Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem mondom hogy ne menjenek, csinálják csak, ne hagyják magukat.
Odamennek-neznek-morcosan-hazamennek.
Inkabb mosogatnanak az hasznosabb.
Tök jó,azt hisszük valami történik,de nem.
Hazamennek.
De mit fogtok csinálni?Oda mentek és.....?Gyönyörködtök a táblába?
Ohh,ugyanmar,valami osztrak uton kitiltottak a 95 decibel feletti motrokat,az enyem meg 96,most menjek dunanak? 🤣
A hulye dodor meg a kanyarforos csavo toljak ezt,szerintem kell a feszbuk ismertseg.
Én nem fogok menni, de a kurva anyjukat hogy kirakták a táblát.
Balfasz volt ott mindenki. A rendőrök kellett volna rendszeresen mérjenek hangot, ha hangos bünti. Aztán ennyi. Nem tiltotábla… remélem autósok mennek ki driftelgetni azért még.
😂
Mondjuk pont februarban,akkor mehetek legalisan ha ugy adodik. 🤣
De ki a tokomet erdekelaz a 8 kanyar?
Voltam ott 6 eve utoljara.
annak lenne értelme, hangoskodni egy faszát
ha találnék itt a környékben még 1-2 hozzám hasonló idiótát akkor mennék
pl volt hogy a moped rally startját elmentem megnézni pusztán csak kíváncsiságból, vagy akár erdélyben is tébláboltunk robogóval, szóval nincs ellenemre egy kis tiltakozás, még akkor sem ha sosem jártam arrafelé

amúgy az a táblanéző egy ordas faszság, leszarja mindenki hogy ki mit csinál éppen a tábla előtt.....
felénk tökösebb emberek laknak egy időben sorra tűntek el a 7,5 tonnás táblák, nem tiltakoztak meg beszélgettek róla a fészbukon hanem kibaszták a picsába a fuvarosok, volt ami nem élte meg az első napfelkeltét sem 😂
Mert ha segédmotoros lenne , elmennél , vagy csak okosat írtál ?!
ha lenne tökök a szervezőknek akkor egy fasza kis segédmotoros bulit csinálnának az ilyen semmitérő táblanéző megmozdulások helyett
igazándiból minden hétvégén kellene oda 30-40 segédmotor részlegesen elégett kipufogótömítéssel......
26.-án ki teszi tiszteletét az ominózus Visegrád tiltótáblánál ?! Nekem ugyan nem okozna gondot , esetleg 5 évente jártam arra , a sportkipuffogó sem üvöltött a motoromon soha , de most a közösség megkívánja a részvételt , úgy gondolom !? 🤨
Megjött a görögtűz 🤣
nekem az be van építve a sarkamba, sarkantyú a neve ha bedurran akkor pont olyan mintha legón járnál
most épp jó szar mert nem szereti hogy ki-be mászkálok a traktorba
A profik LEGO kockákat használnak. 😆
Hú de jó neked...(meghajlós)
Szorjal el rajzszogeket is, ugy nagyobb elmeny.
szerintem már hiányozna ha néha-néha nem akadnék meg benne 😂
Kivizsgálás esetleg? Csak jóindulatból kérdezem.
De az is lehet hogy a rutin miatt találod meg olyan könnyen 😆
https://magyarnemzet.hu/belfol...
Tegnap pont ott mentem el, mikor paravánozták a maradványt... kint volt vagy 4 nagy piros autó, meg vagy 15 tűzoltó ruhás ott téblábolt.
zavarból mostanában nincs hiányom, bár azt az ágylábat lassan 20 éve rugdosom, de még mindig nem jegyeztem meg hogy ott van 😂
Ez koordinációs zavarra utaló jel.