Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ja futóhomokon(gondolkodós) Csináld meg a bükkbe 😅
pár száz? 8-10 renitens motorost megfognának gyári állapot helyreállítás, új műszaki, bírság ecetera azt már helyre is állna a rend(kezeit széttáró) Ezt már kb. 1 hónapja leírtam. Simán lehetne vegzálni a rendőri jelenléttel a motorosokat aztán a normális az mehetne a renitens meg úgy sem menne, a következő szezonra már a környékre se kéne rendőr mindenki tudná hol a helye(kezeit széttáró)
Eger is az idegenforgalomból él(szemeit körbeforgató) 20-ikán estre el se fértünk a téren 😅 Én mostanába annyi embert nem láttam mint ami ott volt(fejét fogó)
ez merre van? sok ott a hal?
hűje az aki ilyen kánikulába motorozik(fejét fogó)
stréber nyaligátor 😂
Én minden évben járok oda(kezeit széttáró) érdekes én sosem futottam ott bele renitens motorosok garmadába(kezeit széttáró) Persze, lehet évente az az 1-2 alkalom amikor ott vagyok épen nem történik semmi (gondolkodós) Bár mondjuk motoros szezonba és hétvégén szoktunk arra lenni(kezeit széttáró)
Ha én ennyire szívemen viselném ezt a táblás sztorit biztos qrva isten megszervezném azt, hogy szombat hajnalra véletlenül eltűnjenek a táblák hétvége lévén úgy sem tudnák azonnal pótolni 😅 Persze ezt meg lehetne húzni egyszer max kétszer utána a környék összes kmb-sét kivezényelnék a 2 táblához szombat hajnalra őrizni 😂
Bár senkit nem érdekel, azért csak dicsekszem, az aug. 20-i állami ünnepség alkalmából, pénzjutalommal párosított elismerésben részesültem.
Köszönöm.
Az a duke egy egyedi eset, valamit nagyon elrontott az Oszi… ennyi hiba a két motorommal nem volt a közel 130ezer km alatt mentem vele.
Hogy jó e az kérdéses ennyi szupertyúk hiba után,az hogy ránda az tény,mint az hogy az én hasam elé is befér az öklöm a tankig. 😆
Nekem szép és jó motorom van, a hasam sem ér a tankhoz 🤓
Valamit szarul csinalsz.
Siman vagom vele.
10 es menetes szárat vagdostam vele, nem volt gáz, az akkus bosch se jobb, az még lassabb is volt
kint a pusztában jó az, fólia sátorral baszakodtunk, nem kellett 200 m hosszabbítót kitekerni
amúgy az ütvefúrós akkus fúró nagyon bitang haver csuklóját majdnem eltörte, hetekig fájt a keze
4-es, meg 1 milis vágókorong. El lehetett reszelni vele, de én nem ezt szoktam meg. Műhelyben, ahol van áram, biztos nem szarakodnék ezzel. Az AEG-em kisebb 😄 és nincs az alján egy kilós kolonc akku néven - cserébe madzag van.
Az is fura volt, hogy a hátán van a kapcsoló, úgy meg sose fogod - dehát ez már ergonómia, ezt a Parki tulaj sose érti, mi jelentősége 😄
melkora akku volt a park csiszolóban?
mert a 2ah akkuval forog de nem vág a 4 ah már használható de a 8-as ami igazán az övé
amúgy egy otromba gép nekem ingyen se kellene, full kényelmetlen vele dolgozni
Nem, az egyik 800 W, a másik meg csak 180 W kb. Kicsit jobban rányomod, már be is lassul - pedig eleve fele annyit forog.
Most sem erek a tankhoz,csak a kinezet miatt kell.
Mondjuk ktm tulajkent a kinezet szot sem ertheted. 😆
Olcsóbb ha lefogysz és nem er a hasad a tankhoz 😂
nem a gyári korongot kell használni
a parki csiszoló korong üt kb 2 mm, használhatatlan
A kontinensen vagy itthon forgalmaz valaki motografix tankpadot.
A taplo angol 3200-ért postázza,és drága a tankpad is.
Jólenne fillérbaszni.

https://www.ebay.com/itm/12391...
Valamit szarul csinálsz.
haver vette mert néha fest meg homokfúj
szóval van levegő csak mégsem annyi mint kellene
nekem a 2 hengeres csepel kompresszor nevetségesen kevés hozzá meg túl drága cucc háztájiba
Gyerekek, most volt tegnap a kezemben egy ilyen Parki akkus fekete csodaflex 😅 Én azt hittem, ezzel lehet vasat vágni, 10-es csavart mire átkönnyezte, lejárt a személyim 🤣
A villanyos 125-ös AEG-em egy kézzel fogva nyissz 10 mp, de ha két kézzel fogom, csak 5 😁
Szóval jáccani jó ez csak, ahol az idő is számít, oda nem - persze ha van villany 😁
4 méteres 1" csövet kézzel tettük le... még erőlködni se kellett 😅 csak egy ásónyom gödör, és pár vödör víz.