettem az aknát 😅
Azt hittem megellek mire végzek. Délután kettőkor kezdtem neki az ásásnak fejlámpával fejeztem be 😅
Rendes támfal van! Azé' mégse szereted annyira azt a gyereket. 😁
Nemá........ez jó. 😁
aztán lehet később áttelepítem ide(fetrengős)
úgy tudom 10 méter a határ (kezeit széttáró)
na mind1 (legyintős) Ilyet még úgy sem láttál a szobába lesz a kútakna 😂
Igen, ez az "általános SMKP". Ez alól kivételt képeznek a Simsonok, mivel azok egy 1990-es Egyezmény miatt a mai napig 60km/h-val mehetnek 🤣
pedig kurvára észrevenni ha nem 1400g a bukó hanem csak 1100
gondolom gyors menetnél annyira nem de nekem terepen észrevehető volt
Ja,tényleg.10dekával nehezebb mint az övé és már nem is lehet benne motorozni
Nem tudom ott minek hívják,a lényeg hogy 50ccm nem mehet 45nél többet.viszont van rendszáma és mehet 2személy
Kezdődik mindjárt 😂 minden ami jó és hasznos az a Zolinak nem kell. Pfujj napszemüveg, pfujj védelem. Csak a grammot látja.
Hat évet kibirt. Ha lehetne bélést kapni még hozzá, használnám. Igy ugyanolyan xlite lett helyette.
De neked az nehéz lesz 😅
Nemsokára indulunk.
nekem egy alsópolcos agv van már vagy 15 éve, kapott már vagy 5-6 garnitúra plexit mert a terep eszi a plexit
szellőzőket levetrék már a faágak de amúgy egyben van
lassú haladáshoz a gagyi is jó, meg amúgy is.... kemény vagyok mint a gőzölt beton....
Kezd az RS3 nem jó lenni,leejtettem,egy helyen lepattant,kapott a plexi,gondoltam veszek valami nevesebbet.Shoei jó,de kényelmetlen.
AGV-t nem tudom,nem ismerem.
Lehet bepróbálom a NISHUA-t a louis-bol. 😆
Az x903-asom kb 2hónap után nem csukódik be a plexi, gariban valamit csináltak, első útján megint csinálta. Nem volt időm visszavinni mert nincs másik bukóm szezonban motorozni kell, de nemsokára viszem megint.
Most már szon vagyok hogy nem szabad drágát venni mert az sem jó.