Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké. Ahogy neked jobb. Bajt nem tudsz csinálni, amíg zárlatot nem csinálsz :)
max egy évig lesz jó a kocsi a gyerknek utána kinövi kocsiakksi meg van itthon szartig(kezeit széttáró)
mit csodálkozol? Nem sok olyan marha van aki 7 fokban motorozik 😅
Mér gondolod, hogy ezt az egyenletet meg tudja oldani?😃 néprajzos 😅
Cseppet lejjebb görgettél volna, Pipi, ott van.

2 x 35W a motor, azaz 70W-os. 12V-on az szűk 6A folyamatos, indításkor lehet felvesz többet. Egy 20A-s biztosíték elég lenne oda.
A bmw-dről is találtam egy gyári tuning videót (kezeit széttáró)
http://youtu.be/BQCeedGeMSQ
Toroczkai bazmeg. Tájékozatlan vagy? Tanulgasd az ország következő miniszterelnökének a nevét. Tóth Laciból avanzsált át(kezeit széttáró)
hát sajnos ez is igaz(gondolkodós) Kifizetjük neki(kezeit széttáró) Pusztuljanak már ezek a férgek remélem totyáék lesöprik őket 2026-ban 🤔
Szóval már akkor is egy kis szemüveges g.ci voltál 🤣 emlékszem azokat mi se szerettük 🤣
pedálos moszkvics az én koromban volt divat. Igaz sohasem ültem benne. Az oviban volt egy pedálos moszkvics és egy roller. Szóval ezt a 2 játékot minden nap megkapta a 2 legjobban viselkedő ovis. A 3 év alatt egyszer lett enyém a roller(kezeit széttáró) Na ennyit a magatartásról. A versenyautós tányér amiből 1 volt a csoportban az tudott az enyém lenni havonta egyszer amikor rám került a sor és én voltam a terítő 😅
Ahogy Kawa mondja. Ezek az akksik eredetileg szünetmentes tápokhoz, riasztókhoz, effélékhez valók. Az áramuk nem nagy, pl. a 7Ahs- akksi 15A-t tud úgy kinyomni magából, hogy még értékelhető feszültséget produkál, a 12Ah-sakat kb. 30A maxolja ki. Ezért van rajtuk sarus csatlakozás, nem csavaros-szemes vagy hasonló.

Ha befér a kasztniba, kapni 15-20 eFt környékén 18-20Ah-s UPS akksikat. A célnak megfelel és sokkal könnyebb, mint egy kocsiakksi.
kac-kac 😅
Fűnyirótraktor akku
Pedig spur vagy........igazi ferrarit is vehettél volna.....
a reklám alapján ebbe 10 AH-s van majd megnézem valamikor.
Hát ha hiszed ha nem az egyetlen FORD a családban az a gyereké de az még játékba is szar 😅
Ez volt a piacon a legnagyobb amikor megvettem neki vagy 5-6 éve, duplaüllés 30 kg terhelhetőség stb. Simán elbír 60 kg egyébként(kezeit széttáró) Ugyan ezen a pénzen vehettem volna egy gizda ferrarit is abba már 3 éve el se fért volna a gyerek 😅
Igen, tudjuk.......annak született az is.maradt......
Azért mert ott az áramfvétel azt a keresztmetszetet indokolja.
A vezeték.vastagsága a rajta folyó árammal arányos.
Ne már,tényleg?
Dehogyis.....két darab 12 v van sorba kötve. Mindehyikben.
Az ifa különleges állat mert 12 v rendszer 24 v inditás
teherautó akksik szerintem 24 voltosak. Bár lehet az ifában 2*12 van(kezeit széttáróÖ
(meghajlós) Csak az tántorít el, hogy az autó aksi kábelok hüvelykujj vastagságúak ez meg szerintem nincs 1-es vezeték(gondolkodós)
bár gondolom azért mert az indító motor soxoros áramot vesz fel hirtelen az indítózáshoz(kezeit széttáró)
Na ez izgalmasnak ígérkezik 😅 Ha lesz időm ezt tuti megnézem(fetrengős) Egyébként kisebb munkáknál horonymaró híján pont ugyanígy csinálom én is a gégecsőnek meg a dobozoknak az előkészítést a falba. ha komplett szobát vagy lakást kell akkor szerzek egy horonymarót a dobogós porszívóval 😅
nem jutottam el odáig egész hétvégén fesztiválozni voltam a gyerekkel, most értem haza(fejét fogó) Majd megnézem.
Tegnap korda gyuri bácsi után ma radics gigi volt a menü 😅
ez a csáje cigány azt tudtátok?
Lattam kocsikat parkolni.Satrat nem.