Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is 140 valamennyi volt.
Akkor nagyjából mint nálunk.
Attól az még jár.
Aha,szerintem egyszerűen elhúzzák míg lecserélődik az állomány.
De én annyira sajnállak titeket hogy az el se tudod képzelni.
De 100 alatt nem volt csak 5 embernek.
Féléves záráskor nekem 148 volt.
Mennyi tulórátok van átlagba?
Több is lesz.

A szolgálati nyugdíjat is lehetne erőltetni, mert idősödik, betegszik az állomány. Tegnap bejelentették, hogy Gyöngyösre kell szolgálatonként 2-3 embernek menni Egerből szolgálatot adni. A Gyöngyösiek Hatvanba járnak, a Hatvaniak pedig a fővárosba. Egyébként minden rendben am, és létszámhiány sincs. 🤣
Ha nincs meg az 1000fő akkor %-ot kér.
Nem buta tűzoltók ezek, Hanem ügyvédek. Ha van jogi alapja a követelésnek, akkor elinditják.
Ha megalapozatlan, akkor elengedi. Mondjuk a főnit pont nem érdekli, hogy mi van törvényekbe foglalva. Egy tollvonás egy éjszaka, és reggelre hűlt helye. 🤣
ügyvéddel csak úgy ha amit kijárt pénzt annak viszi x százalékét, előre fizetős az csak szopás, mert ugye ha előre kér pénzt nem hisz annyira az ügyben hogy bízzon a pénzben
geci ez mind
amúgy 1000 ember 25 ezerrel az elég szép summa, 25 millából el lehet nyaralgatni az adrián pár hétig
Én cinikus vagyok,ha bukja ti is bukjátok a lóvét.
Az ügyvédnek meg meg van pénze.
Nincs benne kockázat.
Szerinted?
Az ügyvédnek van ám üzleti érzéke.
Ha bukja visszafizeti?
Nálunk már elkezdődött az igényfelmérés,ha legalább 1000 jelentkező van akkor 25ezer/fő.
Fizikum kérdése 😉
nem mellette, helyette
ami munka mellett 2 másodállás kell az nem jó munka
értelmetlen csinálni ha kell mellette mást is, bár ha tudszbmég mellette 2 helyen is dolgozni akkor nem lehet megerőltető
Két munkahelyem van mellette.
Így elvagyunk. Az asszony egészségügyben dolgozik, mellette egy urológusnál másodban. Nekünk elég eu, nem a segélyt várjuk. Menjen aki otthon veregeti! 😅
ebből a cikkből egy kukkot nem értek(gondolkodós) A kormány (amit 2/3-os többséggel a fidesz alkot) Rebesgeti az éves szaladó elszámolás eltörlését. Aztán a fidesz a málészájú máté gyerekkel az élén azért kardoskodik, hogy nekünk akik hajlandóak voltunk pénzt áldozni és befektetni a jövőbe napelemek formájában, nekünk ne töröljék el ezt az éves szaladót, mert nem fair menet közben változtatni a játékszabályokon. Arra hivatkozik, hogy annak ellenére sem, hogy a brüsszeli bürokraták ezt kifejezetten kérik tőlük(szemeit körbeforgató) Pedig tudván tudja, hogy tudjuk, hogy brüsszel ilyet nem kért tőlünk csak annyit, hogy 2024.01.01-től már újonnan csatlakozónak ne lehessen éves szaladós rendszerbe betáplálni 😅 Aztán jön a hülye mszp és politikai haszonszerzést sejt a dolog hátterében, hogy ez az egész cirkusz azért van, hogy ismét választást nyerjen a fidesz a ciklus kibaszott kellős közepén 😅 Én már erre nem találok szavakat. Ezt kivonatolni sem lehet összegezvén. Annyit mondok minden politikában részt vevő párt egy KRETÉN. Kivételnek gondolnám a mi hazánkat a totyával azt gondol bárki bármit amit akar ha azt nézzük akár, hogy is sül el ez a napelemes kérdés politikai haszonszerzésnek ez egyedül a totyáéknak volt jó pedig közük hozzá semmi 😂
el kell menni a lidlbe dolgozni...
van egy védőnő ismerős, azokat is szopatják egy ideje, az mondta hogy az első levonádnál megy a lidl pénztárosnak mert elege van
az a nagy terv most hogy ha nem megy be a cigó akkorra berendeli akkor a védőnő béréből vonnak x pénzt
és a cigók a legritkább esetben mennek be amikor kellene
de sok fehér sem jobb
Folyosói pletyka szinten rebesgetik.
Én is.De most megint kilátásban egy per a túlmunka miatt,nálatok még nem volt szó róla?Egy ügyvéd bejelentkezett hogy ő végig vinné az ügyet.
👍️
Én még akkor úgy szereltem fel, hogy 25év után járni fog a korkedvezményes nyugdíj. Ezt úgy ahogy van, 2012-ben egy tollvonással, visszamenőleg elvették. Nincs itt semmiféle megszerzett jog. Ha akarják, bármire, bárkire hívatkozva, azonnal elveszik. Rendben van ez így.
Igen,pontosan ennyit jelent a megszerzett jog.
https://hirklikk.hu/kozelet/ar...
Ez Okos 🤣