Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is Kárpátokra tippeltem volna, de valljuk be, ezek eléggé egyformák így madártávlatból.
Fogarasi hago inkabb...
Á, dehogy... sőt, borban meg autóban se az a legjobb 😅
Szerény cég, megelégszenek azzal, ha szerszámgépben topon vannak 😆
... bár hír volt a Blikkben, hogy mikor Sír Lord John DeWalt (az alapító unokája) a múltkor krumplit vett a Lidiben, meglátta a New Parkside szériát, és hátsófali infarktust kapott 🤣
Svajc?
Haggyátok má a barkács gépeket.....
Aszittem a dövatt az isten..... 😞
Ezzel 1 db fejet adtak, ami állítható, alapból van rajta egy kb. 2 mm lyuk, és ha állítod, két fémlemezt közelít a sugárra, amitől az szétterül. Persze ettől nem erősebb lesz, csak gyengébb. A kezem 5 centire simán eléteszem... a régi 1x véletlen levitte a bőrt az ujjamról, azóta nem nyúlkáltam bele 😄
Ebben a játékban a Karcher a márka... és véletlenül az is pont sárga 😁
benne volt a csomagban az a körforgó izé
betont szépen mossa, cserépről a száraz zuzmót nem nagyon vitte
több napos őszi eső után lehet jobb
Ilyesmit nem adnak meg, és ha igen, akkor se hiszek a kínai specifikációnak, mert én mér betöltöttem a 12. évemet 😁
Olyan szennymaró fejet nyilván nem is adtak vele... az talán növelné az erőt, de persze a Karcheré nem kompatibilis vele. A parki sokkal gyengébb anyag, a csöve is 10 centis karikába hajtva volt a dobozban, már ekkor gyanús volt, mert a másik csövét fél méteres karikába lehet hajtani csak. Majd azzal próbálkozok, hátha a régi csövét kompletten át lehet applikálni valahogy.
Szuperzold.
Mennyire?
Zöld
Milyen?
Hát ez már csak ilyen.
Aha,persze,persze.......
A gond ezzel az hogy nekem olyan igényeim vannak amit egy repülő nem tud teljesíteni.
Azt nézd, hogy mennyi a vízhozam. Az, hogy 100 bár, az csak fele a történetnek. Ha igaz persze.
ha a körforgó fej van benne betont is faszán le lehet mosni vele, ismerősnek van, kb olyan szint mint régen a praktikeres alsó polcos, de azért használható
csak megsúgom hogy a legkisebb karcher mosónak a kimenő csöve múlt évben 13ezer volt(postával), és úgy tört el hogy semmi sem esett rá egyszer csak menet közben a hajlatnál eldurrant
Vegyé dövattot.....
Ez igaz..... 🤣
..az előző történetemhez még annyit: minden Parki rajongó szopjon sünfaszt! 😅
Volt egy magasnyomású mosóm, a legkisebb Karcher, vagy 10 éves, anno 20 körül volt. Sajna beszart, nem engedtem le rendesen a vizet belőle, és télen megette a fene, pedig a garázs végében volt - ezek szerint volt ott fagy. Műanyag fos volt a szivattyú része, az repedt meg, nyilván anno ez volt a legolcsóbb.
Na vettem egy Parkit, első felindulásból, olyan szépen nézett ki, meg 20 ezer volt ez is, papíron ugyanúgy max. 100 bar, mint a régi.
Hát, kipróbáltam, ennél kicsit erősebben hugyozok 😡 közel se olyan, mint a régi volt... kocsit mosni talán jó lesz azé... ☹️
A baj az, hogy a legkisebb Karcher is már 50 körül van - és egy pillanatra voltam annyira hülye, mint Pipifasz, hogy elhittem, valami fele annyiért is lehet ugyanolyan jó 😂
szerintem mindent kihoztunk belőle
konklúzió:
mindenki buzi akinek nincs parkside cucca 😂